Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

poruka: 13
|
čitano: 4.643
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve".
16 godina
offline
Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

Svaka čast!

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

Boss: Work more!

Employee: Pay me more.

Boss: #surprisedpikachu

 
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

vražji radnici! umjesto da budu raspamećeni od sreće i strahopoštovanja što su u gugletu te rade badava i još skupljaju međusobno lovu za sundara, oni sve više gravitiraju onoj našoj "nemerete vi mene tolko malo platit, kolko ja malo mogu radit." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 1 hvala 0
15 godina
online
Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

Znaš da je firma u silaznoj putanji kad se više bavi radnicima i pisanjem izvješataj o poslovanju nego proizvodnjom

 
20 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuj
Nazalost, rijetko gdje nije tako.....

Stvarna razlika je samo u tome dali radnici rade za placu, socijalnu naknadu, milostinju ili bozju milost....

Sve su ostalo nijanse....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

Shakariznistvo zavladalo i na Googlenetu a bilo je pitanje vremena jer ne mogu se bas podiciti da nude nesto a traze jako jako puno. Nadasve ocito da tamo radi nesto divnih ljudi balkanskog mentaliteta koje nemres tako malo platit kol'ko oni malo mogu delat pa i kod njih zavladao taj divan trend sa ovih podrucja.

 

Nek vide oni kak je nama tesko jer nije se lako prebacit sa fjaka moda na radni i obrnuto.

veni vidi didici
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuj
Ges kaže...

Znaš da je firma u silaznoj putanji kad se više bavi radnicima i pisanjem izvješataj o poslovanju nego proizvodnjom

 Upravo to, sad ce traziti dlaku u jajetu svakom zaposleniku.. Na njihovom mjestu bih vec trazio drugi posao.  

Doduse bit ce malo zeznuto za poslove jer recesija je vec uveliko tu.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
6 godina
offline
Re: Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuj
dagoberhr kaže...

Shakariznistvo zavladalo i na Googlenetu a bilo je pitanje vremena jer ne mogu se bas podiciti da nude nesto a traze jako jako puno. Nadasve ocito da tamo radi nesto divnih ljudi balkanskog mentaliteta koje nemres tako malo platit kol'ko oni malo mogu delat pa i kod njih zavladao taj divan trend sa ovih podrucja.

 

Nek vide oni kak je nama tesko jer nije se lako prebacit sa fjaka moda na radni i obrnuto.

 Prosječni hrvatski poduzetnik izrabljivač detected. Š´a će meni firma i radnici ako ja ne mogu svake godine kupit novog M-a ili X-a. Što me podsjetilo na moj 1. studentski posao. Radnici na minimalcu, sveukupno sa prijevozom i gablecom, 4200 bilo davne 2017. njima. Sezona, 13 sati fizičkog rada, oni "zaradili" 4200. Gazda kaže, morate brže radit, ovo se stigne u 8 sati. Neću o detaljima, ionako je off. Na kraju godine, novi službeni auto. X6. Radnicima obećana nagrada 1500 kuna. Nisu dobili jer "firma nije imala novaca zbog izgradnje novog pogona". Niti danas mi nije jasno kako su si ljudi dopustili takvo ponižavanje. Često sam čuo, imam djecu, kredit, žensko sam i 53 godine. Znači, za tebe savršeni robovi.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
online
Re: Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuj
cvaja997 kaže...

 Niti danas mi nije jasno kako su si ljudi dopustili takvo ponižavanje. Često sam čuo, imam djecu, kredit, žensko sam i 53 godine. Znači, za tebe savršeni robovi.

 u to rano doba kapitalizma u 'rvata, ljudi su bili željni šarenih drangulija, kokakole i najk tenisica pa su trošili više neg su mogli na te pizdarije i tako se tjerali se da trpe takve zlotvore, no od kada se otvorilo tržište rada u EU i od kad su drangulije postale jeftinije a narod se zasitio tih pizdarija te više ne troši toliko na njih, više nije ni spreman ostavljati kičmu i zdravlje kojekakvim gazdama. Sada je davanje guze puno skuplje a kmetovske cicije izrabljivači si to ne mogu pojmiti pa plaču i k tome su toliko glupi da ne shvaćaju koliko su smiješni dok tako plaču za vremenima dok su izrabljivali

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2022 8:01 (Ges).
13 godina
offline
Re: Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuj
...za razliku od ostalih izvršnih direktora, koji obično traže manju produktivnost i fokus
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

ma neka direktori gugla očekuju fokus, sve dok ne diraju automatsko stabiliziranje, brzinu i otvor blende. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuj
Pametan potez u doba odlijeva radnika 😁
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Izvršni direktor Googlea od zaposlenika očekuje ve

Ne cveta cveće ni u Google preduzeće.

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice