Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu prelaz

poruka: 6
|
čitano: 3.025
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu prelaz".
14 godina
offline
Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu prelaz

Ovo je dobro za Rogana (financijski), ali loše za podcast. Izgubiti ce veci dio publike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 15:31 (AFARON).
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu pr
niko normalan nece platit da bi slusa ovo, dok je bilo free aj za izgubit vrime, a ovako izgubit ce 90 posto pregleda.
8 godina
offline
Re: Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu pr
dabar_solta_V2 kaže...
niko normalan nece platit da bi slusa ovo, dok je bilo free aj za izgubit vrime, a ovako izgubit ce 90 posto pregleda.

 pa kaj ne pise da ce ostat free ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu pr
Santana kaže...
dabar_solta_V2 kaže...
niko normalan nece platit da bi slusa ovo, dok je bilo free aj za izgubit vrime, a ovako izgubit ce 90 posto pregleda.

 pa kaj ne pise da ce ostat free ?

 Za pretplatnike :)

16 godina
offline
Re: Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu pr
Spotify je besplatan i ako ne placas pretplatu truju te reklamama. Pretpostavljam da bude tak i sa Roganovim podcastom.
Lika pratim godinama jos kad ga nitko ziv nije pratio i bas mi pase jer nije naporan. Manje vise je sve neki circlejerk gdi svi svima podilaze da se netko ne bi uvrijedio ali su mu gosti interesantni i kak sam napisal lagano gradivo za pratiti.

Vec godinama govorim da je Joe Rogan "Oprah" interneta a kak godine prolaze je sve bolji i bolji.
6 godina
protjeran
offline
Re: Jedan od najpopularnijih podcasta u svijetu pr
NEW_MAN kaže...
Spotify je besplatan i ako ne placas pretplatu truju te reklamama. Pretpostavljam da bude tak i sa Roganovim podcastom.
Lika pratim godinama jos kad ga nitko ziv nije pratio i bas mi pase jer nije naporan. Manje vise je sve neki circlejerk gdi svi svima podilaze da se netko ne bi uvrijedio ali su mu gosti interesantni i kak sam napisal lagano gradivo za pratiti.

Vec godinama govorim da je Joe Rogan "Oprah" interneta a kak godine prolaze je sve bolji i bolji.

 ma kakav Rogan, kad imaš našeg Petraka 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice