Istražili smo koliko koristite video projekciju te

poruka: 9
|
čitano: 4.337
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Istražili smo koliko koristite video projekciju te".
14 godina
offline
Istražili smo koliko koristite video projekciju te

Da vam olakšam nemam projektor i sve mi je ilegalno, osim što sam netflix nedavno uplatio.Dok je torrentdaya nema problema kad odem u eu onda ću biti uzoran građanin.I vjerujem da je 90% grašana u hrvatskoj na isti način dolazi do video sadržaja.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 21:58 (dreadmoore).
Moj PC  
2 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
najbolja kvaliteta slike i zvuka zahtjev visok bit rate...a to ili BR diskovi ili Torrente...očito 50% vaših ispitanika uopće ne zaslužuje projektor...ustvari za njih je i crt tv(star trek)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
Pitanje legalnosti konzumacije sadržaja nije više samo stvar morala nego i dostupnosti sadržaja.
Placam i max tv i netfilix i hbo go pa opet koristim i iptv i gledam filmove preko kodia jer mi određeni sadržaj nije dostupan legalno.
 
4 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
Osim kaj je sadrzaja manje nego u drugim drzavama i primanja su manja. Nije isto trazit od njemca istu lovu ko od hrvata kad njemac ima 15 k kn placu a hrvat 5 k.
14 godina
offline
Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
Ovo s piratizacijim vise nema smisla komentirati. Odrasli ljudi koji imaju pristup brzom internetu i imaju normalan život pretežno streamaju. Cijene s smiješne ako se uspoređuje s kinom i cigaretama, a većina dijeli pretplatu. A ovo oko toga da nema svih sadržaja su priče za malu djecu. To je kao da ja kažem da nemam novca za dobar auto pa ću ukrasti nekome auto.
Više me zanima ovo oko projektora jer gledam da kupim jedan za nećakinje i stvaranje kino ugođaja. Koliko vidim kineski projektori imaju problem s bukom ventilatora, a početne cijene brandiranih s FHD su od cca 4000 kn. Ima li netko preporuku za projektor?
Zadnji koji gledam je
https://www.epson.hr/products/projectors/home-cinema/eh-tw740
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 11:00 (CroDexter).
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
HCMAA kaže...
najbolja kvaliteta slike i zvuka zahtjev visok bit rate...a to ili BR diskovi ili Torrente...očito 50% vaših ispitanika uopće ne zaslužuje projektor...ustvari za njih je i crt tv(star trek)

 Koji TV imaš?

Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
CroDexter kaže...
Ovo s piratizacijim vise nema smisla komentirati. Odrasli ljudi koji imaju pristup brzom internetu i imaju normalan život pretežno streamaju. Cijene s smiješne ako se uspoređuje s kinom i cigaretama, a većina dijeli pretplatu. A ovo oko toga da nema svih sadržaja su priče za malu djecu. To je kao da ja kažem da nemam novca za dobar auto pa ću ukrasti nekome auto.
Više me zanima ovo oko projektora jer gledam da kupim jedan za nećakinje i stvaranje kino ugođaja. Koliko vidim kineski projektori imaju problem s bukom ventilatora, a početne cijene brandiranih s FHD su od cca 4000 kn. Ima li netko preporuku za projektor?
Zadnji koji gledam je
https://www.epson.hr/products/projectors/home-cinema/eh-tw740

 

Novce za Netflix/HBO ja dajem HRTu iako ga ne gledam, tako da ne bih još i Netflix plaćao, ne hvala, možda kad ukinu pretplatu na HRT, razmislim onda.

 

 

Ne preporučam niti jedan projektor. Imam Acer c250i, buka je nesnošljiva navečer a slika niti blizu kvaliteti čak i najjeftinijim Vivax televizorima. Cijena je bila blizu 4,000kn, za bilo kakvo ugodno korištenje projektora treba srediti sobu da se sakriju kabeli, da se projektor fiksira na jedno mjesto (uglavnom na plafon, i sad zamisli ogromnu dužinu kabela što za struju što HDMI kabel do računala), da se investira u platno (investirao sam 1000kn u platno), kupi kvalitetniji surround, itd. Eventualno ultra short throw projektor, ali oni dođu daleko više nego najskuplja televizija.

 

Topla preporuka je pogledati Philipsove 70-75 inchne televizore, dođu od 8,000 - 12,000kn, te nude daleko ugodnije iskustvo gledanja filmova od bilo kakvog projektora.

15 godina
offline
Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Ne preporučam niti jedan projektor. Imam Acer c250i, buka je nesnošljiva navečer a slika niti blizu kvaliteti čak i najjeftinijim Vivax televizorima. Cijena je bila blizu 4,000kn, za bilo kakvo ugodno korištenje projektora treba srediti sobu da se sakriju kabeli, da se projektor fiksira na jedno mjesto (uglavnom na plafon, i sad zamisli ogromnu dužinu kabela što za struju što HDMI kabel do računala), da se investira u platno (investirao sam 1000kn u platno), kupi kvalitetniji surround, itd. Eventualno ultra short throw projektor, ali oni dođu daleko više nego najskuplja televizija.

 

Topla preporuka je pogledati Philipsove 70-75 inchne televizore, dođu od 8,000 - 12,000kn, te nude daleko ugodnije iskustvo gledanja filmova od bilo kakvog projektora.

 Baš, pojektor, ovo, ono... ja si uzo 65" TV, jest da je Vivax, al je 65" UHD za manje od 4000kn... a ni projektor nebi mogo baš nešto veću sliku napucat na taj prostor gdje je taj TV. U stvari ne vidim nijedan razlog zašto bi u toj nekoj kućnoj okolini uopće išao na projektor...

16 godina
online
Re: Istražili smo koliko koristite video projekcij
Projektor ako soba nije mala moze imat 150" a taj tv ne budemo skoro imali u dnevnim sobama.
Nedavno smo kupili 75" TV za dnevnu i cim budem imal love kupujem ultra short throw projektor za podrum gdi slazem mancave.
Dolje mogu nabijat glasno zvuk jer se sve zivo tak snima da kad je dialog kca ne cujes a cim neko pukne ili bude explozija susjedi misle da je pocel treci svjetski rat.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice