Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

poruka: 123
|
čitano: 22.038
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen ".
9 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Pravi muškarci briju se sjekirom:

 

 
44 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Od Gilletta koristim jedino one klasične žilete, sve ostalo je preplačeni k pogotovo ak se svaki dan briješ.

gramatika bljak
Moj PC  
14 3 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Isti su žileti kao i kod ostalih Gilette boljih proizvoda. Kada se istupe nema pomoći ni da ima Intel Xeon procesor u sebi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Nakon 15ak godina sustavnog traženja savršenog brijanja i isprobavanja svega od Philipsa, Gillettea, Brauna, Panasonica, Wilkinsona...našao sam savršenu kombinaciju. Safety razor; drška Merkur 34C, patrone Dorco, sapun i krema od Prorasa. Ta kombinacija nudi savršeno brijanje, a za patrone vam savjetujem da naručite preko Amazona kombinaciju više njih, naime Njemački brijački klub šalje nekoliko desetaka vrsta patrona, od svake vrste po 5, taman dovoljno da vidite što vam najviše odgovara. Inicijalno je skuplji trošak, no kad shvatite da godišnje štedite najmanje 50 eura, a da ste svaki dan savršeno obrijani i to u maksimalno dva prijelaza, bez ogrebotine, preporoditi ćete se. Gillette Heated Razor sam probao i nisam niti malo impresioniran, ugodno je i toplo okej, ali nije mi to to. Da ne pričam o smiješnim gillette britvicama koje otupe nakon 5 minuta, a svaka košta najmanje 4 eura. Braun seria 9 i Philips 9000 su u redu, ali na vratu nikad niti jedan nemaju šanse, to je jednostavno tako i nikad vam niti jedan brijač neće pokupiti sve koliko god ga platili, koliko god vibracija po minuti imao, šta god vam obećavali. Probajte znači safety razor kombinaciju; Merkur 34C, Proraso sapun/kremu i Dorco ili neke druge patrone koje vam odgovaraju i preporoditi ćete se. Autor bi barem godinu dana trebao isprobati nekoliko kombinacija brijača/britvica i onda donositi zaključke. Ovako na temelju jednog jedinog profesionalnog brijanja u životu, brže bolje govori za Gillette Heated da je "to isto ultimativno iskustvo" što mi doslovce tjera suze na oči od smijeha. Uostalom provjerite da je današnja britvica nastala samo zato što je kompaniji Gillette isticao patent star 70 godina na Safety razor, pa su brže bolje smislili današnje britvice kako bi opet patentnom mogli zarađivati. Uopće znači današnje britvice nisu izumljene radi boljeg brijanja, nego samo radi zarade, a ono što je dotada funkcioniralo savršeno je odbačeno jer se više zbog isteka patenta nije moglo ekonomski iskorištavati kao nova patentom zaštićena stvar.

 

BTW evo preporuka za međunožje; Philips One Blade. Znači nije nešto za ostale dijelove tijela, ali je savršen za genitalije, ostala aparatura ili ne obavi posao ili je pak preopasna da se koristi na tom mjestu. Čak se ni partnerice ne žale da su dlake oštre kao što to inače biva kad se koristi brijaći aparat. Isto tako gotovo je doslovce u 3-5 minuta, sve ide nevjerojatno glatko.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 14:10 (ivaninho).
 
26 0 hvala 20
15 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

a nema aplikaciju za mobitel (sa statističkim notfikacijama o prosječnoj duljini čekinje, trajanju brijanja, zauzeću kupaone, psovkama kad se porežeš ..) koja traži pristup kameri, mikrofonu, kontaktima, bateriji, miševima na tavanu, čipu iz cjepiva ... ?!  fak det. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
24 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl

Nakon njihove PC SJW bullshit propagande "The Best Men Can Be" u širokom krugu zaobilazim, taman da i sama brije!

3 godine
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Ako nemate 1250 kn za ovo čudo, sličan efekt možete postići ako žilet jednostavno stavite u toplu vodu

 
43 0 hvala 0
14 godina
online
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Gilette, inače poznat po tupim i izuzetno kratkotrajnim britvicama proizvedenim u zemljama trećeg svijeta po premium cijeni. Ne sumnjam da je i ovaj grijani model jednako "dobar".

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Ja sam si uzeo OneBlade, napunim ga i 2 tjedna miran... dovoljno i za putovanja...

 

Jedino uz članak primjećujem, Petric žalis srcem svim što nema "offilne" CES-a i onog drugog sajma, da isproba na brtviljkama tamo kako brije... 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl

I onda kad mijenjaš patronu te ožene isto ko i Gillette....

 

Jel itko osim mene dobio feeling da je ovo plaćen članak?

 

Ono hvaljenje proizvoda na sva usta, link za kupnju.... pa mislim zbilja Dragane, ako ti je Gilette dao neku pinkicu da ih reklamiraš slobodno to reci😁

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Aldo kaže...

Nakon njihove PC SJW bullshit propagande "The Best Men Can Be" u širokom krugu zaobilazim, taman da i sama brije!

Još kada se sejtim takmničenja sa Wilkinsonovim brijačima, ovi Gilette 3 noža, a Wilkinson 4 pa ovi 5 i na kraju i ovi 5... pa onda kao 5+1.

Skupo kao đavo a istupi se kao sjekira za 7 dana. 

12 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

 

Nego Dragane, jesi probao po jajcima?

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Sve ok, ali ili sam ja nešto propustio ili je ovo pivotiranje glave 30° totalni bullshit, pa to jednostavno postignem tako što mrvicu pomjerim položaj ruke bez da moram vrtit neki kružić na brijaču.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Prvo ti trebas obrijati jaja i medjunozje, onda objavi kakav je, a ne bradu.. Jebes to, mogu se ja obrijati s obicnim, i bi cemo ugodno i prelijepo :P

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

U 30+ godina brijanje glave, ali i lica jos duze, na kraju sam se zadrzao

na Boldking britvicama - savrsene su i za glavu i za lice, ne kostaju kao

jajca Petrovog jarca, ne tupe se brzinom Gillette proizvoda, jedna britvica

mi je dovoljna da se 10 dana svaki dan brijem, lice, glavu - bez problema,

a nekad i duze.

 

www.boldking.com

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCzs4QAjrsztDAmqDY5C1DhQ/videos

 

Nikad vise necu kupit ni Gillette ni Wilkinson Sword (Schick u nekim zemljama, isti drek),

precjenjeni i preskupi proizvodi sa veoma slabim nozevima, koji se brzo istupe.

Dvaput obrijes glavu i mozes ih bacit.

 

 

Ako se itko odluci isprobati Boldking britvice, evo mu kod za 10€ pri prvoj kupnji:

MTU2NDK2MQ

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 13:17 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Halo Bing imam Gillette brijač, cijena prava sitnica.

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Thinker kaže...

Pravi muškarci briju se sjekirom:

 

 

A šta je pravi muškarac pored pravog Rusa, samo još jedna tetkica. Pravi Rus se brije motorkom. Malo vodke u pilu, malo na facu i malo u grlo, za bezbrižno, brzo i ugodno brijanje.

 

ivaninho kaže...

Nakon 15ak godina sustavnog traženja savršenog brijanja i isprobavanja svega od Philipsa, Gillettea, Brauna, Panasonica, Wilkinsona...našao sam savršenu kombinaciju. 

 

Hvala ti, zvuči dobro. Probat ću to jednom. Kažeš da je relativno jeftino nakon inicijalne kupovine?

 

Ajar kaže...

a nema aplikaciju za mobitel (sa statističkim notfikacijama o prosječnoj duljini čekinje, trajanju brijanja, zauzeću kupaone, psovkama kad se porežeš ..) koja traži pristup kameri, mikrofonu, kontaktima, bateriji, miševima na tavanu, čipu iz cjepiva ... ?!  fak det. 

 

Baš si me nasmija, svakako im to predloži za iduću verziju.

 

BroccDaRock kaže...

Ako nemate 1250 kn za ovo čudo, sličan efekt možete postići ako žilet jednostavno stavite u toplu vodu

 

Da, čak imaš i više stupnjeva kontrole topline, ne samo dva, a sve to bez hrpe senzora - revolucionarno!

 

peroko kaže...

I onda kad mijenjaš patronu te ožene isto ko i Gillette....

 

Jel itko osim mene dobio feeling da je ovo plaćen članak?

 

Ono hvaljenje proizvoda na sva usta, link za kupnju.... pa mislim zbilja Dragane, ako ti je Gilette dao neku pinkicu da ih reklamiraš slobodno to reci😁

 

Da, meni je članak neobičan, nekako ljigav - new age piskaranje.

5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Stric_Jura kaže...

Ja sam si uzeo OneBlade, napunim ga i 2 tjedna miran... dovoljno i za putovanja...

 

Jedino uz članak primjećujem, Petric žalis srcem svim što nema "offilne" CES-a i onog drugog sajma, da isproba na brtviljkama tamo kako brije... 

 Pa za ove pare uzmes elektricni brijac srednje ili vise kategorije i miran godinama... Sad tek pogledah cijenu.... WOW.......

10 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Zanimljivo .. Još kad jednom izume i onaj famozni laserski brijač koga će više ikad biti briga za današnje - prethistorijske .. :)

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Znači fusion5 samo s grijačem i 1000kn skuplje, hvala lijepa 🤣
Dobro je rekao kolega iznad, žilet pod vruću vodu i dobiješ isti efekt.

 

Ček jel to ono kad se kaže "izmišljanje tople vode"? 🤔

 

Ali svakom njegovo.

Ja sam imao onaj Gillette fusion5 sa stylerom/trimerom, nakon možda pola godine su oštrice na trimeru postale praktički neupotrebljive jer se guše (i naravno čupaju) čim je brada malo duža.

Sad sam uzeo oneblade face&body, za sada zadovoljan ali vidjeti ćemo kakav će biti nakon par mjeseci.

 

 

@Čitatelj, ako ćeš ti posredovati narudžbe ljudima ok. Inače koliko vidim nema dostave za RH. 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Nemojte tako, i Bug od nećega mora živjeti. A sredstava za brijanje ima koliko hoćeš, pa ko šta voli nek izvoli.

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 13:49 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Preskupa i besmislena glupost.

Što nema vrući ručnik kod pravog brijača ulogu da omekša dlake na licu kako bi se lakše obrijale i moraš držati ručnik neko vrijeme da bi dlake omekšale. 

Na akcijama se uzme neki braun serije 9 ako se želi strojno brijanje i to je to, radi odlično. Ništa ne može zamijeniti pravu britvicu , ali ovaj Braun je stvarno blizu i od kad ga imam (par godina) nisam više koristio klasične britvice.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Kupio neku Remington mašinicu prije neznam ni sam koliko godina (300-400kn) i s njom brijem i lice (rijeđe) i glavu (češće).

 

Samo redovito održavanje i to je to, radi bez greške.

 

Što se britvica tiče, možda jednom godišnjem opalim glatko brijanje... i požalim isti tren.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
 

"Ako se itko odluci isprobati Boldking britvice, evo mu kod za 10€ pri prvoj kupnji:

MTU2NDK2MQ"

 

 

NEma dostava u HR ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 14:09 (n!Cola).
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
* * *

 Pa za ove pare uzmes elektricni brijac srednje ili vise kategorije i miran godinama... Sad tek pogledah cijenu.... WOW.......

Baš. Električni brijači pogotovo top modeli koštaju više nego VEš-Mašina, Sušilica, i OLED televizor zajedno... stvarno mi ne ide u glavu šta se to u njima nalazi da košta, lupam, 700€ i sl. 

5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

 Pa za ove pare uzmes elektricni brijac srednje ili vise kategorije i miran godinama... Sad tek pogledah cijenu.... WOW.......

Baš. Električni brijači pogotovo top modeli koštaju više nego VEš-Mašina, Sušilica, i OLED televizor zajedno... stvarno mi ne ide u glavu šta se to u njima nalazi da košta, lupam, 700€ i sl. 

 Hm nisam siguran na koji to tacno model mislis da kosta 700EUR? Braun series 9 koji je najskuplji kosta 300 EUR. Series 7 je vec u domeni ovog brijaca.....Ja imam vec godinama series 5 koji sada kosta 100 eur i nikad se bolje obrijao nisam.... Upravo danas cu vjerovatno kupiti series 9 za 150 EUR......

16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
MP7 kaže...

 

Nego Dragane, jesi probao po jajcima?

 Je li more mokro? 

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

u prepers torbi sudnjeg dana , žuti BIC i upaljač BIC.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

U Konzuma zileti 25 komada chang slang 30tak kn briju ko naostrena sjekira ove moje dvi dlake..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Koristim Braun 7 series cca pet godina uz ponekad klasicno brijanje ziletom. Kako ne gajim bradu, a niti sam opsjednut polozajem facijalnih dlacica ta combo mi je sasvim OK.
Od svega toga sam zapravo najvise osvijestio vaznost pjene i balzama, a obrijati se mogu i kamenom ;)

U svakom slucaju, neobicne teme se javljaju ovdje.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 14:27 (Inovator).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice