John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

poruka: 33
|
čitano: 10.143
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo".
12 godina
neaktivan
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

"Navodno". Aha, kako da ne. Taj lik je previše volija sebe da bi se ubija.

Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

još jedan slučaj "dobrovoljnog" samoubistva

gramatika bljak
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Legenda, a vjerojatno se uroko standardnom dozom cracka, al zatvorski pun smeca,godine i ciao. Zatvorski sluzebenici zataskali zbog jelte cracka...nikakve cie, al tesko da bi se taj ubio...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

Navodno je imao dead man's switch - ako je vjerovati njegovim riječima. Mogući su zanimljivi raspleti uskoro.

Sumnjam da bi osoba s dead man's switchom počinila suicid.

 

Inače, najdraža teorija u vezi njega je da je on taj koji je snimao Epsteinov otok dronom i uploadao to sve na YT na kanalu imena "Rusty Shackleford"

 

 

Sve u svemu, sumljivo.

 

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Radi utaje poreza od 350000$...30 godina prdekane... Kod nas Maminjo zamrači stotine milijuna i dobije jedva 5 godina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
HCMAA kaže...
Radi utaje poreza od 350000$...30 godina prdekane... Kod nas Maminjo zamrači stotine milijuna i dobije jedva 5 godina

 nije dobio, nego su mu ponudili, a on je iz pristojnosti i skromnosti odbio makar i jedan dan. 

 

a mekefija su samo možda objesili da se posuši poslije pranja no nešto je pošlo po zlu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 4:14 (Ajar).
15 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
RIP Đoni.
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

Maminjo ima toliku mrežu sudaca političara policajaca pravnika da je čudo da je uopće ista dobio...  Inače nemozes usporediti jednu agenciju poput irs-a ili čak fbi-ija sa Uskokom koji isto radi kako na vrhu vitar puse.  

Plus naše pravosuđe je ruganje svim poštenim ljudima koji žive i poštuju sve zakone ove države...  

Zanimljivo je da u nas najbolje prolaze ovi koji zakinu što više  jer budu proglašeni kontaverznim biznismenima...  A ovi što su u dugu koju tisuću kn tim obrtima i ljudima odmah sjeda ovrha... 

Inače svatko ko je umro RIP a sad da će bit teorija zavjere o njegovoj smrti sigurno oce... Ja znam da čvrsto i dalje koristim Kaspersky... 

Aut inveniam viam aut faciam
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
To je tip koji se obogatio na prodaji zmijskog ulja.

Vjerojatno ubio čovjeka na Belizeu.

Niš koristi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 7:41 (Theophilus Ruy).
 
1 2 hvala 0
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
MasterOdisasteR kaže...

"Navodno". Aha, kako da ne. Taj lik je previše volija sebe da bi se ubija.

 

cemu uvijek neke teorije zavjere?

 

Kad s milijardama i apsolutno svim mogucnostima na svijetu, privatnim mega jahtama, avionima, otocima i svakakvim pizdarijama dodjes u situaciju da ces ostatak zivota provesti u maloj sobici 4x2 metra bez mogucnosti pomilovanja, onda nekako upadnes u depresiju, pa iz depresije u beznadje i totalni nihilizam. Tada se dogadaju ovakve stvari. Ni prvi put ni zadnji, vrlo uobicajeno "ponasanje". Slicno se desavalo s onim burzovnim mesetarima, kad su shvatili da su izgubili milijune, hopla kroz prozor pa letjeli bez padobrana.

15 godina
odjavljen
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o

Razlika je kad netko iz visokog društva naglo propade i završi u zatvoru ili kad u zatvoru završi netko tko se pola života "snalazio", više puta bio po zatvorima. Naravno, uvijek je moguće da se ubio, ali kad imaš čovjeka koji tvrdi da ima dead's man switch i koji može pokopati mnoge druge, onda itekako postoji osnovana sumnja...

 

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

Njega se sjetim kad je twital nešto o doge coin,i cjena doža se odmah digla za 100%.To je bilo još prije neg je Musk čul za kriptovalute.

Još dosta toga je hajpal,tak da vjerujem da je dobro zaradil.Napravil je i vlasitit DEX,koji nije baš nešto zaživjel.

Uglavnom bil je "sposoban" lik.

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
MrBlc kaže...

Razlika je kad netko iz visokog društva naglo propade i završi u zatvoru ili kad u zatvoru završi netko tko se pola života "snalazio", više puta bio po zatvorima. Naravno, uvijek je moguće da se ubio, ali kad imaš čovjeka koji tvrdi da ima dead's man switch i koji može pokopati mnoge druge, onda itekako postoji osnovana sumnja...

 

 

 Taj covjek je dosta stvari rekao.

Enough of the "Whale Fucking is non-consensual" bullshit. A Humpback Whale weighs 70,000 pounds, is fifty feet long, can dive more than a quarter mile and can crush ships with a single swipe of its tail. If a human manages to fuck one, you damn well better believe it's consensual.

so 1btc 500k $ within 3years?

if not, I will eat my dick on national television.

14 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
HCMAA kaže...
Radi utaje poreza od 350000$...30 godina prdekane... Kod nas Maminjo zamrači stotine milijuna i dobije jedva 5 godina

 U pravu si, meni se čini da su kod nas kazne za zamračivanje love obrnuto proporcionalne lovi koju si drpio. Ukradi sitnu lovu i najebao si ko žuti, ne gine ti desetak+ godina prdekane. Zdipi ogromne milijune i imaš realnu šansu da se izvučeš sa malom ili nikakvom kaznom (Mamići & Co.). Što se tiče Johna, pokoj mu vječni, ipak je on legenda kompjuteraškog svijeta, ali eto, čovjek zglajzao. Čitam neke postove gore i bogami su poprilično nemilosrdni i bešćutni.

dolazim odmah - Godot
16 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
učo kaže...
HCMAA kaže...
Radi utaje poreza od 350000$...30 godina prdekane... Kod nas Maminjo zamrači stotine milijuna i dobije jedva 5 godina

 U pravu si, meni se čini da su kod nas kazne za zamračivanje love obrnuto proporcionalne lovi koju si drpio. Ukradi sitnu lovu i najebao si ko žuti, ne gine ti desetak+ godina prdekane. Zdipi ogromne milijune i imaš realnu šansu da se izvučeš sa malom ili nikakvom kaznom (Mamići & Co.). Što se tiče Johna, pokoj mu vječni, ipak je on legenda kompjuteraškog svijeta, ali eto, čovjek zglajzao. Čitam neke postove gore i bogami su poprilično nemilosrdni i bešćutni.

 Pa to je zapravo i veoma logično. Ako si ukrao milijune onda si zanimljiv sucu jer može izMamiti dio para koje si ukrao, a kad ukradeš siću nitko s "ciganom" ne želi imati posla. Sirotinjo i bogu si teška ... A i kako je to opjevao TBF: "Pohlepa, glupost je prokleta neman, Odsičeš joj glavu, izraste ih sedan ..."

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 10:14 (tjodalv).
15 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Zar nije on bio malo poremečen i živio u nekoj rupi na plaži. Imao sulude teorije zavjere neke i razgovarao s Bog ma dnevnoj bazi.
 
0 4 hvala 0
16 godina
online
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

Ako nije sve za šta su ga optuživali istina, onda mi je žao čoveka, bio je interesantan lik. Inače, 75 godina, ako je zaključio da mu je od života ostalo nekoliko godina maltretiranaj po zatvorima, nije mi nezamislivo da je zaključio da mu nije do toga. Mada ne bi trebalo da mu se u nekoj pritvorskoj ustanovi ostavi velika šansa za to.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

Šteta. Nije uspio osnovati novu sektu. To bi bio prigodan završetak.

Ali i ovo s čudnim tvitovima o samoubojstvu iz zasjede je OK. Uklapa se u imidž.

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Možda se čovjek ubio da ga ne pošalju u Američki zatvor. Tamo baš vole silovatelje žena.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 13:08 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Gajotres kaže...
Zar nije on bio malo poremečen i živio u nekoj rupi na plaži. Imao sulude teorije zavjere neke i razgovarao s Bog ma dnevnoj bazi.

 

Ne vidim ništa negativno u tome.

Joj!
12 godina
neaktivan
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Nije nikakva teorija zavjere. Dosadni ste više sa tim terminom "teorija zavjere", on služi samo za obezvrijeđivanje svega onoga što je suprotno sa mainstream narativom.
Ja sam pratija ovog pajdu dosta i okvirno sam upoznat sam sa stvarima koje je propagira. Uvik se bavina granicnim stvarima. Pokušali su ga ubit par puta radi toga tako da nije ni čudno. Čudno mi je samo kako puno prije nije "izvršio samoubojstvo". Lik se izvuka iz zatvora i to u toalnom ku*ucu od drzave jer je odglumija infarkt a neki govore da se potega adrenalinskim shotovima. Covik je ima prezanimljiv zivot da bi ovako umra, ovo nije njegov đir. Počesto je govorija o ljudima koji stvarno upravljaju resursima i pretkraj zivota se odlucija da zauzme stranu obicnim ljudi. Zato je popusija zivot. Da je bija normalan skroz, nije definitivno.
16 godina
online
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

A koji je ispravan termin za "Ne znam baš kako, ali istina je ovo što kažem, jer sigurno nije onako kako nam kažu, zato što... zato što nije!"

 

"Covik je ima prezanimljiv zivot da bi ovako umra" - što bi rekli Hatari, ništa nije tako banalno kao život koji se okončava. No kod dotičnog je makar ono pre toga bilo vredno pamćenja.

 

 

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Ivan(4) kaže...

A koji je ispravan termin za "Ne znam baš kako, ali istina je ovo što kažem, jer sigurno nije onako kako nam kažu, zato što... zato što nije!"

 

"Covik je ima prezanimljiv zivot da bi ovako umra" - što bi rekli Hatari, ništa nije tako banalno kao život koji se okončava. No kod dotičnog je makar ono pre toga bilo vredno pamćenja.

 

 

 

 LOL. nemam pojma zasto ali ovo mi zvuci kao da Kim Jong-un pjeva njemacki??? :D vidim ga u spotu

NULL!=NULL
16 godina
online
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

Hahahaha, rekao bih da je to dobar opis islandskog jezika! 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

Bio je lud ko kupus, a nije ni čudo kad je od rane mladosti na LSD-u, a s druge strane ne može se reći da nije imao karizmu i petlju, a i nekako je obilježio dio mog informatičkog odrastanja... eh Michelangelo na to sam odavno zaboravio.

 

Kako bilo i uz njega će se sada vezati razne legende i urbane priče i viđati će ga svukuda poput pokojnog Elvisa.

Već čitam da je kešnuo lovu zatvorskim čuvarima da ga se proglasi mrtvim, a teško je i reći da to nije moguće, poznavajući njegov stil života.

Nekako bi mi i bilo drago da to nije laž.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 14:34 (mzopg).
 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
Da Michelangelo.

Mcaffe se tu obogatio zbog FUD-a.

Uz pomoć medija, tvrdio je da su milioni računala u opasnosti.

Tresla se brda rodio se miš.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 14:44 (Theophilus Ruy).
12 godina
neaktivan
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

"Njegova supruga Janice na Twitteru je u nedjelju napisala kako su američke vlasti odlučne u tome da John umre u zatvoru kako bi bio primjer za one koji govore o korupciji unutar vladinih agencija.

"Nema šanse da bi on imao pošteno suđenje u SAD-u", dodala je tada."

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o
MasterOdisasteR kaže...
Nije nikakva teorija zavjere. Dosadni ste više sa tim terminom "teorija zavjere", on služi samo za obezvrijeđivanje svega onoga što je suprotno sa mainstream narativom.
Ja sam pratija ovog pajdu dosta i okvirno sam upoznat sam sa stvarima koje je propagira. Uvik se bavina granicnim stvarima. Pokušali su ga ubit par puta radi toga tako da nije ni čudno. Čudno mi je samo kako puno prije nije "izvršio samoubojstvo". Lik se izvuka iz zatvora i to u toalnom ku*ucu od drzave jer je odglumija infarkt a neki govore da se potega adrenalinskim shotovima. Covik je ima prezanimljiv zivot da bi ovako umra, ovo nije njegov đir. Počesto je govorija o ljudima koji stvarno upravljaju resursima i pretkraj zivota se odlucija da zauzme stranu obicnim ljudi. Zato je popusija zivot. Da je bija normalan skroz, nije definitivno.

 Bit će dobar film i dokumentarac, koliko čemo samo kokica pri tom pojest mi za koje je on dao život, a tek love pobrat na autorskim pravima ovi koji su ga krknuli.

2 godine
protjeran
offline
John McAfee pronađen mrtav, navodno se radi o samo

A možda je sve ovo još jedan trik da se izvuće iz ćelije.

Možda mu je ovo zadnji as u rukavu.

A možda je jednostavno napustio ćeliju, samo ne živ.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice