Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elektroe

poruka: 14
|
čitano: 5.384
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elektroe".
15 godina
offline
Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elektroe

a zna li se kad bi okvirno moglo biti prvo ročište suđenja onima koji će to pokrasti? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
19 0 hvala 3
14 godina
offline
Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elektroe

Ovo mi djeluje suludo spremati višak u nekakve baterije??? pa potroši se odmah... samo manje koristiš druge izvore, Hidrocentrale, termoelektrane koje pališ kad ode sunce ili nema vjetra.

Složit baterije za pohranu energije, jedino za prebacivanje iz šupljeg u prazno.

 
0 2 hvala 0
16 godina
online
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
bus kaže...

Ovo mi djeluje suludo spremati višak u nekakve baterije??? pa potroši se odmah... samo manje koristiš druge izvore, Hidrocentrale, termoelektrane koje pališ kad ode sunce ili nema vjetra.

Složit baterije za pohranu energije, jedino za prebacivanje iz šupljeg u prazno.

 Po članku bi to trebao biti sustav za stabiliziranje mreže, a ne samo spremanje energije.

Sustav ima prednost nad paljenjem hidrocentrala i termoelektrana jer reagira trenutno, tj. može stabilizirati sustav dok se drugi izvori upale.

15 godina
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
Odmah se javi netko tko misli da je pametniji od svih inzenjera. Cini ti se suludo? Zasto ti se cini suludo? Sto znas o potrebama? Takvi austavi vec postoje drugdje u svijetu i rade sto trebaju raditi.
16 godina
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
Mandor kaže...
Odmah se javi netko tko misli da je pametniji od svih inzenjera. Cini ti se suludo? Zasto ti se cini suludo? Sto znas o potrebama? Takvi austavi vec postoje drugdje u svijetu i rade sto trebaju raditi.

 Da to radi HEP sa svojim novcima ne bi nitko nis rekao, ali kad tako nesto radi neki nepoznati startup sa novcem iz fondova onda se malo zapitas tko tu ima kakve interese.

 

15 godina
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
Ajar kaže...

a zna li se kad bi okvirno moglo biti prvo ročište suđenja onima koji će to pokrasti? 

 -2025 (ne prije 24te..) + kad se oslobode kapaciteti spa-remetinec, uz uobičajena kašnjenja i pretrpanost sudstva kao i mamićevci koji ne znaju koliko je sati ili hoće li i oni.. realno oko 2030, samo optimisti mogu prognozirati prije tog. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elektroe

Dobro im ide, milijuni kapaju na sve strane. 

 

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/hrvatske-vode-ostale-su-bez-vise-od-70-milijuna-kuna-ovrsila-ih-je-firma-kojoj-11-godina-nisu-htjeli-platiti-golem-dug/

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/debakl-hrvatskih-voda-godinama-se-natezali-na-sudu-sad-umjesto-30-moraju-platiti-70-milijuna-kuna/

 

Uvijek je zanimljivo vidjeti kad firma koja posluje sa minusom od osnutka, prošla godina -500kkn, što nije čudno za startup, ali je čudno kad takva firma dobije 20mil. eura poticaja. 

Firma koja ima gotovo 60mil.kn obveza za zajmove, vjerojatno prema sestrinskoj firmi...

 

Pogodite koliko imaju zaposlenih? 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elektroe

Pa koliko se vidi u sudskom registru, osnovani su 2020. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elektroe

ind-eko .. ali postoje i druge firme sličnog naziva..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
Ajar kaže...

a zna li se kad bi okvirno moglo biti prvo ročište suđenja onima koji će to pokrasti? 

Kad EU sudjeluje svojim novcima u nekom projektu, oni gledaju gdje je svaki cent potrošen, i za svaki Euro moraš imati pokriće.

Nema kod njih labavo.

 

Nama bi najbolje bilo da našu domovinu iznajmimo Švicarskoj naprimjer na 30 godina (dok nam se lopovski geni ne zatru), te da oni upravljaju financijama javnih i državnih tvrtki.

 

I mi bismo bili Švajcarska za 30 godina.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
6 godina
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
Zaporožac kaže...
Ajar kaže...

a zna li se kad bi okvirno moglo biti prvo ročište suđenja onima koji će to pokrasti? 

Kad EU sudjeluje svojim novcima u nekom projektu, oni gledaju gdje je svaki cent potrošen, i za svaki Euro moraš imati pokriće.

Nema kod njih labavo.

 

Nama bi najbolje bilo da našu domovinu iznajmimo Švicarskoj naprimjer na 30 godina (dok nam se lopovski geni ne zatru), te da oni upravljaju financijama javnih i državnih tvrtki.

 

I mi bismo bili Švajcarska za 30 godina.

 Ovo čak i nije tako loša ideja, možda bolje Norveškoj jer u Švajcarskoj ima naše bagre na bacanje :)

Da potamanimo sve "wanabe" političare kojima je vlastita guzica prvi i zadnji interes, pa onda ispočetka.... gore nemore bit nego je sada

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
bus kaže...

Pa koliko se vidi u sudskom registru, osnovani su 2020. 

Nisam shvatio je li ovo reply na moj post? ako je može pojašnjenje.

 

Zaporožac kaže...
Ajar kaže...

a zna li se kad bi okvirno moglo biti prvo ročište suđenja onima koji će to pokrasti? 

Kad EU sudjeluje svojim novcima u nekom projektu, oni gledaju gdje je svaki cent potrošen, i za svaki Euro moraš imati pokriće.

Nema kod njih labavo.

Nažalost nije to baš tako, odnosno teško će nešto spriječiti balkanca da dođe do mukte love i izvede nekakvu muljažu. Znam ih već preko-nekoliko koji su izvukli fine pare iz EU fondova na račun friziranih troškova, dalje znaš kako ide raspodjela... 

Hoće li ih netko čopiti za 5-10 godina ne znam, ali trenutno im sve ide po ps-u, a i prošla je koja godina od toga i nitko ih više ništa ne pita.

15 godina
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
Zaporožac kaže...
Ajar kaže...

a zna li se kad bi okvirno moglo biti prvo ročište suđenja onima koji će to pokrasti? 

Kad EU sudjeluje svojim novcima u nekom projektu, oni gledaju gdje je svaki cent potrošen, i za svaki Euro moraš imati pokriće.

Nema kod njih labavo.

 

 Na kapitalnim projektima možda, odi malo po stambenim zgradama da vidiš koliko je toga pokradeno na fasadi

2 godine
offline
Re: Iz Europe za hrvatski projekt baterija za elek
mzopg kaže...

Nažalost nije to baš tako, odnosno teško će nešto spriječiti balkanca da dođe do mukte love i izvede nekakvu muljažu. Znam ih već preko-nekoliko koji su izvukli fine pare iz EU fondova na račun friziranih troškova, dalje znaš kako ide raspodjela... 

Hoće li ih netko čopiti za 5-10 godina ne znam, ali trenutno im sve ide po ps-u, a i prošla je koja godina od toga i nitko ih više ništa ne pita.

Prika moj dobri, vjerojatno na manjim projektima nešto provuku u svoj džep, jer nije to samo balkaniše sindrom, ima lopova svuda po EU.

Pitanje je zakonodavstva neke zemlje.

Preniske su zatvorske kazne, zato rade to što rade.

 

J*** bi im ja majku, kad moram ovako rano psovati.. ukradi iz javnog i državnog poduzeća 10 tisuća kn, 5 godina zatvora bez mogućnosti ranijeg izlaska, pa ovi što kradu milijarde EU ne bi ni postojali, jer bi ih (po meni) čekao doživotni strogi zatvor.

 

Ja bih sad mogao biti zviždač jer mi je jako sumnjivo zapošljavanje u jednoj državnoj firmi. U zadnje dvije, tri godine primljeno je preko 30 ljudi, dobiju testove unaprijed s odgovorima, pa se ne možeš ni žaliti.

To bih mogao dojaviti Uskoku, ali ?

Zbog sumnji na sličnu stvar jedan ministar vlade RH je nedavno "abdicirao". 

 

 

Priča se o čipu od 3 do 5 tisuća Eura "po glavi".

 

Podavio bi ih ka MMA borac, majke mi pokojne.

Bez straha, bez stida, hodaju uzdignuta čela. :rigo:

 

Inače, da se vratimo na EU fond.

Primjeti li njhov služba malo češće zavlačenje novaca, kupovine jeftinijeg materijala, jednostavno će nam obustaviti davati sredstva iz fonda na 10godina pa se slikaj, a uplaćivat ćemo i dalje u zajednički fond.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice