Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on bi se

poruka: 7
|
čitano: 4.973
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on bi se".
16 godina
offline
Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on bi se

Izuzev manjeg volumena ne vidim čemu pompa u vezi savitljivih ekrana u mobitelima...

Predviđam im budućnost 3D naočala i zakrivljenih ekrana.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on bi se

Ma gluposti,padobran je budućnost.

Sjedi 1
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on b
J-man kaže...

Izuzev manjeg volumena ne vidim čemu pompa u vezi savitljivih ekrana u mobitelima...

Predviđam im budućnost 3D naočala i zakrivljenih ekrana.

 Što je najgore ovo mjesto gdje se preklapa obično prvo i dosta često se počne odvajati folija ekrana.

Radim u trgovini i već dosta ljudi je došlo sa Filpom gdje im se folija ekrana počela odvajati od mobitela baš na preklopivom djelu. A Samsungov servis po standardu odbija to besplatno popraviti jer je to mehaničko oštećenje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 21:20 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on b
Imam Flip4 otprilike 5 mjeseci. Zasad ne pokazuje znakove odljepljivanja. Nadam se da će tak i ostat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on bi se

Jos jedna appleova inovacija. Smisle neku glupost ili poluglupost i to patentiraju. Sto ne naprave to pa onda patentiraju... A mogu zamisliti koliko bi Apple naplacivao ovaj mobitel... Jedno 3k EUR minimalno.....

 
2 4 hvala 0
2 godine
offline
Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on bi se

Neću nikada u životu ispusti sklopivi IPhone.

Sjedit ću u parku na klupi s ćukom koji okolo trčkara, zapaliti finu cigaretu, i gledati omladinu kako im ispada sklopivi IPhone...

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ispustite li jednog dana sklopivi iPhone, on bi se

Bit će fora kad pomisli da pada a ti tipkaš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice