Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

poruka: 32
|
čitano: 10.067
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav".
16 godina
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

Visoka cijena ga ne može činiti nepraktičnim. Možda ga većina neće koristiti u praksi radi veće cijena, ali on zbog tog nije nepraktičan.

A Motorola je pokazala kako ova tehnologija ima budućnost.

 
16 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

To ce biti moj iduci mobitel jer ga nece imati svatko.

Cijena za mobitel je prevelika opcenito. Zasto zelim? Siromastvo i neprezaljena zelja jer ga nisam mogao prije (v3),nije Mi trebao mobitel uopce imao sam savrseno djetinjstvo.

Opet ja... 

 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Inovator kaže...

Visoka cijena ga ne može činiti nepraktičnim. Možda ga većina neće koristiti u praksi radi veće cijena, ali on zbog tog nije nepraktičan.

A Motorola je pokazala kako ova tehnologija ima budućnost.

Pa je to se vidi s mjeseca, ovakav preklopni mob kad je sklopljen to su vrlo sitne dimenzije.

 

Ja bi to odma sad koristil, ali eto kao i za večinu kupaca to je debelo preskupo.Za par godina takvih mobova bit če ko šalate, i da bit če neusporedivo jeftiniji u verziji raznih Kineskih proizvođača recimo Xiaomi.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 19:02 (rambox).
7 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Kolacic kaže...

To ce biti moj iduci mobitel jer ga nece imati svatko.

 mislim da je ovo jedan od najglupljih ako ne i najgluplji razlog za kupovinu...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Louis Pluto kaže...
Kolacic kaže...

To ce biti moj iduci mobitel jer ga nece imati svatko.

 mislim da je ovo jedan od najglupljih ako ne i najgluplji razlog za kupovinu...

 Fkt,imas iPhone svi imaju,imas Samsung svi imaju,imas Huawei svi imaju. 

Da sam mnogo bogat trazio bih Adidas da Mi Radi posebne tenisice.

7 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Kolacic kaže...

 Fkt,imas iPhone svi imaju,imas Samsung svi imaju,imas Huawei svi imaju. 

Da sam mnogo bogat trazio bih Adidas da Mi Radi posebne tenisice.

 zašto ti je bitno da se tvoj telefon razlikuje od ostalih, što to točno mijenja u tvom životu? i koga uopće boli neka stvar osim tebe koji telefon imaš?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 19:08 (Louis Pluto).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Louis Pluto kaže...
Kolacic kaže...

 Fkt,imas iPhone svi imaju,imas Samsung svi imaju,imas Huawei svi imaju. 

Da sam mnogo bogat trazio bih Adidas da Mi Radi posebne tenisice.

 zašto ti je bitno da se tvoj telefon razlikuje od ostalih, što to točno mijenja u tvom životu? i koga uopće boli neka stvar osim tebe koji telefon imaš?

 Ako odes fkt je "glupo" jer apsolutno nema smisla,mozes valjda SVE .

Osobno Mi je fora mobitel i veseli me kad me pitaju koji je to.

12 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Eh da je nula manje u cijeni ...
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav
Izvrstan iskorak Motorele u pravom smijeru - i konceptualno i izvedbeno! Ostali 6.2" phableti su sve samo ne prakticni (jos kada porsire ekran na bocne strane imas veselje na kvadrat).

U buducnosti se nadam da cemo vidjeti hibrid izmedu sata i mobitela na nacin da se mobitel samo zarola oko zapesca i pretvori u sat sa ogromnim zaslonom. Naravno da tehnologija mora jos napredovati, ali uz smanjenje mase, povecanje kapaciteta baterije i ucinkovitosti ekrana/CPU-a nije nemoguce.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

Ma razumijem da je nova tehnologija i sve to, i da ovakve inovacije opravdavaju nešto skuplju cijenu. Ali ne više od 100-200$ u odnosu na obični mobitel sličnih specifikacija, jer ni taj savitljivi ekran sigurno nije toliko skuplji od običnog. I kad pogledaš da su neke stvari zbog tog savitljivog ekrana čak i dosta gore nego kod običnih mobitela. Kao npr. baterija, kamere, onda ne može nikako opravdati cijenu. Sve i da je taj ekran 200$ skuplji (a siguran sam da nije), zbog ovih drugih, slabijih komponenti ne može nikako biti opravdano da bude skuplji preko tih 200$, a kamoli da bude 300% skuplji. Dobro, ima taj dodatni ekran, ali to sigurno ne vrijedi ništa. Zamisli sada cijeli mobitel sa 2.7" ekranom kao glavnim, ni sa procesorom, baterijom, kamerama naprijed i nazad i svim ostalim, nebi koštao gotovo ništa. Bile su one Nokije Asha sa otprilike tolikim ekranom. Ta ugradnja drugog ekrana ne košta gotovo ništa.

 

Što se tiče žlijeba oko ekrana, ekran je odvojen od kućišta zbog ovog savijanja, tako da mu se ova vanjska ivica može potpuno preklopiti. A sam se ekran ne preklapa potpuno. I još se malo uvlači u "bradu" prilikom preklopa.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Pomalo seljoberski izgleda.
K
Moj PC  
3 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Na koliko otvaranja/zatvaranja je deklariran uređaj? Je li i to u navedenoj cijeni? .. :) .. :) ..
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

Mogu razumjeti taj neki cool faktor i nesto drugacije, ali ostaje glavno pitanje, CEMU?? Zasto ovo bilo kome treba, sto mu donosi novog u odnosu na standardan uredjaj? 

Galaxy Fold mi donosi to da ako hocu imam normalan mob, a ako zelim vise biti na multimediji imam manji tablet (imam puno veci ekran, mogucnosti koje s malim nemam itd.) a sto mi donosi ovo? Bas nista, osim "zadovoljavajuceg poklapanja slusalice..." Kad ga sklopim imam samo nesto sto sljedeci put moram rasklopiti, totalno neprakticno po meni. Zasto je ovo svima zanimljivo ne mogu nikako shvatiti, a pratim mobitele od prvih modela, ali eto, sto ljudi sto cudi...

 
1 8 hvala 0
7 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
=XFX=PlayHard kaže...

Mogu razumjeti taj neki cool faktor i nesto drugacije, ali ostaje glavno pitanje, CEMU??

baš ništa ti ne pada na pamet? mobitel ti stane u džep hlača bez da izviruje iz njega i da radi njega ne možeš sjesti ili trčati a kad ga otvoriš pretvara se u standardni mobitel, eto, na primjer TOME!!

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 5:50 (Louis Pluto).
14 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa

Oke, to je jedini smisleni razlog uz zadovoljavajuc zvuk poklapanja slusalice... ali ostalo mi nema smisla, o cijeni da i ne govorim. Ali ako su ta dva razloga dovoljna da se oko ovakvog telefona podigne tolika fama, onda je svijet otisao u k.

12 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
=XFX=PlayHard kaže...

Oke, to je jedini smisleni razlog uz zadovoljavajuc zvuk poklapanja slusalice... ali ostalo mi nema smisla, o cijeni da i ne govorim. Ali ako su ta dva razloga dovoljna da se oko ovakvog telefona podigne tolika fama, onda je svijet otisao u k.

A vidiš smisla u mobu od 5" pa na gore  ?

Po meni je mob za telefoniranje/SMS/IC, za sve drugo tu je komp/lap/tablet sa barem 10" ekranom.

Svjet je otišao u k. od kada smo počeli koristiti tablete kao mob

14 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
mGT kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

Oke, to je jedini smisleni razlog uz zadovoljavajuc zvuk poklapanja slusalice... ali ostalo mi nema smisla, o cijeni da i ne govorim. Ali ako su ta dva razloga dovoljna da se oko ovakvog telefona podigne tolika fama, onda je svijet otisao u k.

A vidiš smisla u mobu od 5" pa na gore  ?

Po meni je mob za telefoniranje/SMS/IC, za sve drugo tu je komp/lap/tablet sa barem 10" ekranom.

Svjet je otišao u k. od kada smo počeli koristiti tablete kao mob

 Iskreno vidim smisao u Galaxy Foldu, vidim ogroman potencijal. Imam tablet koji mogu staviti u dzep! Kad hocu telefonirati i obavljati nesto jednom rukom, imam normalan mob!

S ovim imam nesto sto mi stane u dzep, pa to iskreno imam i sa mojim S9, isto je manji mob koji stane u dzep i ne moram ga  rasklopiti da bi dobio cijeli ekran, nego ga imam svaki put kad ga izvadim iz dzepa...

14 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
mGT kaže...
=XFX=PlayHard kaže...
Svjet je otišao u k. od kada smo počeli koristiti tablete kao mob

 Da.

12 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
=XFX=PlayHard kaže...
mGT kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

Oke, to je jedini smisleni razlog uz zadovoljavajuc zvuk poklapanja slusalice... ali ostalo mi nema smisla, o cijeni da i ne govorim. Ali ako su ta dva razloga dovoljna da se oko ovakvog telefona podigne tolika fama, onda je svijet otisao u k.

A vidiš smisla u mobu od 5" pa na gore  ?

Po meni je mob za telefoniranje/SMS/IC, za sve drugo tu je komp/lap/tablet sa barem 10" ekranom.

Svjet je otišao u k. od kada smo počeli koristiti tablete kao mob

 Iskreno vidim smisao u Galaxy Foldu, vidim ogroman potencijal. Imam tablet koji mogu staviti u dzep! Kad hocu telefonirati i obavljati nesto jednom rukom, imam normalan mob!

S ovim imam nesto sto mi stane u dzep, pa to iskreno imam i sa mojim S9, isto je manji mob koji stane u dzep i ne moram ga  rasklopiti da bi dobio cijeli ekran, nego ga imam svaki put kad ga izvadim iz dzepa...

 A čuj, svatko ima svoje želje i potrebe, meni osobno bi ovakav uređaj bio savršen.

 

16 godina
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

Def odlicna forma. Def preskupa cijena...

Cekam jeftinije izvedbe :)))

 

Mozda cu konacno docekat uredaj koji mi nece bit ko plocevina u dzepu, a da opet ima pristojne performanse...

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

Za neke ljude na ovom forumu mi je jako čudno kako su na ovom forumu...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Louis Pluto kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

Mogu razumjeti taj neki cool faktor i nesto drugacije, ali ostaje glavno pitanje, CEMU??

baš ništa ti ne pada na pamet? mobitel ti stane u džep hlača bez da izviruje iz njega i da radi njega ne možeš sjesti ili trčati a kad ga otvoriš pretvara se u standardni mobitel, eto, na primjer TOME!!

Zene jedva cekaju ovakav model.

I iz nekoliko jako ozbiljnih razloga.

 

Vecina zenskih hlaca nema dovoljno velike dzepove za staviti ikakav danasnji mobitel, ovaj (i buduci slicni modeli) ce stati bar u neke dzepove.

Snimanje selfija je lakse, jer se ne drzi ogroman mobitel, a i kvaliteta straznje kamere ce uvijek biti bolja od prednje.

=XFX=PlayHard kaže...

Oke, to je jedini smisleni razlog uz zadovoljavajuc zvuk poklapanja slusalice... ali ostalo mi nema smisla, o cijeni da i ne govorim. Ali ako su ta dva razloga dovoljna da se oko ovakvog telefona podigne tolika fama, onda je svijet otisao u k.

Tijekom 10 godina razvoja smartphonea gledamo uzasno dosadne, ucmale, blijede iteracije iste tehnologije koju nam svake godine naplacuju sve vise. Funkcionalno razlike izmedju Galaxy S2 i S10 nema - i S2 je bio vrh tehnologije, no apsolutno sve osim otiska prsta je ista tehnologija kao i u S10 - 8 iteracija kasnije - isti SoC, isti RAM, ista memorija, iste kamere - dodavanje leca nije SF. Usporedi sa laptopima - napredak tehnologije je donio smanjenje gabarita i tu se ide u poskupljenje, dok je klasican laptop znacajno pojeftinio - cak do toga da se i osim premium klasa (XPS, Surface, Zenbook) sve vise smanjuje razlika izmedju ultrabooka i laptopa - jer je moguce upakirati 14'' ekran u starije 12/13'' kuciste, dok su SoC rjesenja iz AMD-a sad drasticno pojeftinila tu klasu laptopa.

 

Cak i (u praksi inace skuplji) Asus ima Zenbook 14'' modele koji sa solidnim i3, 8GB rama, 256SSD i Win10 stoje oko 4500kn u metal unibody kucistu 13'' mase oko 1.5kg.

 

Sjeti se da li si 2012. mogao kupiti takav laptop - mogao si ali za nekih 8-10 000 kuna. Sjecam se Toshibe koja je bila ultra ultra skupa.

To je napredak tehnologije - koji tjera cak i premium brandove na pojeftinjenje i borbu u svim form-factorima, pa je danas poplava 2u1 modela sa TS ekranom.

Primjeti da takav napredak ne vidis kod smartphone proizvodjaca - (izuzev kineskih) sto je razumljivo jer se form-factor klasnicnog smartphonea ne moze promjeniti. No ono sto je izostalo je pojeftinjenje ne-flagship modela - svi srednji modeli Samsunga su uzasno skupi u odnosu na kineske modele, hardver je nazivno isti, dok donose samo softverske eksluzive - sto je opet razlika u odnosu na laptop trziste na kojem Win radi isto na svim laptopima - jedino je Win Hello svojevrsna eksluziva.

 

Kako je vise nego ocito da veliki igraci (Samsung Apple i Huawei) skoro pa dogovorno ubijaju srednju klasu smartphona - kako bi opravdali 100$ poskupljenja svake generacije (sto je u svijetu ostale tehnolgije vidjeno samo kod GPU jer je AMD bio nekonkurentan), ovakav iskorak je prijeko potreban.

 

Mi bi kao kupci u biti trebali biti jako zahvalni na ovom modelu, jer se netko pored dva najveca smarthopne diktatora cijene i trendova odlucio ponuditi svoj model (vjerojatno) slijedeceg trenda.

 

To to donosi nekoliko prednosti - pogotovo ako se trend ustali:

- Prekinut je ciklus napumpavanja nebitnih specifikacija za 100$ vise - onome tko vidi razliku izmedju Snapdragona 845 i 855 spreman sam ponuditi 100$

- Prekinut je ciklus Samsung/Applea koji ponude svoje iteracije popularnog trenda po visoj cijeni - jer ce kinezi kopirati ovo i biti ce poplava ovog form factora.

- Veci izbor razlicitih uredjaja - kad imas 5 mobitela koji su naizgled isti (Ocigledne razlike izmedju iPhonea 11 i S10 nema) cijene tih uredjaja kolektivno ostaju iste ili vise, jer nema poremecaja koji je ocigledan - svi su dosad uspjeli pratiti trendove zadnjih 5 godina - nije se dogodilo da je necija kamera ili otisak prsta svemirski bolja od konkurencije.

 

Zamisli da je AMD na EPYC predstavljanju stavio Animojie kao najveci tehnoloski napredak u odnosu na proslu generaciju.

Zvuci glupo? Mislis da se ne moze usporedjivati?

 

Pa razlika izmedju predtavljanja iPhonea i novog laptopa je samo subjektivni dojam - iz trendi razloga je svima bitan novi iPhone - iako nijedan novitet nece nikad koristiti u praksi.

Pitaj malo sebe, pa mozes i meni odgovoriti - koji ti je napredak na smartphoneu zbilja promjenio nacin koristenja ili naviku?

Siri?

Ukinuti 3D touch?

Bokeh efekt?

Animoji?

Face unlock?

Svi navedeni gimicki su bili jedini razlog kupovine 100$ skupljeg mobitela.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

1600 € ?! Na kojim su oni drogama? Zar nista nisu naucili iz proslosti kad su umalo propali nestali bez traga?!

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 15:31 (Romano).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Romano kaže...

1600 € ?! Na kojim su oni drogama? Zar nista nisu naucili iz proslosti kad su umalo propali nestali bez traga?!

Isto pitanje možeš postaviti i za Apple proizvode, zar ne?

Zadnji uber debilizam im je bio monitor od $5000, bez postolja! Postolje dodatnih $1000 LOL

Tko god je to komentirao kao idiotizam je bio popljuvan od strane Apple sljedbenika.

A ni zadnji iPhone (ili dva) nisu daleko od toga.

 

Svi proizvođači mogu istu stvar napraviti, pa i Motorola sa ovim smijehom od proizvoda. Zajebali se očito nisu (za sada), jer ima dovoljno dronova koji čekaju u redu sa buntom od €1600.

6 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
Romano kaže...

1600 € ?! Na kojim su oni drogama? Zar nista nisu naucili iz proslosti kad su umalo propali nestali bez traga?!

 ne brini, za koji mjesec dolazi takav Xiaomi, sa boljim speckama, boljom, boljom kamerom, boljom baterijom i 3x manjom cijenom 

14 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
3dfx kaže...
Romano kaže...

1600 € ?! Na kojim su oni drogama? Zar nista nisu naucili iz proslosti kad su umalo propali nestali bez traga?!

 ne brini, za koji mjesec dolazi takav Xiaomi, sa boljim speckama, boljom, boljom kamerom, boljom baterijom i 3x manjom cijenom 

 Dap, patent predali već prošle godine, ljudi ne vide dalje od onoga što se upravo dogodilo, čak i na ovom forumu što je žalosno malo.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
16 godina
online
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
EZY-E kaže...
3dfx kaže...
Romano kaže...

1600 € ?! Na kojim su oni drogama? Zar nista nisu naucili iz proslosti kad su umalo propali nestali bez traga?!

 ne brini, za koji mjesec dolazi takav Xiaomi, sa boljim speckama, boljom, boljom kamerom, boljom baterijom i 3x manjom cijenom 

 Dap, patent predali već prošle godine, ljudi ne vide dalje od onoga što se upravo dogodilo, čak i na ovom forumu što je žalosno malo.

 Poznato je kako većina članova ovog foruma prelistava patente, te radi analizu u svrhu kupovine kućanskih uređaja, pa čak i mobitela. Na žalost, tu i tamo se zaleti neki bedak na forum i onda im trebaš utuviti u glavu da počnu i oni prelistavati patente. Štaš...

14 godina
offline
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa
dd.inc kaže...
EZY-E kaže...
3dfx kaže...
Romano kaže...

1600 € ?! Na kojim su oni drogama? Zar nista nisu naucili iz proslosti kad su umalo propali nestali bez traga?!

 ne brini, za koji mjesec dolazi takav Xiaomi, sa boljim speckama, boljom, boljom kamerom, boljom baterijom i 3x manjom cijenom 

 Dap, patent predali već prošle godine, ljudi ne vide dalje od onoga što se upravo dogodilo, čak i na ovom forumu što je žalosno malo.

 Poznato je kako većina članova ovog foruma prelistava patente, te radi analizu u svrhu kupovine kućanskih uređaja, pa čak i mobitela. Na žalost, tu i tamo se zaleti neki bedak na forum i onda im trebaš utuviti u glavu da počnu i oni prelistavati patente. Štaš...

 To da ljudi ne vide dalje od danas nisam napisao jer ne prate patente (lol?) nego jer pišu komentare: "Uuu fuj kakva cijena jesu li normalni, to neće niko kupit".

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 20:15 (EZY-E).
16 godina
online
Re: Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa

Pa vjerujem da neće biti veliki broj korisnika baš zbog tolike cijene, no isto tako nam je poznato da ima i dosta bogataša u svijetu koji će ga kupiti za kolekciju i upaliti 3x. Tako da ne možeš reći da konstatacija nema nikakve logike. Čak i velike tvrtke koje inače izdvajaju novce za zadnji iPhone koji nije jeftin, ne kupuju ekstravaganciju, pa neće niti tu vjerovatno uzeti neki ozbiljan postotak. Iskreno me zanimaju poslovni rezultati za tu Motorolu nakon 1g i usporedba s ostatkom high end mobilnog tržišta.

4 godine
protjeran
offline
Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa sav

Cak i mogu zamisliti da ovo koristim, prakticnost. Veliki ekran u "malim" dimenzijama raj za traperice i trenirke.

Ali ne po ovoj cijeni. Bude to xiaomi iskopirao i naplatio po cijeni mi 9t 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice