Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

poruka: 12
|
čitano: 15.615
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom".
16 godina
offline
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

"Dizajner" osmislio. Imao bi više povjerenja da je inžinjer - pitanje je koliko je fokusa stavio na feasibility (tehnički i ekonomski) VS looks.

 
6 0 hvala 0
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

Kako su ovo vijesti vrijedne spomena?

Ovakvo što nikad neće zaživjeti. 

Tip je iz dosade napravio render vozila, a vi o tome pišete članak.  

 

 

Pa 24.sata ima kvalitetnije "vijesti". 

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

koje to žiroskope mora imati da mo'š tijekom vožnje i štogod izhoblat, jer se i komadi kupuju kao dodatna oprema ("traktor s 12 priključaka") ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

radije napisite nesto smisleno o amazonu u hrvatskoj, jer ste vi kao, novinari, ono, jel?

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

Sad zbog Elona Muska je postalo trendy dizajnirat kojekakve kapsule radi publiciteta?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

osoba koja bi upravljala ovom letjelicom, plovilom ili cestovnim vozilom, uz pomoć hi-tech komandi.

 

lol

Amenoum
 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

kad prođe blizu neke jahte ili Jadrolinije i valovi budu 2-3m, što se desi?.. hoce li se prevrnuti i napuniti morem?

kad zapuše bura 150km/h na refule kako to leti .. cik-cak prvo stablo / brdo?

 

Mislim da od toga nema ništa osim u nekom zabavnom parku kao atrakcija u kontroliranim uvjetima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom
Djeca i torbe idu u drugoj kapsuli? Pametno.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

Nešto poput ovoga će možda i zaživjeti, no budućnost prijevoza je sfera bez turbina, rotora i točkova..

Amenoum
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom
PaleRider kaže...

Nešto poput ovoga će možda i zaživjeti, no budućnost prijevoza je sfera bez turbina, rotora i točkova..

 to je sadašnjost: 

14 godina
online
Re: Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom
Originalni_manic kaže...

"Dizajner" osmislio. Imao bi više povjerenja da je inžinjer - pitanje je koliko je fokusa stavio na feasibility (tehnički i ekonomski) VS looks.

 pravi dizajneri zapravo i jesu inžinjeri, ovi koji objavljuju fantastične vizualne koncepte na behanceu i pinterestu su obični j...vjetri koji nemaju pojma čak niti o materijalima, a kamo li nešto više. Zato mnoge stvari na kraju i funkcioniraju tako loše. Hlađenje? Zar treba i hlađenje? Stavit ćemo jedan otvor negdje bezveze. Ergonomija? Hmm... ček da vidim u rječnik.

13 godina
offline
Jedna kapsula za vožnju kopnom, zrakom i vodom

Negdje sam ovo već vidio

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 15:20 (njonji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice