Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

poruka: 33
|
čitano: 6.955
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan".
9 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

U ovom istraživanju jedino ne razumijem korelaciju iOS/Android. Što ako sam ja imao iPhone i odustao od njega zbog kompliciranog slanja privitaka? I kupio jednako skup Android koji nema iCloud? I meni Youtube služi za zabavu, pogledati koji kratki film, pogledati koji videospot, nikako kako izvor vijesti. I pitam se koliko je takvih korisnika ušlo u računicu.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

meni se čini da oni više ne znaju što bi s tim silnim podacima koje skupljaju.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
ima i dosta onih sa autom od 300t kuna i telefonom 1000 kuna.
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Thinker kaže...

U ovom istraživanju jedino ne razumijem korelaciju iOS/Android. Što ako sam ja imao iPhone i odustao od njega zbog kompliciranog slanja privitaka? I kupio jednako skup Android koji nema iCloud? I meni Youtube služi za zabavu, pogledati koji kratki film, pogledati koji videospot, nikako kako izvor vijesti. I pitam se koliko je takvih korisnika ušlo u računicu.

 To znaći da si siromašan i neobrazovan!

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
8 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Krenulo je. Određena skupina se osjeća iznenađeno i uvređeno.
Ja rekoh
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

U hrvatskoj rijetko tko ima apple uređaj tako da ovo istraživanje nije bas primjenjivo tu. To bi značilo da su hrvati većinom neuki i neobrazovani, jednom riječju, seljačine. Valjda svima jasno tu da onaj tko ima auto od pola milijuna kuna i vise nije nužno obrazovan ili odgojen, a ni tehnoloski napredan.

e.......
 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš

Volio bih se vratiti na Nokiu 3210, što se toga tiče, imati mail samo na kompu. I mirne živce

15 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Kako? Kod nas su facebook i youtube konzumenti - 'oni koji znaju', 'oni koji nisu ovce' 'oni koji su skuzilo gejcov i fajzerov plan' , opcenito oni koji se osjecaju intelektualno superjorniji...kak sad da su manje obrazovani?
 
4 1 hvala 1
16 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

Idemo na anketu:

 

14 iPhone kor. visoko obraovan
1 iPhone kor. nisko obraovan
38 Android kor. visoko obrazovan
4 Android kor. nisko obrazovan
e.......
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

Heh. Ja niti koristim ikakav smartphone, niti koristim socijalne mreže. A imam više IT naobrazbe od barem 99% svih "IT pismenih" korisnika interneta. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
online
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

A ja kao zadnja neuka seljačina koristim android, i to još žaomi marku .

 

Jel ima na tom ajfonu neka aplikacija za brzinski file server? Kao WiFi File transfer na Androidu? Kada sam bio mlađi sam puno više instalirao gluposti po mobu, a upravo sam skužio da mi je sada sve sa play storea pa mi više i nije toliko bitna funkcionalnost ručne instalacije aplikacija. Jedino ne znam da li apple dozvoljava navedeni tip aplikacija, a meni je to super stvar, nemam volje spajati kablove za transfer slika pa samo zakačim mobitel na kućnu WiFi mrežu, startam taj program i preko browsera na kompu mogu kopirati file-ove vamo-tamo, u praksi to bude download slika sa mobitela.

 

Ako bi bilo tako nešto čak bih i mogao postati obrazovana osoba pa probati taj ajfon. No ako je kabel transfer jedina opcija a-a, i upload na te neke jabukove oblake pa skidanje od tamo isto. Ne želim još trošiti i net promet za to ako su mi oba uređaja pri ruci...

 

*edit*

 

Bacio oko na ajfon ponudu... mršave baterije... kada se jednom navikneš na 5000 mAh i da mi bez problema izdrži 3-5 dana sa jednim punjenjem... žao mi, ali i dalje će biti žaomi 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 9:06 (Solo761).
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

Nije isto da li si dobrostojeci obrazovani programer ili sl, ili dobrostojeci obrazovani komercijalist ili manager. Prvi su vecina na androidu, drugi na iOS-u

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
99% djece ima jeftini Android telefon na kojem se igra i gleda crtiće.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
jozef kaže...
99% djece ima jeftini Android telefon na kojem se igra i gleda crtiće.

 Valjda je svima jasno da ovakvo jedno šturo istraživanje je u smislu propagande a ne selektiranje stanovništva na pametne i glupe, obrazovane i neobrazovane. Previše bitnih faktora nedostaje da bi se ovo istraživanje moglo smatrati validnim i korisnim, osim onih koji žele uvaliti neki proizvod. Da, istina je da u nekim velikim gradovima postoje područja u kojma žive bogati i siromašni a to recimo nikako nije slučaj u Zagrebu ili Hrvatskoj. 

e.......
14 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

ma ovo je spika na nivou "glorious gaming PC master race"...

 

jebo ih sv. Stevan Đobs blagopočivši (da se razumijemo, cijenim njegovo inzistiranje na kvaliteti od kojih su svi smatphone korisnici profitirali)...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
AlterA kaže...

U hrvatskoj rijetko tko ima apple uređaj tako da ovo istraživanje nije bas primjenjivo tu. To bi značilo da su hrvati većinom neuki i neobrazovani, jednom riječju, seljačine. Valjda svima jasno tu da onaj tko ima auto od pola milijuna kuna i vise nije nužno obrazovan ili odgojen, a ni tehnoloski napredan.

 Za prvu rečenicu bi se iznenadio koliko ljudi ima iphone ili skuplji model Androida. Ljudi su jako rastrošni kada su u pitanju statusni simboli. Jer oni znače ulazak u neki željeni krug ljudi i time i potencijalnu korist. U pravu si za sve ostalo, ali i takvi vole pokazati da imaju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Opet se uočava nerazumijevanje statistike. To što neki tip smartfona (zapravo OSa) koriste više bogati i obrazovani ne znači da su svi koji ga koriste bogati i obrazovani i obrnuto. A još manje neki suprotni primjeri čine istraživanje nevaljalim.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
AlterA kaže...

 Da, istina je da u nekim velikim gradovima postoje područja u kojma žive bogati i siromašni a to recimo nikako nije slučaj u Zagrebu ili Hrvatskoj. 

 U Zagrebu je to oduvijek je bilo izraženo. Postojali su i postoje bolji kvartovi, oko Britanca (ali eto, ju je jedan domaći nogometaš s viletinom od 15M kuna), Srebrnjak, Pantovčak, Rebro, kao što postoje bivši radnički kvartovi s ostacima nekadašnje industrije koji se polako pretvaraju u betonske spavaonice jer "investitori" tamo ulažu novac u višestambene zgrade u kojima se stanovi prodaju poput vrućih kifli.

 

Nedavno si u novinama mogao pročitati o jednom arhitektu i Trešnjevci na kojoj nikada nije dovršen projekt kuća u nizu (https://www.vecernji.hr/zagreb/najljepse-naselje-na-tresnjevci-nikada-nije-dovrseno-jer-je-arhitekt-emigrirao-iz-jugoslavije-1533508), kao suprotan primjer betonjarama.

 

U zadnjih nekoliko desetljeća podsljemenska sela (dakle, prava pravcata sela) postala su "elitni kvartovi" s "urbanim vilama". Tamo svaki seljo i krimos (https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/ekskluzivno-narkobos-sa-sestina-skriven-iza-niza-laznih-imena-iz-svoje-vileu-zagrebu-organizirao-je-sverc-kokaina-iz-juzne-amerike-9129419) može kupiti 200+ kvadrata stana i busati se da je bogat. A u tim dijelovima je bilo bogatih i ima bogatih, s tim da je rat u zadnjih 30ak godina nanio svašta u Zagreb.

 

Tako da se i dalje zna tko gdje stanuje (uz poneku iznimku).

 

I izvan Zagreba postoje takve lokacije (Opatija, Dubrovnik, Hvar...).

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 10:09 (zelenapaprika).
14 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
zelenapaprika kaže...
AlterA kaže...

U hrvatskoj rijetko tko ima apple uređaj tako da ovo istraživanje nije bas primjenjivo tu. To bi značilo da su hrvati većinom neuki i neobrazovani, jednom riječju, seljačine. Valjda svima jasno tu da onaj tko ima auto od pola milijuna kuna i vise nije nužno obrazovan ili odgojen, a ni tehnoloski napredan.

 Za prvu rečenicu bi se iznenadio koliko ljudi ima iphone ili skuplji model Androida. Ljudi su jako rastrošni kada su u pitanju statusni simboli. Jer oni znače ulazak u neki željeni krug ljudi i time i potencijalnu korist. U pravu si za sve ostalo, ali i takvi vole pokazati da imaju.

Mene zapravo uvijek nekako iznenadi kad vidim da netko obrazovan i uspješan koristi iphone. U mojoj glavi je to uređaj za osobe poput sponzoruše koja misli da je Imanuel Kant nogometaš ili konobara koji je kupio telefon na 24 rate kako bi parirao toj plavuši. Zato bi me iskreno bilo sram u javnosti koristiti iphone. 

16 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
jozef kaže...
zelenapaprika kaže...
AlterA kaže...

U hrvatskoj rijetko tko ima apple uređaj tako da ovo istraživanje nije bas primjenjivo tu. To bi značilo da su hrvati većinom neuki i neobrazovani, jednom riječju, seljačine. Valjda svima jasno tu da onaj tko ima auto od pola milijuna kuna i vise nije nužno obrazovan ili odgojen, a ni tehnoloski napredan.

 Za prvu rečenicu bi se iznenadio koliko ljudi ima iphone ili skuplji model Androida. Ljudi su jako rastrošni kada su u pitanju statusni simboli. Jer oni znače ulazak u neki željeni krug ljudi i time i potencijalnu korist. U pravu si za sve ostalo, ali i takvi vole pokazati da imaju.

Mene zapravo uvijek nekako iznenadi kad vidim da netko obrazovan i uspješan koristi iphone. U mojoj glavi je to uređaj za osobe poput sponzoruše koja misli da je Imanuel Kant nogometaš ili konobara koji je kupio telefon na 24 rate kako bi parirao toj plavuši. Zato bi me iskreno bilo sram u javnosti koristiti iphone. 

Dosta ljudi koristi iPhone i zbog cijelog Apple ekosustava. Ako imaš iMac ili MacBook, onda ima smisla imati i iPhone ili iWatch i sl. jer su svi lijepo usklađeni. Istina da ti uređaji koštaju, ali ljudi koji ih koriste to ne brine jer su to obično poduzetnici kojima je to sredstvo za rad.

King in the castle, king in the castle ...
5 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
tjodalv kaže...
jozef kaže...
zelenapaprika kaže...
AlterA kaže...

U hrvatskoj rijetko tko ima apple uređaj tako da ovo istraživanje nije bas primjenjivo tu. To bi značilo da su hrvati većinom neuki i neobrazovani, jednom riječju, seljačine. Valjda svima jasno tu da onaj tko ima auto od pola milijuna kuna i vise nije nužno obrazovan ili odgojen, a ni tehnoloski napredan.

 Za prvu rečenicu bi se iznenadio koliko ljudi ima iphone ili skuplji model Androida. Ljudi su jako rastrošni kada su u pitanju statusni simboli. Jer oni znače ulazak u neki željeni krug ljudi i time i potencijalnu korist. U pravu si za sve ostalo, ali i takvi vole pokazati da imaju.

Mene zapravo uvijek nekako iznenadi kad vidim da netko obrazovan i uspješan koristi iphone. U mojoj glavi je to uređaj za osobe poput sponzoruše koja misli da je Imanuel Kant nogometaš ili konobara koji je kupio telefon na 24 rate kako bi parirao toj plavuši. Zato bi me iskreno bilo sram u javnosti koristiti iphone. 

Dosta ljudi koristi iPhone i zbog cijelog Apple ekosustava. Ako imaš iMac ili MacBook, onda ima smisla imati i iPhone ili iWatch i sl. jer su svi lijepo usklađeni. Istina da ti uređaji koštaju, ali ljudi koji ih koriste to ne brine jer su to obično poduzetnici kojima je to sredstvo za rad.

 

Ili jer imaju para, pa im nije problem dati 15 000kn za laptop, 5 000 za tablet, 10 000 za mobitel

 

Kako i clanak kaze :) 

14 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
tjodalv kaže...

Dosta ljudi koristi iPhone i zbog cijelog Apple ekosustava. Ako imaš iMac ili MacBook, onda ima smisla imati i iPhone ili iWatch i sl. jer su svi lijepo usklađeni. Istina da ti uređaji koštaju, ali ljudi koji ih koriste to ne brine jer su to obično poduzetnici kojima je to sredstvo za rad.

 OK, i freelance ios dev ili dizajner su poduzetnici, ali poslovni ljudi iz korporativnih okruženja ili bar mid-size businessa koje znam su uglavnom koristili Apple uređaje samo jedno vrijeme iz znatiželje, da probaju, i odustali od njih. U poslu se koriste baze podataka, reporting, project tracking, asset tracking, supply chain control i slične stvari a često bude problema jer rješenja ili ne postoje ili ih admini ne znaju natjerat da profunkcioniraju kako treba. Nije uopće pitanje cijene, radi se pretežno o firmama koje imaju para k'o blata. iPhone za razliku od Macova neki ipak zadrže.

16 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

kupio sam iphone najskuplji model na 240 rata ... znači li to da sad više nisam siromašan

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

U tablici korelacije trebalo je staviti oznake i na x os.

 

Da, iste su kao i na y osi, ali kako pratiti bez brojanja?

 

Na karti su pariške četvrti koje su posbena priča, a svakako nisu usporedive s našim gradskim četvrtima.

 

 

U samom istraživanju su malo zaslijepljeni novcem, tj ekonomskim statusom. Ovako sa strane, iz glave, siguran sam da postoje značajne demografske razlike između bogatijih i siromašnijih četvrti koje bolje objašnjavaju ove razlike, nego sudbinska povezanost neke tehnološke marke s određenim statusom.

 

Npr., logično je da siromašnije četvrti imaju mnogo mlađu populaciju, pa su razlike mnogo više odraz generacijskih preferencija, nego privlačnosti ClanCrusha (ili koje već igrice) bogatima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Kant kaže...

 To znaći da si siromašan i neobrazovan!

 

Da, Kant, da, sve je u redu, smiri se i duboko diši, ne znam jesi se šalio ili ozbiljno mislio.

 

Evo ti jedan primjer medicinskih anketa uz koje ti ja, ovako siromašan i neobrazovan, mogu odmah dokazati kako početna premisa i provođenje istraživanja mogu utjecati na rezultat ankete i da naručitelj može birati koji mu se rezultat sviđa i/ili koji će koristiti.

 

Anketa 1: Želim dokazati kako prosječan odrasli muški stanovnik RH ima gotovo savršena stopala u pogledu veličine.

Unajmim nekoga da napravi istraživanje kojim ustanovi da prosječan odrasli muški stanovnik RH ima prosječnu veličinu stopala koja odgovara obući veličine br. 42. Time smo svrstani prema međunarodnim tablicama u idealnu veličinu stopala u odnosu na visinu i dokazao sam kako prosječan odrasli muški stanovnik RH ima gotovo savršena stopala.

 

Anketa 2: Želim dokazati kako prosječni odrasli muški stanovnik RH ima nesavršena stopala u pogledu veličine.

Unajmim nekoga da napravi istraživanje kojim ustanovi da prosječan odrasli muški stanovnik RH ima stopalo dominantne noge, većinom desne, gotovo pola broja veće od stopala nedominantne noge. Time sam dokazao kako prosječan odrasli muški stanovnik RH ima nesavršena stopala.

 

Znači, provedeno istraživanje će potvrditi oba rezultata. I što sad? Vidiš i sam da vrijedi ono - vrag je u detaljima. Ne kaže se badava da je statistika točan skup netočnih podataka. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 12:43 (Thinker).
15 godina
offline
Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromašan

da (od obrazovanja slaba ili nikakva korist a love ima dost za malen apetit) ali ne znaju da sam star, ružan, odeblji, bedak, imam nešto neizlječivo, mizantrop i stalno pospan. ha! jesam ih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Solo761 kaže...

A ja kao zadnja neuka seljačina koristim android, i to još žaomi marku .

 

Jel ima na tom ajfonu neka aplikacija za brzinski file server? Kao WiFi File transfer na Androidu? Kada sam bio mlađi sam puno više instalirao gluposti po mobu, a upravo sam skužio da mi je sada sve sa play storea pa mi više i nije toliko bitna funkcionalnost ručne instalacije aplikacija. Jedino ne znam da li apple dozvoljava navedeni tip aplikacija, a meni je to super stvar, nemam volje spajati kablove za transfer slika pa samo zakačim mobitel na kućnu WiFi mrežu, startam taj program i preko browsera na kompu mogu kopirati file-ove vamo-tamo, u praksi to bude download slika sa mobitela.

 

Ako bi bilo tako nešto čak bih i mogao postati obrazovana osoba pa probati taj ajfon. No ako je kabel transfer jedina opcija a-a, i upload na te neke jabukove oblake pa skidanje od tamo isto. Ne želim još trošiti i net promet za to ako su mi oba uređaja pri ruci...

 

*edit*

 

Bacio oko na ajfon ponudu... mršave baterije... kada se jednom navikneš na 5000 mAh i da mi bez problema izdrži 3-5 dana sa jednim punjenjem... žao mi, ali i dalje će biti žaomi 

 Daj nam, molim te, link na tu app. I ja bih prebacio iz moba i tableta na PC.

Nisam ja ništa prčko.
14 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Spiridon kaže...
Solo761 kaže...

volje spajati kablove za transfer slika pa samo zakačim mobitel na kućnu WiFi mrežu, startam taj program i preko browsera na kompu mogu kopirati file-ove vamo-tamo, u praksi to bude download slika sa mobitela.

 

 

 Daj nam, molim te, link na tu app. I ja bih prebacio iz moba i tableta na PC.

 vjerojatno Sweech.

16 godina
online
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Spiridon kaže...
Solo761 kaže...

A ja kao zadnja neuka seljačina koristim android, i to još žaomi marku .

 

Jel ima na tom ajfonu neka aplikacija za brzinski file server? Kao WiFi File transfer na Androidu? Kada sam bio mlađi sam puno više instalirao gluposti po mobu, a upravo sam skužio da mi je sada sve sa play storea pa mi više i nije toliko bitna funkcionalnost ručne instalacije aplikacija. Jedino ne znam da li apple dozvoljava navedeni tip aplikacija, a meni je to super stvar, nemam volje spajati kablove za transfer slika pa samo zakačim mobitel na kućnu WiFi mrežu, startam taj program i preko browsera na kompu mogu kopirati file-ove vamo-tamo, u praksi to bude download slika sa mobitela.

 

Ako bi bilo tako nešto čak bih i mogao postati obrazovana osoba pa probati taj ajfon. No ako je kabel transfer jedina opcija a-a, i upload na te neke jabukove oblake pa skidanje od tamo isto. Ne želim još trošiti i net promet za to ako su mi oba uređaja pri ruci...

 

*edit*

 

Bacio oko na ajfon ponudu... mršave baterije... kada se jednom navikneš na 5000 mAh i da mi bez problema izdrži 3-5 dana sa jednim punjenjem... žao mi, ali i dalje će biti žaomi 

 Daj nam, molim te, link na tu app. I ja bih prebacio iz moba i tableta na PC.

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smarterdroid.wififiletransfer&hl=en&gl=US

Čak izgleda da je sada free, kada sam ga davnih dana tražio nije bio. Ima ih sada gro koliko vidim. Od ovakvih koji dignu mini http server do onih koji dižu ftp server. Mada su ovi sa http serverom praktičniji jer sa druge strane trebaš samo browser.

 

 


P.S.

Koja je sada ovo glupost sa imenom i prezimenom za postanje... juče to nije tražio

15 godina
offline
Re: Iz aplikacija na mobitelu znaju tko je siromaš
Spiridon kaže...
Solo761 kaže...

A ja kao zadnja neuka seljačina koristim android, i to još žaomi marku .

 

Jel ima na tom ajfonu neka aplikacija za brzinski file server? Kao WiFi File transfer na Androidu? Kada sam bio mlađi sam puno više instalirao gluposti po mobu, a upravo sam skužio da mi je sada sve sa play storea pa mi više i nije toliko bitna funkcionalnost ručne instalacije aplikacija. Jedino ne znam da li apple dozvoljava navedeni tip aplikacija, a meni je to super stvar, nemam volje spajati kablove za transfer slika pa samo zakačim mobitel na kućnu WiFi mrežu, startam taj program i preko browsera na kompu mogu kopirati file-ove vamo-tamo, u praksi to bude download slika sa mobitela.

 

Ako bi bilo tako nešto čak bih i mogao postati obrazovana osoba pa probati taj ajfon. No ako je kabel transfer jedina opcija a-a, i upload na te neke jabukove oblake pa skidanje od tamo isto. Ne želim još trošiti i net promet za to ako su mi oba uređaja pri ruci...

 

*edit*

 

Bacio oko na ajfon ponudu... mršave baterije... kada se jednom navikneš na 5000 mAh i da mi bez problema izdrži 3-5 dana sa jednim punjenjem... žao mi, ali i dalje će biti žaomi 

 Daj nam, molim te, link na tu app. I ja bih prebacio iz moba i tableta na PC.

 Ako koristis Xiaomi, ugradeni file manager vec ima opciju za FTP transfer.

Samo swipeas opcije sa lijeve strane, izaberes FTP i sa svog kompa se kroz file explorer spojis na ponudenu ip adresu i port i prebacujes sto zelis.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice