Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduje ve

poruka: 13
|
čitano: 4.597
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduje ve".
16 godina
offline
Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduje ve

sad kad kinezi zatvore pipu 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduje ve

Glupe snimke, mogli su bar timelapse napraviti u nekom dijelu. Jedino muzika u drugom videu nije loša.

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduje ve

Gdje je onda taj Trumpček i ono njegovo da je Amerika na 1. mestu? Svijet je spreman na pad SAD-a jer Kina će da zadovolji sve potrebe.

 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
Fašistička Kina i slobodarska Amerika su neprijatelji? Nda...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduje ve

Pa nebi se novinarcic potrudio pronaci kakve dimenzije objekta, od kojeg je materijala nosiva konstrukcija ( betonski nosaci ili čelična hala ? ).... itd kada vijest vec nije tehnicko/tehnoloske prirode nego eto... građevinske ......

Začudo sam čeličar i takva se hala da sklopiti vrlo brzo kao lego kockice od čelika jer se u radioni sve zavari, pocinča i samo slazes na terenu... dok je od betona sasvim druga prica...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 1:00 (Fake_Alert).
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduje ve

kad ovako što vidim, prvo mi na trenutak bude žao što barem nisu pokušali u nas no onda prevlada razumijevanje. da rvacka nešto vrijedi, mlatili bi se da nam uvale tvornice. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
Ajar kaže...

kad ovako što vidim, prvo mi na trenutak bude žao što barem nisu pokušali u nas no onda prevlada razumijevanje. da rvacka nešto vrijedi, mlatili bi se da nam uvale tvornice. 

 Uvalit će nam ono od ovce... Da oprostiš...

Nisam ja ništa prčko.
5 godina
protjeran
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
@kokobil50
Opet ti se pobrkalo u glavi.
Jamačno si mislio fašistička Amerika i (ne baš) slobodarska Kina, jelda.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 18:33 (Antiseptik).
12 godina
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
Uopće me ne čudi brzina kojom grade tvornicu kao što me neće čuditi ni ako naprave pelješki most prije nego mi počnemo raditi prilazne ceste na njega
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
tutanjkamen kaže...
Uopće me ne čudi brzina kojom grade tvornicu kao što me neće čuditi ni ako naprave pelješki most prije nego mi počnemo raditi prilazne ceste na njega

 Mene čudi da Musk ne zna za Mao Ce Tunga i 50 miljona mrtvih, krađu licenci, blokadu gugla i Ujgure.

14 godina
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
U Mikulicima (Zagreb) rade okretiste i stanicu za 1 autobus vec 1,5 godina....
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
@ ante_etna trkeljas. Koga briga za to? I kad procitam "miljona" zbljuv... it's about the money!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izgradnja Tesla Gigafactory u Šangaju napreduj
Brk kaže...
U Mikulicima (Zagreb) rade okretiste i stanicu za 1 autobus vec 1,5 godina....

to je ništa https://www.klix.ba/vijesti/bih/sportska-dvorana-u-mostaru-i-30-godina-od-pocetka-gradnje-ima-samo-temelje/180204049

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2019 19:42 (hanteed).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice