Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

poruka: 123
|
čitano: 21.996
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen ".
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Neflix kaže...
Zašto nemamo nekakvu kremu koja će istopiti bradu kao što su one ženske tipa veet ili kako se zovu?

Ima ali nije za lice ali ako ti je lice nekako grubo, probaj pa nam javi utisak. Susjeda je stavila Veet "dole", i završila kod ginekologa.
 

Posmatrač kaže...
Pitaj zenu kako to djeluje 😜
Nesto nisam primijetio da su prestale ici na klasicnu depilaciju...

Meni treba jedan da izgeldam uredno kada to treba, a kad sam sa djevojkom onda bi mi lice trebalo da bude kao dječija guza, a to mogu postići samo sa novim žiletom (nije bitno je li jednokratni ili Mach 3 ili Fusion ili neki od Wilkinsonovih modela) i onda imam drugi problem.. tako brijanje da ispod kože stvori mi nekada dlaku koja počinje da raste gdje ne treba, pa sam se jedne jedva riješio jedne koja se uvrtala kao klupko (izgledalo na lijevoj čeljusti) kao da imam malu aknu. Pojede me to, kad sam je se htio riješiti tako mi je pukao fim da sam uzeo žilet (obični u papiru) i iglu dok se nisam sav isjekao i uskopao to.. pa onda Zagrebački melem je riješio sve.

Ovo me samo muči, mogu li sa serijom 9 dobiti takav efeketa "dječije guze", kao za klasičnim britciama.
 

Entry Point kaže...

* * * Skupo. Eto tako se zove. Masovna kontrola nisu tamo neki tajni projekti, droge, kamere, čipovi, ne, to je marketing. 

Možda i nije skupo koliko nam je platežna moć slaba. Naravno govorim za nas koji smo ostali (za sada) u ovdje. Kada vidim koliko 4 patrone Fusiona koštaju na polici iznad kase - šlag me strefi, ne od cijene nego od neke nervoze.

Da sve je marketing i prodavanje magle.. Zamisli Signal pastu za zube ZA MUŠKARCE!

 

BlueMax kaže...

Brijem se dva do tri puta mjesečno i ovo bi mi se isplatilo za 999 života. Promo paket 3+2 Gillette Blue 3 mi traje već 2 godine i taman sam prešao polovicu.

 

Blago tebi. Ti si isti moj tata koji kaže njemu može biti 2 mjeseca jedan jednokratni Gilette sa tri nožića. Kod mene može 3 brijanja.. ostalo je patnja.

BTW: Zna li tko kakvi su japanci. Sjećam se da je nakon WW2 japanski neki premijer rekao da nije domoljubno da se koriste Gilette i napravili duplo oštriju oštricu.

Oprosti drpetric što je rasprava otišla u ovom smjeru.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Kak znaš šta je stavljala dole i di je završila 🙄😆
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
15 godina
online
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Ma daj, kakvo zagrijavanje, kakvi bakarači. Najveće razočaranje mi je bio onaj Gilette s vibracijama, doslovce ničemu ne koristi već su skužili da mogu uvaljati za 3x veću cijenu istu stvar uz malu investiciju ugradnje vibracionih motorića koje je Kineska mašinerija za štandanje mobitela očito proizvela u megatonama pa ih dijele šakom i kapom

 

Nakon probavanja svih tih i takvih uber novo guba brijača, hands down po cijeni i kvaliteti brijanja su britvice s 5 žileta i jednim obrnutim za precizno skidanje iz Lidla i Nivea sensitive pjene za brijanje, i to za međunožje isto, a kad ti ih ponestane, gle čuda, ima ih u Lidlu a ne da ih moraš čekat preko Amazona 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
BlueMax kaže...

Brijem se dva do tri puta mjesečno i ovo bi mi se isplatilo za 999 života. Promo paket 3+2 Gillette Blue 3 mi traje već 2 godine i taman sam prešao polovicu.

 

I ti spadaš u kategoriju paperja po licu kao i ja? Osobno mislim da sam vrlo sretan što nemam bradurinu, jer mi je brijanje totalna tlaka i muka.  

 

Envy kaže...
Entry Point kaže...

* * * Skupo. Eto tako se zove. Masovna kontrola nisu tamo neki tajni projekti, droge, kamere, čipovi, ne, to je marketing. 

Možda i nije skupo koliko nam je platežna moć slaba. Naravno govorim za nas koji smo ostali (za sada) u ovdje. Kada vidim koliko 4 patrone Fusiona koštaju na polici iznad kase - šlag me strefi, ne od cijene nego od neke nervoze.

Da sve je marketing i prodavanje magle.. Zamisli Signal pastu za zube ZA MUŠKARCE!

 

 Pa realno skupo je bez obzira na platežnu moć. Primjer su npr amerikanci (barem one koje ja znam), koji kupuju elektroniku i ne mjenjaju dok im stvarno rok ne prođe. Znam čovjeka koji si šleper macbooka može kupit a koristi macbook pro iz 2013-te i radi samo servise i zamjene. 

Ono što je problem je da kod dosta ljudi ne "poštuju" novac koji su zaradili, dok na zapadu itekako poštuju. Gledaju na svaku svoju zarađenu lipu.

 

Da, ja kupujem proglide, cca 150 kuna 4 patrone, ali pošto imam tako jaku bradu to mi mjesecima traje, a najbolje su mi. I daleko preskupe za komadić plastike i 4 žileta.

 

Zamisli Nivea for men.. 

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 10:31 (Entry Point).
5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Envy kaže...
....

 

Posmatrač kaže...
Pitaj zenu kako to djeluje 😜
Nesto nisam primijetio da su prestale ici na klasicnu depilaciju...

Meni treba jedan da izgeldam uredno kada to treba, a kad sam sa djevojkom onda bi mi lice trebalo da bude kao dječija guza, a to mogu postići samo sa novim žiletom (nije bitno je li jednokratni ili Mach 3 ili Fusion ili neki od Wilkinsonovih modela) i onda imam drugi problem.. tako brijanje da ispod kože stvori mi nekada dlaku koja počinje da raste gdje ne treba, pa sam se jedne jedva riješio jedne koja se uvrtala kao klupko (izgledalo na lijevoj čeljusti) kao da imam malu aknu. Pojede me to, kad sam je se htio riješiti tako mi je pukao fim da sam uzeo žilet (obični u papiru) i iglu dok se nisam sav isjekao i uskopao to.. pa onda Zagrebački melem je riješio sve.

Ovo me samo muči, mogu li sa serijom 9 dobiti takav efeketa "dječije guze", kao za klasičnim britciama.
 

....

 Ja mogu... Sad svako je prica za sebe.....Series 5 daje kozu glatku kao poslije brijanja sa izbrijavanjem..... Cak i bolje cini mi se a koristio sam mach 3.....A vidjecemo sa series 9.... A cuj series 5 kosta 100 eur ne moras odmah na 300 eur ici.... Probaj pa prodaj ako ti se ne svidi.....

3 godine
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
markoBT kaže...

Poanta je da GHR vjerovatno dobro brije.  Ali da se isto tako dobro može obrijat i na puno jeftiniji način. A umiti se toplom vodom, oštricu ohladiti (hladni predmeti su krući pa onda i oštriji) prije brijanja, recimo hladnom vodom, a poslje je isprati istom tom hladnom vodom nisu nikakvi laboratorijski uvjeti.

 Tvoj post je malo kontradiktoran. Prvo tvrdiš da GHR "vjerovatno dobro brije", a znamo da grije oštricu (čemu duguje i naziv). Međutim, u drugom dijelu posta tvrdiš da oštricu treba hladiti. Čini mi se da ni sam nisi siguran šta je bolje.

5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
BroccDaRock kaže...
markoBT kaže...

Poanta je da GHR vjerovatno dobro brije.  Ali da se isto tako dobro može obrijat i na puno jeftiniji način. A umiti se toplom vodom, oštricu ohladiti (hladni predmeti su krući pa onda i oštriji) prije brijanja, recimo hladnom vodom, a poslje je isprati istom tom hladnom vodom nisu nikakvi laboratorijski uvjeti.

 Tvoj post je malo kontradiktoran. Prvo tvrdiš da GHR "vjerovatno dobro brije", a znamo da grije oštricu (čemu duguje i naziv). Međutim, u drugom dijelu posta tvrdiš da oštricu treba hladiti. Čini mi se da ni sam nisi siguran šta je bolje.

 Nije kontradiktoran. GHR grije ostricu da omeksa bradu a markoBT hladi ostricu da ostrica bude ostrija. Znaci dva pristupa. Meksa brada ili ostrija britva. Sad da li to ima ikakvog efekta je drugi par opanaka.... 

 

5 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Ja se brijem ko seljo a probao sam sve i svašta. Najbolje mi se je pokazala Wilkinson Sword Classic. Prvi puta sam izgledao ko da je neko radio mučenje od 1000 rezova na meni ali sad kad sam uhvatio ruku to klizi bez beda i nema toliko "ponavljanja" jer ostanu neke dlake itd... Za jaja koristim neke ženske sa 100 vrsta zaštite.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

da prisnažim:

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
....

 

Posmatrač kaže...
Pitaj zenu kako to djeluje 😜
Nesto nisam primijetio da su prestale ici na klasicnu depilaciju...

Meni treba jedan da izgeldam uredno kada to treba, a kad sam sa djevojkom onda bi mi lice trebalo da bude kao dječija guza, a to mogu postići samo sa novim žiletom (nije bitno je li jednokratni ili Mach 3 ili Fusion ili neki od Wilkinsonovih modela) i onda imam drugi problem.. tako brijanje da ispod kože stvori mi nekada dlaku koja počinje da raste gdje ne treba, pa sam se jedne jedva riješio jedne koja se uvrtala kao klupko (izgledalo na lijevoj čeljusti) kao da imam malu aknu. Pojede me to, kad sam je se htio riješiti tako mi je pukao fim da sam uzeo žilet (obični u papiru) i iglu dok se nisam sav isjekao i uskopao to.. pa onda Zagrebački melem je riješio sve.

Ovo me samo muči, mogu li sa serijom 9 dobiti takav efeketa "dječije guze", kao za klasičnim britciama.
 

....

 Ja mogu... Sad svako je prica za sebe.....Series 5 daje kozu glatku kao poslije brijanja sa izbrijavanjem..... Cak i bolje cini mi se a koristio sam mach 3.....A vidjecemo sa series 9.... A cuj series 5 kosta 100 eur ne moras odmah na 300 eur ici.... Probaj pa prodaj ako ti se ne svidi.....

Ma idem odmah na "Top Dog", život me je naučio da su najeftinije stvari zapravo najskupplje (vražiji Opteron procesor), mada se slažem sa tobom da i serija 1 pa i 5 imaju šta za ponuditi.. hoću lice kao u žene. :-D
 

Srce Isusovo kaže...

Ja se brijem ko seljo a probao sam sve i svašta. Najbolje mi se je pokazala Wilkinson Sword Classic. Prvi puta sam izgledao ko da je neko radio mučenje od 1000 rezova na meni ali sad kad sam uhvatio ruku to klizi bez beda i nema toliko "ponavljanja" jer ostanu neke dlake itd... Za jaja koristim neke ženske sa 100 vrsta zaštite.

A koliko košta te patrone. Nisi ti kao Seljo, više kao Halid Bešlić. I on je jednostavan kao moj stari, brivica i onaj Losion neki jeftini.. i nema tu puno filozofiranja.

Ali ja sam odavno Metroseksualac postao (što mi je i Miro sugerisao) pa etooo... moja cura misli da mi je 15 godina i dalje.. ne konta ona da muškarci imaju bradu.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl

a ne, ja se brijem od 15. i sa 17. odlučio, brada, onako švalersko-umjetnička (fakerlajsne su mi slabe, rijeđe i prevelika razlika u boji brade i kose), oko njuške...

 

i u vojsci imao bradu i jedine dvije slike u sl. dokumentima bez brade su mi index i stara vozačka...

 

a kako se uglavnom ljeti obrijem do kraja i pacam bradu maščobama svake vrste, jednom me moja klinka od 3 g. vidjela u krevetu i pita ženu: mama koji je ono striček u krevetu? Ja odmah malu pitam a ima tko drugi? veli mala: samo tata i on ima (i pokaže prstom oko ustiju)...

 

reko ženi, sad si se izvukla :-)

 

Uglavnom volim mokro brijanje, preporuka je za to onaj BioBaza s aktivnim uglenom sapun i prirodna četkica za raditi pjenu..

Ja se inače držim Wilkinsona, ali...

 

ošo u električare i imam Philips OneBlade QP2520/30 i odličan, prilično glatko te obrije, vodootporan (khmm, khmmm figurae veneris is a la  Jacques Cousteau - check )

 

 

Corto_1973 

 

kakav je to Voshod aparat koji spominješ, nešto rusko ?

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 11:28 (Stric_Jura).
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Entry Point kaže...
BlueMax kaže...

Brijem se dva do tri puta mjesečno i ovo bi mi se isplatilo za 999 života. Promo paket 3+2 Gillette Blue 3 mi traje već 2 godine i taman sam prešao polovicu.

 

I ti spadaš u kategoriju paperja po licu kao i ja? Osobno mislim da sam vrlo sretan što nemam bradurinu, jer mi je brijanje totalna tlaka i muka.  

 

 Ne baš. Imam dosta čvrstu bradu iako ne onu najgušću. Kad se brijem prvo prođem mašinom, onda se otuširam pa stavim gel i obrijem. Dok mi je cilj bio da ženama izgledam privlačno i ja sam trošio brijače. Sad kad je cilj da izgledam odbojno, jer sam labilan i samo sebi sranja tovarim na vrat, brijači puno duže traju.

5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
....

 

Posmatrač kaže...
Pitaj zenu kako to djeluje 😜
Nesto nisam primijetio da su prestale ici na klasicnu depilaciju...

Meni treba jedan da izgeldam uredno kada to treba, a kad sam sa djevojkom onda bi mi lice trebalo da bude kao dječija guza, a to mogu postići samo sa novim žiletom (nije bitno je li jednokratni ili Mach 3 ili Fusion ili neki od Wilkinsonovih modela) i onda imam drugi problem.. tako brijanje da ispod kože stvori mi nekada dlaku koja počinje da raste gdje ne treba, pa sam se jedne jedva riješio jedne koja se uvrtala kao klupko (izgledalo na lijevoj čeljusti) kao da imam malu aknu. Pojede me to, kad sam je se htio riješiti tako mi je pukao fim da sam uzeo žilet (obični u papiru) i iglu dok se nisam sav isjekao i uskopao to.. pa onda Zagrebački melem je riješio sve.

Ovo me samo muči, mogu li sa serijom 9 dobiti takav efeketa "dječije guze", kao za klasičnim britciama.
 

....

 Ja mogu... Sad svako je prica za sebe.....Series 5 daje kozu glatku kao poslije brijanja sa izbrijavanjem..... Cak i bolje cini mi se a koristio sam mach 3.....A vidjecemo sa series 9.... A cuj series 5 kosta 100 eur ne moras odmah na 300 eur ici.... Probaj pa prodaj ako ti se ne svidi.....

Ma idem odmah na "Top Dog", život me je naučio da su najeftinije stvari zapravo najskupplje (vražiji Opteron procesor), mada se slažem sa tobom da i serija 1 pa i 5 imaju šta za ponuditi.. hoću lice kao u žene. :-D
 

....

 Onda series 9 i uzivaj ;)

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Stric_Jura kaže...
 

Corto_1973 

 

kakav je to Voshod aparat koji spominješ, nešto rusko ?

 

Voskhod lamice (ruske) i Merkur 23C brijač... brijač nije agresivan, više je na mild strani, ako imaš jaču bradu Merkur 34C ili Muhle R89 su bolji izbor.
Tko ima problema s kožom, trebao bi izbjegavati brijače s više oštrica, samo klasični wet shave... i treba si pronaći balzam bez alkohola - tu je moja preporuka Aveo balzam, koji je po sastavu u rangu balzama preko 150 kn. Osobno imam masnu kožu, tako da koristim alkoholne AS bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 12:27 (Corto_1973).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
BlueMax kaže...
* * *

 

 Ne baš. Imam dosta čvrstu bradu iako ne onu najgušću. Kad se brijem prvo prođem mašinom, onda se otuširam pa stavim gel i obrijem. Dok mi je cilj bio da ženama izgledam privlačno i ja sam trošio brijače. Sad kad je cilj da izgledam odbojno, jer sam labilan i samo sebi sranja tovarim na vrat, brijači puno duže traju.

Istu stvar sam i ja radio... tuširam se.. sve fino omekne.. i onda se obrijem pa onda ide drugo tuširanje.. ali dojadi brate.. kada me šišanje (na duplu nulu), brijanje i tuširanje košta 1,5h minimum. 

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl

Ne tuširam se nakon brijanja, samo umijem i stavim after shave. Sve skupa stane u 15 minuta. 

5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
na K mi ide brijanje s žiletima...zato se već ohohoh godina...samo skraćujem s običnim lektričnim za šišanje...i da moja brada za 15 dana ko Amazona
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

inače koliko god sam vele da su Philipsi loši u TVu, ja 1990. na maturalcu u Andori uzeo Philipsov mali džepni brijač s 2 rotirke, na 2x AA baterije...

 

stari mi ga popalio za rat, on se brijao svaki dan njime...

 

glavnom zamijenio jednom noževe i dan danas mrcinica radi... 31. godina mu ide..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Nego, još jedan, univerzalno dobar savjet
morrisoN
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Godinama koristim Gillette mach 3 i zadovoljan sam s njim, ne kuzim kako vam brzo otupe ostrice osim ako ih perete u vrucoj vodi. Zna se u kakvoj vodi se peru nozevi, hladnoj. Prije brijanja prođem sa aparaticem philishave jeftin a dobar, onda se opere brada tj ostatak dlačica sa vrucom vodom da omeksa, tad gel, ne pjena, onda radi britvica mach 3 i na kraju jeftini alkoholni altershave nesto tipa balea koji ubija mirisom kao ralon, kakvo filozofiranje petricu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl

Nemaš crvenila?

Što god napravio, uvijek će bit crvenila oko grkljanja..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
bik kaže...
Godinama koristim Gillette mach 3 i zadovoljan sam s njim, ne kuzim kako vam brzo otupe ostrice osim ako ih perete u vrucoj vodi. Zna se u kakvoj vodi se peru nozevi, hladnoj. Prije brijanja prođem sa aparaticem philishave jeftin a dobar, onda se opere brada tj ostatak dlačica sa vrucom vodom da omeksa, tad gel, ne pjena, onda radi britvica mach 3 i na kraju jeftini alkoholni altershave nesto tipa balea koji ubija mirisom kao ralon, kakvo filozofiranje petricu.

 Slicno i ja, samo sto se brijem svaki dan pa ne trebam elektricni. Voda - gel - mach3 - aftershave i gotovo sve za 5 minuta. Mach3 i Gillette umetci opcenito su precjenjeni, ali brijanje mi je zadnja stvar na koju zelim trositi i sekundu nepotrebnog vremena. Da nije tako mozda bih probao safe razor

11 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
BroccDaRock kaže...
markoBT kaže...

Poanta je da GHR vjerovatno dobro brije.  Ali da se isto tako dobro može obrijat i na puno jeftiniji način. A umiti se toplom vodom, oštricu ohladiti (hladni predmeti su krući pa onda i oštriji) prije brijanja, recimo hladnom vodom, a poslje je isprati istom tom hladnom vodom nisu nikakvi laboratorijski uvjeti.

 Tvoj post je malo kontradiktoran. Prvo tvrdiš da GHR "vjerovatno dobro brije", a znamo da grije oštricu (čemu duguje i naziv). Međutim, u drugom dijelu posta tvrdiš da oštricu treba hladiti. Čini mi se da ni sam nisi siguran šta je bolje.

 Nije kontradiktoran. GHR grije ostricu da omeksa bradu a markoBT hladi ostricu da ostrica bude ostrija. Znaci dva pristupa. Meksa brada ili ostrija britva. Sad da li to ima ikakvog efekta je drugi par opanaka.... 

 

Odakle ti da GHR grije oštricu? Grijać grije samo kožu, što i piše na njihovoj stranici.

42
5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
markoBT kaže...
Posmatrač kaže...
BroccDaRock kaže...
markoBT kaže...

Poanta je da GHR vjerovatno dobro brije.  Ali da se isto tako dobro može obrijat i na puno jeftiniji način. A umiti se toplom vodom, oštricu ohladiti (hladni predmeti su krući pa onda i oštriji) prije brijanja, recimo hladnom vodom, a poslje je isprati istom tom hladnom vodom nisu nikakvi laboratorijski uvjeti.

 Tvoj post je malo kontradiktoran. Prvo tvrdiš da GHR "vjerovatno dobro brije", a znamo da grije oštricu (čemu duguje i naziv). Međutim, u drugom dijelu posta tvrdiš da oštricu treba hladiti. Čini mi se da ni sam nisi siguran šta je bolje.

 Nije kontradiktoran. GHR grije ostricu da omeksa bradu a markoBT hladi ostricu da ostrica bude ostrija. Znaci dva pristupa. Meksa brada ili ostrija britva. Sad da li to ima ikakvog efekta je drugi par opanaka.... 

 

Odakle ti da GHR grije oštricu? Grijać grije samo kožu, što i piše na njihovoj stranici.

 Nije kontradiktoran. GHR grije KOŽU da omeksa bradu a markoBT hladi ostricu da ostrica bude ostrija. Znaci dva pristupa. Meksa brada ili ostrija britva. Sad da li to ima ikakvog efekta je drugi par opanaka.... 

 

Ok. ALi to ne mijenja smisao onog sto sam rekao. I mislio sam na kozu al jbg....

11 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl

Nije. I mekša brada (zagrijana toplom vodom) i hladna oštrica (ohlađena hladnom vodom). A zato što se hladna oštrica tokom brijanja ugrije treba je ponovo ohladiti hladnom vodom.

42
5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
markoBT kaže...

Nije. I mekša brada (zagrijana toplom vodom) i hladna oštrica (ohlađena hladnom vodom). A zato što se hladna oštrica tokom brijanja ugrije treba je ponovo ohladiti hladnom vodom.

 Ta razlika u temp utice na ostrinu ostrice cisto na akademskom nivou. U praksi je to budalastina.....

12 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
markoBT kaže...

Nije. I mekša brada (zagrijana toplom vodom) i hladna oštrica (ohlađena hladnom vodom). A zato što se hladna oštrica tokom brijanja ugrije treba je ponovo ohladiti hladnom vodom.

 Ta razlika u temp utice na ostrinu ostrice cisto na akademskom nivou. U praksi je to budalastina.....

 

Da

Uz to bi dodao da topla brada ugrije hladnu oštricu pa ti dođe na isto.

Sam trošiš vrijeme, vodu i energiju za grijanje vode :D

5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Dex.pwn kaže...
Posmatrač kaže...
markoBT kaže...

Nije. I mekša brada (zagrijana toplom vodom) i hladna oštrica (ohlađena hladnom vodom). A zato što se hladna oštrica tokom brijanja ugrije treba je ponovo ohladiti hladnom vodom.

 Ta razlika u temp utice na ostrinu ostrice cisto na akademskom nivou. U praksi je to budalastina.....

 

Da

Uz to bi dodao da topla brada ugrije hladnu oštricu pa ti dođe na isto.

Sam trošiš vrijeme, vodu i energiju za grijanje vode :D

 Jok ja ;) Braun series 5 trenutno a u dolasku series 9 ;)

11 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
markoBT kaže...

Nije. I mekša brada (zagrijana toplom vodom) i hladna oštrica (ohlađena hladnom vodom). A zato što se hladna oštrica tokom brijanja ugrije treba je ponovo ohladiti hladnom vodom.

 Ta razlika u temp utice na ostrinu ostrice cisto na akademskom nivou. U praksi je to budalastina.....

Onda dobro. Ti nemoj biti budala. 

42
5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
markoBT kaže...
Posmatrač kaže...
markoBT kaže...

Nije. I mekša brada (zagrijana toplom vodom) i hladna oštrica (ohlađena hladnom vodom). A zato što se hladna oštrica tokom brijanja ugrije treba je ponovo ohladiti hladnom vodom.

 Ta razlika u temp utice na ostrinu ostrice cisto na akademskom nivou. U praksi je to budalastina.....

Onda dobro. Ti nemoj biti budala. 

 Zasto bih bio budala... To mi je struka ;) Mislim metali a ne brijanje.... Brijanje mi je hobi ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 22:03 (Posmatrač).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice