Izašao trailer za petu sezonu serije The Expanse

poruka: 10
|
čitano: 5.046
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izašao trailer za petu sezonu serije The Expanse".
12 godina
online
Izašao trailer za petu sezonu serije The Expanse

Oni koji su čitali originalni serija znaju da je i tamo glavni fokus stavljen na vojno-političke teme. Protomolekul i vanzemaljska tehnologija je samo zgodan "Cliffhanger" serijala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 12:48 (Yuda).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izašao trailer za petu sezonu serije The Expan
Volim seriju, al su malo usrali 4. sezonu, nadam se da 5. nebu bila takva.
 
4 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao trailer za petu sezonu serije The Expan
Slazem se s kolegom prije. 4.-ta sezona je bila malo "meh" ali gledljiva.
Nadam se da ce nova sezona biti bolja.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Izašao trailer za petu sezonu serije The Expanse

4. sezonu pogledao par epizoda i odustao. Možda se vratim na 4. ponovo ako će 5. biti bolja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Izašao trailer za petu sezonu serije The Expanse

pročitao knjige i serija mi je tak dobra da nemre bit loša. bezos nije nimalo bezvezos. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Izašao trailer za petu sezonu serije The Expan
4 sezona je poprilicno bitna za cijeli serijal. Dobra vijest je što i zadnja knjiga izlazi iduće godine.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 17:37 (Gajotres).
 
4 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao trailer za petu sezonu serije The Expan
Daklem, knjige se isplati kupovati?
Vec neko vrijeme vazem da/ne a stoje oznacene na book depositoryu.
Moram prvo zavrsiti robot serijal od Asimova pa bih mogao preci na ovo.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izašao trailer za petu sezonu serije The Expan
Isto tako. U biti prva sezona mi je odlična, druga ok, treća ajde-ajde a četvrta sranje.
15 godina
offline
Re: Izašao trailer za petu sezonu serije The Expan
BlueMax kaže...
Isto tako. U biti prva sezona mi je odlična, druga ok, treća ajde-ajde a četvrta sranje.

 tako nekako i meni, prve dvije su baš jako dobre, treća imala par epizoda koje su bile muh. A ova 4. poop lol

16 godina
offline
Izašao trailer za petu sezonu serije The Expanse

Kakvi god bili u posljednjoj sezoni, s obzirom da na kino naslove možemo zaboraviti barem godinu dana jer pohlepni filmski studiji sve visoko budžetne SF radije drže u bunkeru nego pronađu kanale premijere na webu, ne samo da su jedino što možemo očekivati, nego sigurno i bolji nego većina blockbustera.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice