Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz Šve

poruka: 10
|
čitano: 4.489
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz Šve".
15 godina
offline
Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz Šve

znači, mi sa 100 kila (i šire) smo ponovo jebena stranka. nitko ne želi konstruirati išta za nas, osim lijesova (i ponekog stolca). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz
Ajar kaže...

znači, mi sa 100 kila (i šire) smo ponovo jebena stranka. nitko ne želi konstruirati išta za nas, osim lijesova (i ponekog stolca). 

 Ha, za razliku od tebe Ajar, ja upadam u eventualne korisnike sa svoje 94 kile

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 18:01 (učo).
15 godina
offline
Re: Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz
učo kaže...

 Ha, za razliku od tebe Ajar, ja upadam u eventualne korisnike sa svoje 94 kile

 i ja sam mislio da sam lak muškarac (iako unešto teže naravi) sve dok nisam hrabro, prkosno gledajuć medicinsku sestru nemilosrdnicu, stao na vagu (prisililo me u ambulanti). veli onda da je očitanje s odjećom, što je odbila kao kilu-dvije, tako da je podatak iz najnovijeg istraživanja, žive vage i s kostima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
3 godine
odjavljen
offline
Re: Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz
Ajar kaže...
učo kaže...

 Ha, za razliku od tebe Ajar, ja upadam u eventualne korisnike sa svoje 94 kile

 i ja sam mislio da sam lak muškarac (iako unešto teže naravi) sve dok nisam hrabro, prkosno gledajuć medicinsku sestru nemilosrdnicu, stao na vagu (prisililo me u ambulanti). veli onda da je očitanje s odjećom, što je odbila kao kilu-dvije, tako da je podatak iz najnovijeg istraživanja, žive vage i s kostima. 

 Slim je bio težak čovjek, kad bi ostao sam sa sobom nije mu bilo lako.

15 godina
offline
Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz Šve

75 kg (i dalje u procesu mršavljenja) znači prodajem 760 Li da si kupim dva ovakva čuda!

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz Šve

93 kg, taman da u boksericama zimi mogu skočit do posla i natrag. 

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz
#Ajar

na djeti sam od početka kolovoza...do sada vjerojatno 14kg... inače idem se vagati u ljekarnu i onda kad dođem kući...skinem se gol i izvažem sve što je bilo na meni

i onda ispadne da gol+4kg=brutto
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz
HCMAA kaže...
#Ajar

na djeti sam od početka kolovoza...do sada vjerojatno 14kg... inače idem se vagati u ljekarnu i onda kad dođem kući...skinem se gol i izvažem sve što je bilo na meni

i onda ispadne da gol+4kg=brutto

 ma lako za težinu (), quaka je u tome da se rijetko proizvede nešto za one koji, eto, što reć ... odjeća je sva S ili M (rijetko L, rjeđe XL, najjrjeđe XXL i više), naprave su za prijevoz pahuljica (u skupinama po deset) i tak. fali nam neki krupan izumitelj, osoba s realnim motrištem na stvarnost zbilje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz
razumjem potpuno....prije su bičve imale pojedinačne brojeve...a sad stave 43-46...onome s nogom 43 taman...meni male...to mi baš ide na živce
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Re: Jetson One – osobna multirotorska letjelica iz

Ma đubrad jedna, jbte meni auto tijesan sa svih strana, a tim pigmejcima mjesta ko u šatoru. Trebale bi sve stvari za velike bit na popustu ako ih kupuje velika osoba.

Meni je krevet od 2m potreba, a ne luksuz!

 

EDIT: gledam klupu za dizanje utega, ograničenje 120 ili 150 kila...

Pa to je taman da sjednem na nju u majici, kaj ću s tim? 

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2021 13:29 (Veliki Brat).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice