Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćne st

poruka: 13
|
čitano: 3.591
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćne st".
15 godina
offline
Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćne st

i u nas znaju složiti žive jaslice i bez canona. meni, primjerice, dobro ide oponašanje munchova vriska.  

 

nego, što ne valja u ovoj rečenici? "Stoga ga možete vidjeti kao glavnog lika na suprotnoj perspektivi."  

0 leteži
0 padeži
0 sjedeži
0 trčeži
0 riječi i njihov redoslijed
11 sve ovo i komplet noževa
ma+šta+rembrandt,+šta?! ma+šta+rembrandt,+šta?!
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 16:29 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćne st
Ne znam o čemu govorite, zar nismo u komentarima "Varaždinac uhvaćen... " rekli kako nam ne treba ni gramatika ni pravopis i da je svejedno kako tko piše?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
danen kaže...
Ne znam o čemu govorite, zar nismo u komentarima "Varaždinac uhvaćen... " rekli kako nam ne treba ni gramatika ni pravopis i da je svejedno kako tko piše?

 govorim o fundamentalnoj razlici: plaćaju li me za ono što pišem ili ne (u smislu: kad sam plaćen, ne smijem se zafrkavati i osjećam se poput jozefa k., prisiljen opravdavati svako slovo-riječ-rečenicu i to ne lektoru, već 1/4-pismenom klijentu koji ne poznaje ni faterinji, a nekmoli jezik na koji prevodim, a i to u najboljem slučaju dosad, no drži se zlatnog pravila: tko ima zlato, stvara pravila.). ako tu i napišem štogod prema pravilima, pripisujem to stručnom izobličenju. sve ostalo je prema onom: kad ti život da mulin, onda si disleksičan. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćne st

Canon je sranje naspram Rolanda. Roland je sinonim za kvalitetu i ispise velikih formata.

btw... izuzetno je teško isprintati licu u prirodnoj veličini na kojima se vide dlačice LOL.

Da su to isto napravili na fotografiji veličine kovanice onda bi samo kleknuo i popušio im za tako nešto... ovako je samo lame.

identičan ispis postignem na sp540v eco solventu starom 5 godina.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćne st
Ajaru: Vama žena (ako je imate) kod kuće kuha za ručak napoj - jer nije plaćena za taj posao.
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
danen kaže...
Ajaru: Vama žena (ako je imate) kod kuće kuha za ručak napoj - jer nije plaćena za taj posao.

 sretno razveden k'o jadranska/norveška obala već skoro 30 godina. a i u braku sam ja kuhao, jer ona nije imala pojma (ni) o tome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
Ajar kaže...
danen kaže...
Ajaru: Vama žena (ako je imate) kod kuće kuha za ručak napoj - jer nije plaćena za taj posao.

 sretno razveden k'o jadranska/norveška obala već skoro 30 godina. a i u braku sam ja kuhao, jer ona nije imala pojma (ni) o tome. 

Garant je bila dobra u krevetu...

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
tnakir kaže...

Garant je bila dobra u krevetu...

 k'o bubica. nije se znalo za nju. 

 

usput: pitali dudeka kakva je regica u krevetu.

- a kaj ja znam. jedni veliju da je dobra, drugi da nije.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
Ajar kaže...
tnakir kaže...

Garant je bila dobra u krevetu...

 k'o bubica. nije se znalo za nju. 

 

usput: pitali dudeka kakva je regica u krevetu.

- a kaj ja znam. jedni veliju da je dobra, drugi da nije.

Onda je sigurno bila puna love?

Rvat katolik!
14 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
tnakir kaže...
Ajar kaže...
tnakir kaže...

Garant je bila dobra u krevetu...

 k'o bubica. nije se znalo za nju. 

 

usput: pitali dudeka kakva je regica u krevetu.

- a kaj ja znam. jedni veliju da je dobra, drugi da nije.

Onda je sigurno bila puna love?

  U to vrijeme se bavio ribičijom. Možda je imala gliste.

15 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
tnakir kaže...

Onda je sigurno bila puna love?

 

ivan dragi kaže...

  U to vrijeme se bavio ribičijom. Možda je imala gliste.

 i'll take fifth. tema je rembrand van rijn i njegove bojanke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
Svaka dlaka? Jedva cekam vidjeti opet kapetana Cocqa!
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Jedinstvena fotoreprodukcija Rembrandtove Noćn
Upravo ovako ja zamišljam budućnost (i komunizam). Mi, dakle, fotografiramo, slikamo, muziciramo, pišemo, visažiramo, glumimo (gljive), statiramo..., a strojevi (inteligentni roboti) rade fizičke poslove za nas.
That's life!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice