U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

poruka: 18
|
čitano: 4.186
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u".
14 godina
neaktivan
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

Ili da usvoje balkansku metodu : tko šiša posao, šišaj po ženi, a šta će djeca jest koga briga 🤣

Moj PC  
4 1 hvala 0
10 godina
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

Jebite se Japanci! 

Nadglednik dina
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
Entry Point kaže...

Jebite se Japanci! 

 Ote mi riječ iz usta (tipkovnice). A ako i padnu na 53 milijuna do kraja stoljeća, to će samo biti rasterećenje za okoliš.  Ionako će roboti raditi većinu poslova, mada će demografska slika izgledati jako loše, sa puno staraca a malo mladih produktivnih i prokreativnih ljudi.

dolazim odmah - Godot
6 godina
offline
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
a jesu li razmišljali o robot Japancima...i Japankama...ove robot Japanke bi mogli čak izvoziti...evo meni mogu poslati jednu:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

A što ako problem nije u pronalaženju partnera nego u volji za pronalaženjem partnera?

Šta kad ovo ne uspije, hoće na kraju biti zakonom obvezani na proizvodnju novih poreznih obveznika?

Svemir.
 
4 0 hvala 0
7 godina
online
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
PaleRider kaže...

A što ako problem nije u pronalaženju partnera nego u volji za pronalaženjem partnera?

Šta kad ovo ne uspije, hoće na kraju biti zakonom obvezani na proizvodnju novih poreznih obveznika?

 Baš sam nedavno gledao video na YT o tome, zapravo je problem u njihovom mentalitetu.

Statistike kažu da kod njih 93% žena i 75% muškaraca (tu se misli na oženjene, muškarci i žene) imaju ljubavnika (to se kod njih smatra normalnim i bračni partner zna) i onda zbog osjećaja odgovornosti ne žele zasnivati obitelj s bračnim partnerom.

Zanimljivo je to, neoženjeni ne žele uopće imati ikakvog partnera niti ih zanima ništa od toga,  a oženjeni ne žele uopće biti monogamni.

I još ova retardirana cuckolding scena kod njih, totalno retardiran narod...

A sve zato kaj objektiviziraju sve, nemaju "sentiment" ko balkanci (premda im je ovo zapravo pametniji način).

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 10:47 (fer-de-lance).
15 godina
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

nije samo to. na sve manje predmeta piše "made in japan". zabrinut sam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

Kad bi jednom godišnje onesposobili internet na mjesec dana, bilo bi čeljadi na pretek.

 
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
fer-de-lance kaže...
PaleRider kaže...

A što ako problem nije u pronalaženju partnera nego u volji za pronalaženjem partnera?

Šta kad ovo ne uspije, hoće na kraju biti zakonom obvezani na proizvodnju novih poreznih obveznika?

 Baš sam nedavno gledao video na YT o tome, zapravo je problem u njihovom mentalitetu.

Statistike kažu da kod njih 93% žena i 75% muškaraca (tu se misli na oženjene, muškarci i žene) imaju ljubavnika (to se kod njih smatra normalnim i bračni partner zna) i onda zbog osjećaja odgovornosti ne žele zasnivati obitelj s bračnim partnerom.

Zanimljivo je to, neoženjeni ne žele uopće imati ikakvog partnera niti ih zanima ništa od toga,  a oženjeni ne žele uopće biti monogamni.

I još ova retardirana cuckolding scena kod njih, totalno retardiran narod...

A sve zato kaj objektiviziraju sve, nemaju "sentiment" ko balkanci (premda im je ovo zapravo pametniji način).

 

Ja imam potpuno suprotne informacije o njima, može izvor tih statistika?

7 godina
online
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
love2ml86 kaže...

Ja imam potpuno suprotne informacije o njima, može izvor tih statistika?

 Ups, krivo sam skužio, toliko ih je vjerno, nevjerno je 100%-to.

https://soranews24.com/2019/02/19/japanese-cheating-survey-finds-high-infidelity-rate-in-kyoto-and-one-of-tokyos-neighbors/

(zapravo ispadne puno bolje kod nas, kod nas je oko 99% nevjernosti).

(kad nađem video di sam to vidio stavim link)
A ono za stranec i cuckolding imaš hrpu videa na yt; ako dođeš na neku zračnu luku ili neku postaju i biječac si ili crnac i ako nemaš bradu dolaze ženske do tebe i mole te za sex makar njihov dečko stoji kraj njih (i ne buni se).
NARAVNO, kažem kaj sam vidio na yt i nekim drugim mjestima, sad jel to stvarno tak odi pa provjeri...
Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 13:01 (fer-de-lance).
6 godina
offline
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
fer-de-lance kaže...
love2ml86 kaže...

Ja imam potpuno suprotne informacije o njima, može izvor tih statistika?

 Ups, krivo sam skužio, toliko ih je vjerno, nevjerno je 100%-to.

https://soranews24.com/2019/02/19/japanese-cheating-survey-finds-high-infidelity-rate-in-kyoto-and-one-of-tokyos-neighbors/

(zapravo ispadne puno bolje kod nas, kod nas je oko 99% nevjernosti).

(kad nađem video di sam to vidio stavim link)
A ono za stranec i cuckolding imaš hrpu videa na yt; ako dođeš na neku zračnu luku ili neku postaju i biječac si ili crnac i ako nemaš bradu dolaze ženske do tebe i mole te za sex makar njihov dečko stoji kraj njih (i ne buni se).
NARAVNO, kažem kaj sam vidio na yt i nekim drugim mjestima, sad jel to stvarno tak odi pa provjeri...

Ovo je iz teksta: a nationwide survey in which it gathered responses from 14,100 people (300 from each of Japan’s 47 prefectures), with its responses showing that 15.2 percent of women were cheating on their dating partner or spouse by sleeping with at least one other person. For men, the number was even higher, with more than one in five, 20.5 percent, sleeping with someone on the side.

Odakle ti ti tvoji postoci?

7 godina
online
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti

Velim, na yt bio neki video.

Može biti da se odnosio na samo jednu regiju.

Još je i lik u videu rekao da oni to doživljavaju kao skroz normalno (japanac je) jer ako nemaš osjećaje prema toj osobi nije varanje.

 

Kruha i igala...
7 godina
online
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti

Velim, na yt bio neki video.

Može biti da se odnosio na samo jednu regiju.

Još je i lik u videu rekao da oni to doživljavaju kao skroz normalno (japanac je) jer ako nemaš osjećaje prema toj osobi nije varanje.

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
Wizo kaže...

Ili da usvoje balkansku metodu : tko šiša posao, šišaj po ženi, a šta će djeca jest koga briga 🤣

 Nekad je i kod njih tako bilo pa je bilo mesa za ratove i kamikaze. Sad je i kod njih i kod nas drugačija slika, drugi način života. Oni su neskloni puštanju imigranata, kod nas neće ni da im noge lomiš, i mi im se pridružujemo na putu za Zapad, ostalo je samo automatizirati čim više poslova i produljiti radni vijek.

Devedesetih bi stari ljudi kao što su Oleg, Drago i Miro bili debelo u penziji, a sad će morati raditi bez obzira na poodmaklu dob i pretilost. 

15 godina
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

ima nešto u tome: nekad mi je kuća bila puna japanki. svake ih je godine sve manje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti
Wizo kaže...

Ili da usvoje balkansku metodu : tko šiša posao, šišaj po ženi, a šta će djeca jest koga briga 🤣

 Takvi uvijek kažu: "Daće bog!".

10 godina
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

Cak 19 miliona dolara, mislim da je ovo smjesna svota, pogotovo, za tako bogatu zemlju. To se neki politicar sjetio, pa ja potrosim 20 miliona dolara godisnje na... (dopuni po mašti) pa bi onda mogli i 19 dati za natalitet sigurno ce moji biraci to blagonaklono primiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 7:02 (10alex).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
U Japanu će pad nataliteta pokušati zaustaviti – u

Nek jednostavno zabrane sve vanjske proizvođaće zaštite i pokrenu vlastitu proizvodnju.

Druga opcija nek bude da petak bude radni dan od četiri sata, da imaju više vremena za supružnika.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice