Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

poruka: 10
|
čitano: 4.148
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo".
12 godina
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

Iz ove moje koju nosam već mjesec i po može se dobiti i nuklearno gorivo.

 
24 0 hvala 2
15 godina
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

bogami, pune ih ceste. energetska budućnost nam je svijetla. ekološka i ne baš. ne znam za zdravstvenu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

Pretpostavljao sam da će se na kraju pokazati nekako korisne.

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti b
Znači za boljitak čovječanstva...što više virusa...za ovu vrstu goriva...najbolje bi bio virus njekoliko puta smrtonosniji tako da i oni koji se prave blesavi ih nose...A ovi ostali budu onda nosili više njih odjednom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

Koliko mogu vidjeti iz ovog članka, riječ je o pirolizi velikih molekula ugljikovodika na manje. Taj je postupak poznat kao krekiranje (crecking) i odavno se koristi  u petrokemijskoj industriji kako bi se od teških ulja (kojih destilacijom nafte ima najviše) dobile lakše frakcije, dakle benzin. No problem s ovakvim postupcima je da sirovina mora biti jasno definirana, što s otpadom nije slučaj. 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

Samo nosite maske.

 

Reciklazom se dobije biogorivo, sprecava sirenje bolesti, lijece rak, smiruju smetnje kod natacene prostate, slijepi progledali, sepavi prohodali.

Navalite zene nerotkinje!

Danas maska, sutra cjepivo! Sve za vase dobro

 
3 2 hvala 1
15 godina
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

Moja maska odgovara svim "diversity" normama, ima tu crnih, žutih, crvenih, bijelih, svih vrsta bakterija i mikroba

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

Pa dobro... nema od kakvog se smeća ne može dobiti gorivo, makar kruto. Sve što gori je gorivo

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti biogo

Moja je ocigledno zavrsila u Bejrutu.   I nisam je preko usta drzo da bi druge zastitio.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Iz iskorištenih maski za lice može se dobiti b
Gebirgs kaže...

Samo nosite maske.

 

Reciklazom se dobije biogorivo, sprecava sirenje bolesti, lijece rak, smiruju smetnje kod natacene prostate, slijepi progledali, sepavi prohodali.

Navalite zene nerotkinje!

Danas maska, sutra cjepivo! Sve za vase dobro

 I najvažnije, liječi glavobolju u nogama! Ne'š ti Yoshue i njegove pretvorbe vode u vino, primitivna tehnologija naspram pretvorbe otpada u biogorivo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice