iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametnih t

poruka: 202
|
čitano: 35.823
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametnih t".
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Samarzija kaže...
@cryogenic Apple platiš ali i drži cijenu. Samsung platiš pa ne drži cijenu. Sam si rekao da imaš Samsung flag plaćen 2000kn. Koliko je bio kad je bio novi? Isto ga je netko masno platio.
Teorija ti je skroz bezveze..čuj njega čim se zamara..da li netko nerazumno troši novce. Što mene briga što ti voziš? Zašto bi tebe bilo briga što ja vozim ? Koliko hrv obitelji realno treba veći auto golf klase? A koliko ih voze veće aute? Jel to nerelano trošenje para..je i što sad? upiri prstima u susjede koji su kupili pasata a nisu golfa...ajde brate popusti s tim glupostima...koliko ti ono imaš god? Jesi ispod 20? Ispod 30? Iznad 30? Čisto da se vidi mentalni sklop? Čini se bit ćeš ovaj ispod 20 oo količini postova u vezi ove pizdarye..jer ako nisi , onda zabrinjavajuće razmišljaš...
Btw, nemam niti jedan Apple proizvod trenutno. Imao, nisu za mene, riješio ih se i idem svojim putem. Android + Windows.

A šta da ja radim ako je netko platio masno mobitel osim da prokomentiram da je mogao proc povoljnije, i sad zbog toga da ne ubodem 10+ za 2000? Zbog čega? Mislim komentar ti nema veze sa vezom, neznam šta hočeš dokazati, mogu kupit i iphone i macbook kojeg je netko platio 10 000 prije ohoho godina pa necu, ne kuzim poantu. Šta tudja kupnja ima sa mojim izborom kupnje nije mi jasno, tak da mlatiš bezveze.

 

Zašto ja nebi prokomentirao kako je netko mogao proć bolje, jel ti kolega kupio grafičku karticu ili neku komponentu pa si mu rekao ček ova ti je bolja komponenta za manje para a radi isto, ili memorija ili napajanje laptop ili tv? Pa na forumu smo di se to dogadja 800 puta dnevno na postovima, kako da ljudi prodju povoljnije i ljudi daju savjete, neko napise kupio sam tu i tu grafu, a netko mu kaze a mogao si povoljnije proci ili bolje da si ubo ovo i ovo - a.k.a, nerazumno si POTROSIO NOVCE,  dali ja drugo išta radim osim toga? Ček android ti je jeftiniji a isto/slicno rade, koja je razlika izmedju toga dvoje, apsolutno nema razlike.

 

Znači istu stvar svi radimo tu na forumu ali ja sam problem. Mene apsolutno kako sam rekao NIJE briga ko šta kupuje i vozi, vaši novci , moji novci i svako za svoje novce sam odlučuje šta je bolje nije, ja imam pravo prokomentirat ako netko nešto kupi nepovoljno ili povoljno i ostavim mu lajk, kao što ti je netko iz obitelji/društva nešto kupio, ti znaš da ima povoljnije pa si mu rekao, čekaj ovo ti je bilo bolje, jeftinije povoljnije, od pegle, ormara, stola, laptopa, memorije, grafe, napajanja, gejmerske stolice, slušalica itd itd itd i sad ja to kažem javno i jos 17 miliona ljudi iza mene i to je sad problem. Ajde iskreno kolko si se puta nasao u takvoj situaciji KOMENTIRANJA ko je šta kupio, milijardu puta ne samo ti nego svi. Tako da nemojmo bit licemjeri.

 

Tak da nemoj u mene prstom kompa jer ja ništ ne radim ono što se ne deš'ava u svakodnevnici općenito medju ljudima. Dali ja nekome zamjeram šta je kupio iphone ili golf ili pasat, naravno da ne, ako imaš para dapače kupi si šta hočeš, ali nemoguće je neprimjetiti nerazumnost i nerazmišljanje u trošenju novaca i amen i to komentiram. Tako da si skroz fulao temu o kojoj pišeš. Eto ja i 17 miliona ljudi sa videa i još 113 miliona androidaša imamo ispod 20 godina i skroz zabrinjavajuce razmisljamo kao i 90% ovog foruma gdje se preporucuju povoljnije bolje stvari,  ček ovo ti je bilo povoljnije, bolje itd itd, de nemoj me nasmijavat.

 

Samo da mi je znat kolko bi poludjeli da pustite ženu da kupi obiteljski auto i da žena iskešira 150 000 kn za novi fiat nova 500, novi fićo koji ima 8 m2 unutra, primili bi se za glavu itekako. A znate da je mogla proći itekako i bolje i povoljnije. Tak da nemojte meni srat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 18:13 (Cryogenic).
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn

Rekao sam da neću više, ali moram, zadnji put. Dječače, tebi nitko ne brani komentirati na forumu bilo što, ali komentari bi trebali biti pristojni. Ti vrijeđaš onoga tko ti zbog nečega ne šmeka tko ti ne ide niz dlaku. Tvoje su riječi da ljudi koji kupuju Applove proizvode su isfrustrirane jedinke koje ne znaju upravljati svojim novcem, koji su nerazumni, koji ne razmišljaju svojom glavom, koji su van logike, ovce... A što je to nego vrijeđanje. Zato... ne sramoti se već se mirno povući.

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Mariner kaže...

Rekao sam da neću više, ali moram, zadnji put. Dječače, tebi nitko ne brani komentirati na forumu bilo što, ali komentari bi trebali biti pristojni. Ti vrijeđaš onoga tko ti zbog nečega ne šmeka tko ti ne ide niz dlaku. Tvoje su riječi da ljudi koji kupuju Applove proizvode su isfrustrirane jedinke koje ne znaju upravljati svojim novcem, koji su nerazumni, koji ne razmišljaju svojom glavom, koji su van logike, ovce... A što je to nego vrijeđanje. Zato... ne sramoti se već se mirno povući.

 Opet Snowflake. Bože dragi šta sve danas ljude ne vrijedja. Nisam nijednom upotrijebio riječ isfrustriran tako da nemoj lagat, a ovo ostalo ne govorim ti to samo ja nego ja i 17 miliona ljudi, ako se osjecas uvrijedjeno jer ti kazem da si bacio pare  i da si nerazuman osjecaj se uvrijedjenim, zabole me ona stvar, ali činjenica je da si nerazuman i da neznaš sa novcima i  amen, a dal ču se ja sramotit i dal mi je bitno tudje mišljenje, ni najmanje, šta ja imam ovdje kod drugih, apsolutno ništa, veča je sramota šta si ti bacio 12 keka na sranje sa duzom baterijom. Za 12 keka mogu kupit 4 laptopa i da im baterija traje 3-4 godine, miran sam 12-16 godina za te pare. A i šta da ti žena kaže zašto si bacio pare na nešto nerazmišljajuci,  valjda bi i na to digo nos.  Fala djenja i prijatno.

 

A i evo kako se ljudi razgovaraju na forumu

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/pomoc-odabiru-mobitela/101079.aspx?page=1159&jumpto=6537537&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 18:45 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
HCMAA kaže...
Meni osobno svejedno...gledam best buy...A tu mi je Android prilagođen djepu...S serija...moj prvi Smartphone je bio iPhone 3gs:).....2010 godine...2012 prodao i kupio prvi galaxy Note...prvi tablet upravo ipad 4...Evo i nakon deset godina...baterija isto drži...

Za bogate zapadnjaka kojima nije problem plaćati cloud storage...flat mobile internet(s kudikamo većim brzinama nego kod nas)...ja želim off grid...Evo još malo 5 godina od kupovine S7 edge i ništa mu ne fali...90% korisnika današnjih i sada bi im bio dovoljan...Ustvari prvog dana rujna mi je stigao sigurnosni patch za njega


Radim u ugostiteljstvu i onda gosti me pitaju da ih uslikam...i normalno da ne mogu svi stati u fotografiji...i ja prebacimo na UW cameru i oni se čude da to uopće postoji na njihovim skupi plaćenim mobitelima...o manuel modu neću ni pričati...ovima mlađima ekrani razbijeni...krivo drže mob kod fotografiranja...sve u svemu...svi ti mobiteli su im slabo iskorišteni

Bezveze mi je rasprava apple vs android jer svako nek bira sto hoce, nismo u vrticu. 

ali ovo boldano je valjda najveca zabluda koja postoji. O kakvim to brzinama vi pricate? zapadnjaci? koji? pa zivio sam u americi neko vrijeme, placao mjesecno 60 dolara tarifu sve flat(u telemachu ju placam 20 dolara) i brzina mi nije bila ni blizu 5g brzini koju dobivam u hrvatskoj, a da uopce ne spominjem manjak signala u americi. imas signal u centru new yorka(s manjom brzinom od brzine koju dobivam u hrvatskoj i to ne u centru zagreba), a cim se maknes iz grada i odes samo 10 km dalje, signal je uzas, negdje ga cak i gubis. ovdje govorim o AT&T mrezi. mogu ti izvuc i primjere ostalih "zapadnjackih" drzava i cijene njihovih tarifa u usporedbi s cijenama u hrvatskoj, niti blizu nisu. Daleko od toga da imamo savrsenu mrezu, ali imamo jednu od najjeftinijih i vrlo vrlo dobrih u europi. 

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn

Slično je i u Italiji. Probao sam vodafone, tre, wind i tim i s nijednom mrežom nisam bio zadovoljan što se pokrivenosti tiče, a mogao bih reći i s brzinom.

12 godina
offline
iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametnih t

ne znam, dok sam studirao u salzburgu, tarifa i signal (doduše, 4g, 5g još nije bio u igri) bili su bomba. 20 eura flat 4g net i neograničene jedinice min/sms. i nakon toga dođem u hrv (isto a1, tada vip) - padnem na dupe. pokrivenost signalom na a1 je stvarno za pohvalu, ali cijene tarifa općenito su ubitačne. evo i dan danas 70kn za 3gb neta i 2000min/sms-a. kriminal.

 

flat net za bonove nemaju, imaju tek 12 gb koje se realno može skurit u tjedan dana, posebno ako se koristi ko hotspot i to za 17 eura. 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
@Cryogenic koncentriraj se, ja sam ko i ti u Android taboru. Ali to ne znači da dijelim mišljenje s tobom o ljudima koji koriste Apple. Niti ostalih 117milja androidaša, kako ti kažeš. Ne budi smješan.
I previše si agresivan u svojim nastupima.
Uputiti nekoga; imaš Asus grafičku u tom i tom dućanu toliko jeftinije je pomoć, ovo što ti radiš je na razni negdje 3.razreda srednje škole. Svi koji koriste preskupi Apple su što u odnosu na ekipu koja koristi Android, jer na Androidu dobivaju više ili isto? Ma daj...
Pa pročitaj još jednom sam svoje postove kako nazivaš ljude koje koriste Apple i Apple uređaje.

A Fiat 500, svaka roba ima svoga kupca tako i taj Fićo...ko ga kupi, sretno mu bilo, ma neću zaustavljati ljude i govoriti im da su ipak mogli uzeti neki bolji veći polovni jer ovaj je takav i takav po mom mišljenju...

A baš si Kralj...

Over and Out.
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Samarzija kaže...
@Cryogenic koncentriraj se, ja sam ko i ti u Android taboru. Ali to ne znači da dijelim mišljenje s tobom o ljudima koji koriste Apple. Niti ostalih 117milja androidaša, kako ti kažeš. Ne budi smješan.
I previše si agresivan u svojim nastupima.
Uputiti nekoga; imaš Asus grafičku u tom i tom dućanu toliko jeftinije je pomoć, ovo što ti radiš je na razni negdje 3.razreda srednje škole. Svi koji koriste preskupi Apple su što u odnosu na ekipu koja koristi Android, jer na Androidu dobivaju više ili isto? Ma daj...
Pa pročitaj još jednom sam svoje postove kako nazivaš ljude koje koriste Apple i Apple uređaje.

A Fiat 500, svaka roba ima svoga kupca tako i taj Fićo...ko ga kupi, sretno mu bilo, ma neću zaustavljati ljude i govoriti im da su ipak mogli uzeti neki bolji veći polovni jer ovaj je takav i takav po mom mišljenju...

A baš si Kralj...

Over and Out.

Eto ja i 17 milion ljudi sa onog videa, ne androidaša, svi smo na razini 3 srednje i imamo ispod 20 godina, vidiš da blage nemaš o čemu se ovdje radi, savjetujem ti da pročitaš sa razumijevanjem, znam da je to teško nekad, al potrudi se, možeš ti to, pogledaj video, pročitaj komentare i shvatit češ da ništa nisam rekao nego što stoji u tom videu,  odnosno što su ljudi prije mene vece rekli i to prije 12 godina!! Kad vidim da netko nije razuman sa novcima, naravno da ću mu reć da je nerazuman i da nezna sa novcima, od kupovine ajfona do s22 ultra ili macbooka ili nekog trećeg precijenjenog sranja, kažem, nek si kupi sto sta hoce, ali ja imam oravo rec da si nerazuman i amen,  pročitaj opet kako ja to nazivam ljude, i šta sam krivo rekao , apsolutno ništa, jel je bacanje para, je, jel je nerazumno,je, iza svega stojim sta sam rekao i amen, a ti sad kao nikad nisi sugerirao nekome nešto de ne seri po tavanu, odjednom su svi sveci , jao jao, iza mene je 17 miliona ljudi koji dijelimo isto mišljenje, obavezno pročitaj i komentare. A ja još i zaustavljam ljude? Još i izmišljaš. fala djenja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 20:56 (Cryogenic).
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Samarzija kaže...
@Cryogenic koncentriraj se, ja sam ko i ti u Android taboru. Ali to ne znači da dijelim mišljenje s tobom o ljudima koji koriste Apple. Niti ostalih 117milja androidaša, kako ti kažeš. Ne budi smješan.
I previše si agresivan u svojim nastupima.
Uputiti nekoga; imaš Asus grafičku u tom i tom dućanu toliko jeftinije je pomoć, ovo što ti radiš je na razni negdje 3.razreda srednje škole. Svi koji koriste preskupi Apple su što u odnosu na ekipu koja koristi Android, jer na Androidu dobivaju više ili isto? Ma daj...
Pa pročitaj još jednom sam svoje postove kako nazivaš ljude koje koriste Apple i Apple uređaje.

A Fiat 500, svaka roba ima svoga kupca tako i taj Fićo...ko ga kupi, sretno mu bilo, ma neću zaustavljati ljude i govoriti im da su ipak mogli uzeti neki bolji veći polovni jer ovaj je takav i takav po mom mišljenju...

A baš si Kralj...

Over and Out.

 Ma pusti više to. Lik je nedokazivi tupeto.

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Mariner kaže...
Samarzija kaže...
@Cryogenic koncentriraj se, ja sam ko i ti u Android taboru. Ali to ne znači da dijelim mišljenje s tobom o ljudima koji koriste Apple. Niti ostalih 117milja androidaša, kako ti kažeš. Ne budi smješan.
I previše si agresivan u svojim nastupima.
Uputiti nekoga; imaš Asus grafičku u tom i tom dućanu toliko jeftinije je pomoć, ovo što ti radiš je na razni negdje 3.razreda srednje škole. Svi koji koriste preskupi Apple su što u odnosu na ekipu koja koristi Android, jer na Androidu dobivaju više ili isto? Ma daj...
Pa pročitaj još jednom sam svoje postove kako nazivaš ljude koje koriste Apple i Apple uređaje.

A Fiat 500, svaka roba ima svoga kupca tako i taj Fićo...ko ga kupi, sretno mu bilo, ma neću zaustavljati ljude i govoriti im da su ipak mogli uzeti neki bolji veći polovni jer ovaj je takav i takav po mom mišljenju...

A baš si Kralj...

Over and Out.

 Ma pusti više to. Lik je nedokazivi tupeto.

 Daj samo nabroji i ovih 17 miliona nedokazivih tupeta (što god to bilo) sa tog videa pa onda nešto reci, znam da ti je krivo sad, nitko ti u zivotu nije rekao da neznaš sa novcima i da ne razmišljaš pa te to grize sad, jebiga, vise srece iduci put. Neznam ko je više nedokazan, ti koji si bacio 12000 kn ili ja koji sam ih uštedio. Radije pusti ženu da kupuje, više ćete uštedit.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 20:59 (Cryogenic).
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cryogenic kaže...

 Ali ja nikome ne branim da si kupi šta hoće, kupi šta god hočeš i ako si još i sretan uz to fenomenalno i ako si zadovoljan, ali po meni to NISU RAZUMNE kupnje jer košta PREVIŠE, da košta duplo manje bilo bi u redu, nadam se da sam sad jasniji. Razumno je štedjeti i proći povoljnije, neznam ko ne želi negdje proći povoljnije, ali kupnjom apple proizvoda ti nemožeš proći povoljnije obzirom da ima jeftinije.

Ja sam mislio da je razumno kupiti ono što želiš ako si to možeš priuštiti, a ne ono s čime ćeš najviše uštedjeti. Onda si kupi onaj mobitel u pošti s velikim tipkama za 300 kn i uživaj u svojoj uštedi jer što će ti smartphone kad je skup i nije razumno kupiti ga kad možeš i jeftinije (i razumnije?) proći. 

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 Ali ja nikome ne branim da si kupi šta hoće, kupi šta god hočeš i ako si još i sretan uz to fenomenalno i ako si zadovoljan, ali po meni to NISU RAZUMNE kupnje jer košta PREVIŠE, da košta duplo manje bilo bi u redu, nadam se da sam sad jasniji. Razumno je štedjeti i proći povoljnije, neznam ko ne želi negdje proći povoljnije, ali kupnjom apple proizvoda ti nemožeš proći povoljnije obzirom da ima jeftinije.

Ja sam mislio da je razumno kupiti ono što želiš ako si to možeš priuštiti, a ne ono s čime ćeš najviše uštedjeti. Onda si kupi onaj mobitel u pošti s velikim tipkama za 300 kn i uživaj u svojoj uštedi jer što će ti smartphone kad je skup i nije razumno kupiti ga kad možeš i jeftinije (i razumnije?) proći. 

To je nerazumna kupnja jer nema pol toga šta meni treba, nisam siguran da shvačaš poantu razumnosti. Odvažeš šta ti treba netreba od funkcija, dizajna, vidiš cijenu i ako je povoljno ubodeš, nadam se da je sad jasnije.

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 Ali ja nikome ne branim da si kupi šta hoće, kupi šta god hočeš i ako si još i sretan uz to fenomenalno i ako si zadovoljan, ali po meni to NISU RAZUMNE kupnje jer košta PREVIŠE, da košta duplo manje bilo bi u redu, nadam se da sam sad jasniji. Razumno je štedjeti i proći povoljnije, neznam ko ne želi negdje proći povoljnije, ali kupnjom apple proizvoda ti nemožeš proći povoljnije obzirom da ima jeftinije.

Ja sam mislio da je razumno kupiti ono što želiš ako si to možeš priuštiti, a ne ono s čime ćeš najviše uštedjeti. Onda si kupi onaj mobitel u pošti s velikim tipkama za 300 kn i uživaj u svojoj uštedi jer što će ti smartphone kad je skup i nije razumno kupiti ga kad možeš i jeftinije (i razumnije?) proći. 

To je nerazumna kupnja jer nema pol toga šta meni treba, nisam siguran da shvačaš poantu razumnosti. Odvažeš šta ti treba netreba od funkcija, dizajna, vidiš cijenu i ako je povoljno ubodeš, nadam se da je sad jasnije.

Da, jasnije je. Isto tako android mobiteli nemaju ono što meni treba, a iPhone ima. Dakle, moja kupovina je jednako razumna kao i tvoja. Na spavanac sada. 

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 Ali ja nikome ne branim da si kupi šta hoće, kupi šta god hočeš i ako si još i sretan uz to fenomenalno i ako si zadovoljan, ali po meni to NISU RAZUMNE kupnje jer košta PREVIŠE, da košta duplo manje bilo bi u redu, nadam se da sam sad jasniji. Razumno je štedjeti i proći povoljnije, neznam ko ne želi negdje proći povoljnije, ali kupnjom apple proizvoda ti nemožeš proći povoljnije obzirom da ima jeftinije.

Ja sam mislio da je razumno kupiti ono što želiš ako si to možeš priuštiti, a ne ono s čime ćeš najviše uštedjeti. Onda si kupi onaj mobitel u pošti s velikim tipkama za 300 kn i uživaj u svojoj uštedi jer što će ti smartphone kad je skup i nije razumno kupiti ga kad možeš i jeftinije (i razumnije?) proći. 

To je nerazumna kupnja jer nema pol toga šta meni treba, nisam siguran da shvačaš poantu razumnosti. Odvažeš šta ti treba netreba od funkcija, dizajna, vidiš cijenu i ako je povoljno ubodeš, nadam se da je sad jasnije.

Da, jasnije je. Isto tako android mobiteli nemaju ono što meni treba, a iPhone ima. Dakle, moja kupovina je jednako razumna kao i tvoja. Na spavanac sada. 

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu koji nezna sa novcem.

 

Vidim da vam treba pa nije na odmet pročitati, nebiste vjerovali koji life changer je ovo. I još besplatno. Od Cryogenica, life coach'a. Sretno!

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

 

Sad možeš na spavanac, laku noć.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 22:08 (Cryogenic).
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cryogenic kaže...

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu i koja nezna sa novcem, sad možeš na spavanac, laku noć.

Dakle kad ti daješ novac za neku funkciju to nije suludu, a kad netko drugi daje novac za neku funkciju onda je suludo. Sam si sebe zakopao.

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu i koja nezna sa novcem, sad možeš na spavanac, laku noć.

Dakle kad ti daješ novac za neku funkciju to nije suludu, a kad netko drugi daje novac za neku funkciju onda je suludo. Sam si sebe zakopao.

 Jel isto dat 2000 kn za funkciju ili 13000 kn za funkciju, ko je koga samog zakopa onda?

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 22:01 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Apachy kaže...

ne znam, dok sam studirao u salzburgu, tarifa i signal (doduše, 4g, 5g još nije bio u igri) bili su bomba. 20 eura flat 4g net i neograničene jedinice min/sms. i nakon toga dođem u hrv (isto a1, tada vip) - padnem na dupe. pokrivenost signalom na a1 je stvarno za pohvalu, ali cijene tarifa općenito su ubitačne. evo i dan danas 70kn za 3gb neta i 2000min/sms-a. kriminal.

 

flat net za bonove nemaju, imaju tek 12 gb koje se realno može skurit u tjedan dana, posebno ako se koristi ko hotspot i to za 17 eura. 

Ukucao sam u google tmobile austria i iso provjerit cijene. 5G unlimited tarifa(flat sve) kosta 62 eura(465 kuna). paket sa 35 gb kosta 49 eura, 25 gb 39 eura, 15 gb 29 eura(ovo je ujedno i najjeftinija tarifna opcija). U prijevodu najniza tj. najjeftinija tarifa u Austriji je skuplja od najjace tarife u telemachu u Hrvatskoj. Okej, sad ce netko rec usporedujes tmobile tamo i telemach tu, ali kolko znam tmobile kod nas flat tarifu(najjacu znaci) naplacuje oko 200njak kuna. sto je jos uvijek manje od 29 eura. 

Stvarno bih volio vidjet primjer tarife koja ima sve unlimited i da kosta 20 eura kolko placam u hr. Ovo sve pricam o pretplati, bonovi me ne interesiraju, koristim prepaid samo kad odem u drzavu izvan EU kako bi mogo koristit mob. 

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn

Kod nas se mogu ostvariti baš povoljni popusti ako koristiš više usluga istog operatera. A1 mi je dao Bezbrižnu za 189 kn na temelju dugogodišnjeg korištenja njihove mreže i tzv. povezivanja u Mozaik tri mobilne i dvije fiksne usluge s tim da su sve te usluge također u popustu.

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu i koja nezna sa novcem, sad možeš na spavanac, laku noć.

Dakle kad ti daješ novac za neku funkciju to nije suludu, a kad netko drugi daje novac za neku funkciju onda je suludo. Sam si sebe zakopao.

 Jel isto dat 2000 kn za funkciju ili 13000 kn za funkciju, ko je koga samog zakopa onda?

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

Ne znam o kakvih ti 13.000 kn pričaš, ali ja sam svoj iPhone 13 platio 6.700 kn novog u dućanu. Kad pogledaš, zapravo bi ti više uštedio da si kupio u pošti mobitel za 300 kn, nego što bih ja uštedio da sam uzeo android mobitel podjednake kvalitete.

12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu i koja nezna sa novcem, sad možeš na spavanac, laku noć.

Dakle kad ti daješ novac za neku funkciju to nije suludu, a kad netko drugi daje novac za neku funkciju onda je suludo. Sam si sebe zakopao.

 Jel isto dat 2000 kn za funkciju ili 13000 kn za funkciju, ko je koga samog zakopa onda?

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

Ne znam o kakvih ti 13.000 kn pričaš, ali ja sam svoj iPhone 13 platio 6.700 kn novog u dućanu. Kad pogledaš, zapravo bi ti više uštedio da si kupio u pošti mobitel za 300 kn, nego što bih ja uštedio da sam uzeo android mobitel podjednake kvalitete.

6700 dat za mob koji kaska sa specifikacijama za androidom bar godinu dana. Definitivno neznaš sa novcem kompa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 22:58 (Cryogenic).
8 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Miriše na mlijeko, bode u oko gramatika, mislim da je svima naj isplatljivije ignore baciti; kao što bi napravilo i 17 milijuna ljudi.

Zanimljivo kako od vas koji ste se upecali na trolovsku udicu nitko nije primjetio da je 2000kn puno previše za s10+, i kako to uopce nije isplatljiva kupnja :)

Volontiranje u udrugama djece s posebnim potrebama jedna je od najplemenitijih stvari koje možete napraviti. Pomažete djeci, a ujedno i upijate nevjerojatnu količinu pozitivne energije. Preko interneta nisam znao da djeluje. Niti njima - niti vama.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 23:43 (Umbel).
 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Umbel kaže...
Miriše na mlijeko, bode u oko gramatika, mislim da je svima naj isplatljivije ignore baciti; kao što bi napravilo i 17 milijuna ljudi.

Zanimljivo kako od vas koji ste se upecali na trolovsku udicu nitko nije primjetio da je 2000kn puno previše za s10+, i kako to uopce nije isplatljiva kupnja :)

 Vidi se kolko čitaš i razumiješ sa nekim razumijevanjem i nevjerojatno kolko si površan i na temelju toga ispališ ovoliki verbalni proljev, evo nismo te mogli dočekat da osvijetliš temu svojom inteligencijom, radi se o galaxy note 10plus ne s10+i još kaže bode u oko gramatika, pa ti neznaš ni čitat hrvatski frende. Odakle si ti ispo? Neznam kome si bitan ti i svoj verbalni proljev, valjda sam sebi. Čini se još jedan nerazumnik sa apple proizvodom koji nezna raspolagati novcem. Baš češ nam ti jako bitan reć šta bi napravilo 17 miliuna ljudi. Djenja i prijatno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 0:03 (Cryogenic).
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cryogenic kaže...
Indestructible kaže...
Cryogenic kaže...

Apple bi mogao završit kao Nokia kroz sljedečih 10 godina upravo radi manjka inovacija i slabijih karakteristika mobitela, a onda će doći glasnogovornik kao kod Nokie koji će reći: “Nismo učinili ništa loše. Ali nekako smo izgubili"

 ni blizu slucaja sa nokijom.

 Inovacije novog iphone'a 14 koji izlazi preksutra? Kameru dižu sa 12 na 48 megapixela i ide pilula umjesto notcha. I that's all folks.

 

a kod androida sta imamo? sa svakim modelom neki proizvodjac nesto doda, nesto izbaci i tako u nedogled.

 

sjecam se htc krenuo sa dvije kamere, implementacija nikakva. lg svaki flagship nesto inovira mjenja i na kraju propadose. samsung krenuo sa iris scanerom i izbacili. xiaomi stavi mini ekran na pozadini pored kamere, sljedeci model izbaci to, iako se ljudima to manje vise svidjelo.

to su samo neke stvari od inovacija kod androida, cas ih ima cas nema.

 

gdje je kod samsunga inovacija. ne znaju napraviti reklame bez da spomene apple.

 

 

nokia je imala ogroman udio na trzistu i ljudi se uopste nisu obazirali na konkurenciju sta pravi. kad su skontali koliko je sati, onda se okrenuli ka windows phoneu koji je propao iz vec dobro poznatih razloga.

 

ne znam zasto se potencira toliko na neke inovacije da bi kupio telefon. najbitnija stvar je konzistentnost. apple to savrseno radi, svaki model dodatno unaprijedjuje. kad su krenuli sa face id tako je i ostalo, izbacili fp sensor i to je to, nema vracanja. izbacili 3.5mm hj, svi ih ismijavali i na kraju ti svi batalili 3.5  mm hj.

ovo je razlog zasto je lg propao. jednostavno ljudima dosadilo da svaki flagship model oni nesta eksperimentisu.

evo recimo sad ce iphone 14 imati vjerovatno najbolju ultra wide kameru na trzistu, i tek sada ostali ce skontati da i tu kameru treba unaprijediti.


ja ne branim njih, nego kazem kako jeste. meni licno je ios dosadan os, kao i iphone. imao kratko vrijeme iphone 8 i to iz cistog razloga jer sam ga mogao jailbreakati. i kad me je to proslo dam telefon sestrinom malcu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cordas kaže...

Ne znam o kakvih ti 13.000 kn pričaš, ali ja sam svoj iPhone 13 platio 6.700 kn novog u dućanu. Kad pogledaš, zapravo bi ti više uštedio da si kupio u pošti mobitel za 300 kn, nego što bih ja uštedio da sam uzeo android mobitel podjednake kvalitete.

 Ja sam dao 8900 za 13 pro max. U usporedbi s nekim dućanima koji prodaju S22 Ultra, uštedio sam. Prema njemu ja sam napravio razumnu kupnju 

Nadglednik dina
14 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu i koja nezna sa novcem, sad možeš na spavanac, laku noć.

Dakle kad ti daješ novac za neku funkciju to nije suludu, a kad netko drugi daje novac za neku funkciju onda je suludo. Sam si sebe zakopao.

 Jel isto dat 2000 kn za funkciju ili 13000 kn za funkciju, ko je koga samog zakopa onda?

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

Ne znam o kakvih ti 13.000 kn pričaš, ali ja sam svoj iPhone 13 platio 6.700 kn novog u dućanu. Kad pogledaš, zapravo bi ti više uštedio da si kupio u pošti mobitel za 300 kn, nego što bih ja uštedio da sam uzeo android mobitel podjednake kvalitete.

6700 dat za mob koji kaska sa specifikacijama za androidom bar godinu dana. Definitivno neznaš sa novcem kompa.

Ma ja mislim da se jadan decko opekao sa prodajom kartice (link na forum) kad su mu rekli da pokusava podvalit muda pod bubrege pa ga je vjerojatno pogodilo sta je on nekome dao i vise novaca za nju.
I sad zbog toga sta je popusio 200 HRK (to je iznimno puno u njegovom svijetu) rjesava frustracije ovdje govoreci ljudima da su glupi jer si mogu priustit nesto sto on nikada ne bi mogao.

Naziva ljude idiotima i na drugim threadovima.

Moj savjet ti je da se malo manje igras (visi na forumima o grafickama) a malo vise ulazes u svoje znanje pa ti mozda jednog dana 200HRK ne bude puno.

Btw. tko ti je taj OnTime koji ti jedini lajka postove i drugima koji pitaju razumne stvari dislajka? Jel ti to najbolji prijatelj? Ako je decko stvarno 2002. godiste onda nisi ni ti daleko, a to objasnjava dosta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 9:37 (Zhawk).
4 godine
offline
iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametnih t

Ma ne isplati se sa likom natezat, to je novi Warren Buffett u nastajanju. Blago nama u nasoj drzavi gdje svi znaju bolje raspolagat novcem

osim vlasnika. 

Meni je nerazumno kupit stari flagship koji je dosao u end of life sto se software podrske tice, al otom potom. Svako ima svoje razloge.

 

LP

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Zhawk kaže...
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu i koja nezna sa novcem, sad možeš na spavanac, laku noć.

Dakle kad ti daješ novac za neku funkciju to nije suludu, a kad netko drugi daje novac za neku funkciju onda je suludo. Sam si sebe zakopao.

 Jel isto dat 2000 kn za funkciju ili 13000 kn za funkciju, ko je koga samog zakopa onda?

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

Ne znam o kakvih ti 13.000 kn pričaš, ali ja sam svoj iPhone 13 platio 6.700 kn novog u dućanu. Kad pogledaš, zapravo bi ti više uštedio da si kupio u pošti mobitel za 300 kn, nego što bih ja uštedio da sam uzeo android mobitel podjednake kvalitete.

6700 dat za mob koji kaska sa specifikacijama za androidom bar godinu dana. Definitivno neznaš sa novcem kompa.

Ma ja mislim da se jadan decko opekao sa prodajom kartice (link na forum) kad su mu rekli da pokusava podvalit muda pod bubrege pa ga je vjerojatno pogodilo sta je on nekome dao i vise novaca za nju.
I sad zbog toga sta je popusio 200 HRK (to je iznimno puno u njegovom svijetu) rjesava frustracije ovdje govoreci ljudima da su glupi jer si mogu priustit nesto sto on nikada ne bi mogao.

Naziva ljude idiotima i na drugim threadovima.

Moj savjet ti je da se malo manje igras (visi na forumima o grafickama) a malo vise ulazes u svoje znanje pa ti mozda jednog dana 200HRK ne bude puno.

Btw. tko ti je taj OnTime koji ti jedini lajka postove i drugima koji pitaju razumne stvari dislajka? Jel ti to najbolji prijatelj? Ako je decko stvarno 2002. godiste onda nisi ni ti daleko, a to objasnjava dosta.

 Tolko si povrijedjen i uvrijedjen da ti se da toliko pisati i tražiti moje postove jos iz 2018 , eto ti koji neznaš sa svojim novcima meni češ davat savjete. Naravno da će te se sad hvatat za sav raspoloživi arsenal protiv mene jer sam vam rekao istinu. Eto ja sam ispusio 200 kn pa sam sad ljut na sve , btw, ta kartica i je otišla za 1200 kn 2018'te, samo vi opravdavajte vaše loše nerazumne kupnje, nema ništa loše u tome šta sam vam to rekao, neznam zašt se vrijedjate, ja nikome nisam rekao ovdje da je idiot nego samo nerazuman i da nezna sa novcima, nitko vas nije terao u pizdu materinu i neznam šta i nemojte se hvatat za slamke, možete do sutra jahat, ali vama su novci izbijeni iz dzepa lošim raspolaganjem novaca, i kad vam to netko kaže dignete sa zadnje noge, znači da vam smeta, da vam ne smeta nebi se javljali. Vidim da nemožete shvatit i kad netko pročita kolko ste dali za nešto šta mislite šta taj misli o vama, netko vam neće reć, ali ja sa vam rekao i boli me ona stvar hoćete se naljutit ili ne,  diralo vas to ili ne al to su činjenice. Nalazimo se na forumu gdje ja mogu komentirat šta hoću i kad hoću. Preosjetljivi ste, uvrijedljivi, , nosevi do neba, sa ogromnim egom, ništa vam se neda reć. Pa nisam ja bacio novce u vjetar, VI STE! Stvarno vam treba financijski savjetnik pa ću opet naljepit link jer vam savjeti stvarno trebaju.

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

 

Kolko god jos jahali po ovoj temi vi i dalje NEZNATE sa novcem i amen.

 

I sad stvarno fala djenja i prijatno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 10:26 (Cryogenic).
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
slitinabakra kaže...

Ma ne isplati se sa likom natezat, to je novi Warren Buffett u nastajanju. Blago nama u nasoj drzavi gdje svi znaju bolje raspolagat novcem

osim vlasnika. 

Meni je nerazumno kupit stari flagship koji je dosao u end of life sto se software podrske tice, al otom potom. Svako ima svoje razloge.

 

LP

Ma naravno, mobitel je na njušci i facebook'u i ovdje na oglasniku i konstant se javljaju ljudi, šalju poruke, jel može zamjena, niža cijena, jer eto nedo bog da mobitelu dodje softver na end of life, wooow, smak svijeta,  eto svi oni koji zovu su valjda isto nerazumnici . Mob je već prodan samo da se vratim uskoro u Zagreb i to po cijeni od 2500 kn. A kolko vidim isti osjetljivi uvrijedjeni nerazumnici koji neznaju sa novcem sami sebi lajkaju postove, nema nikog novog,  ista ekipa kojem je apple mazno pare. Vas točno 5 ovdje  . Fala djenja i prijatno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 10:39 (Cryogenic).
14 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Cryogenic kaže...
Zhawk kaže...
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...
Cordas kaže...
Cryogenic kaže...

 E malo si se zajebo, iphone kupnja nije razumna i tolke pare dat za neku funkciju je suludo, misliš da si pametan al samo pokazuješ da si još jedan nerazumnik u nizu i koja nezna sa novcem, sad možeš na spavanac, laku noć.

Dakle kad ti daješ novac za neku funkciju to nije suludu, a kad netko drugi daje novac za neku funkciju onda je suludo. Sam si sebe zakopao.

 Jel isto dat 2000 kn za funkciju ili 13000 kn za funkciju, ko je koga samog zakopa onda?

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

Ne znam o kakvih ti 13.000 kn pričaš, ali ja sam svoj iPhone 13 platio 6.700 kn novog u dućanu. Kad pogledaš, zapravo bi ti više uštedio da si kupio u pošti mobitel za 300 kn, nego što bih ja uštedio da sam uzeo android mobitel podjednake kvalitete.

6700 dat za mob koji kaska sa specifikacijama za androidom bar godinu dana. Definitivno neznaš sa novcem kompa.

Ma ja mislim da se jadan decko opekao sa prodajom kartice (link na forum) kad su mu rekli da pokusava podvalit muda pod bubrege pa ga je vjerojatno pogodilo sta je on nekome dao i vise novaca za nju.
I sad zbog toga sta je popusio 200 HRK (to je iznimno puno u njegovom svijetu) rjesava frustracije ovdje govoreci ljudima da su glupi jer si mogu priustit nesto sto on nikada ne bi mogao.

Naziva ljude idiotima i na drugim threadovima.

Moj savjet ti je da se malo manje igras (visi na forumima o grafickama) a malo vise ulazes u svoje znanje pa ti mozda jednog dana 200HRK ne bude puno.

Btw. tko ti je taj OnTime koji ti jedini lajka postove i drugima koji pitaju razumne stvari dislajka? Jel ti to najbolji prijatelj? Ako je decko stvarno 2002. godiste onda nisi ni ti daleko, a to objasnjava dosta.

 Tolko si povrijedjen i uvrijedjen da ti se da toliko pisati i tražiti moje postove jos iz 2018 , eto ti koji neznaš sa svojim novcima meni češ davat savjete. Naravno da će te se sad hvatat za sav raspoloživi arsenal protiv mene jer sam vam rekao istinu. Eto ja sam ispusio 200 kn pa sam sad ljut na sve , samo vi opravdavajte vaše loše nerazumne kupnje, nema ništa loše u tome šta sam vam to rekao, neznam zašt se vrijedjate, ja nikome nisam rekao ovdje da je idiot nego samo nerazuman i da nezna sa novcima, nitko vas nije terao u pizdu materinu i neznam šta i nemojte se hvatat za slamke, možete do sutra jahat, ali vama su novci izbijeni iz dzepa lošim raspolaganjem novaca, i kad vam to netko kaže dignete sa zadnje noge, znači da vam smeta, da vam ne smeta nebi se javljali. Vidim da nemožete shvatit i kad netko pročita kolko ste dali za nešto šta mislite šta taj misli o vama, netko vam neće reć, ali ja sa vam rekao i boli me ona stvar hoćete se naljutit ili ne,  diralo vas to ili ne al to su činjenice. Nalazimo se na forumu gdje ja mogu komentirat šta hoću i kad hoću. Preosjetljivi ste, uvrijedljivi, , nosevi do neba, sa ogromnim egom, ništa vam se neda reć. Pa nisam ja bacio novce u vjetar, VI STE! Stvarno vam treba financijski savjetnik pa ću opet naljepit link jer vam savjeti stvarno trebaju.

 

https://financijsko-planiranje.com/besplatno-financijsko-savjetovanje/

 

Kolko god jos jahali po ovoj temi vi i dalje NEZNATE sa novcem i amen.

 

I sad stvarno fala djenja i prijatno.

Bas si los troll, da si bar zanimljiv i smijesan. Nisi niti jedno niti drugo - samo si jadan. Imam osjecaj da si zadnje procitao druzbu Pere Kvrzice i da ti je to tvoj konacni domet. Da te ne zanima nista vezano uz drustvo - inace bi znao da u toksicnoj atmosferi koju propagiras svi samo mozemo nazadovat.
Ali ajde jos si mladi balonja, mozda i narastes pa naucis neke stvari - jedna od njih je da je novac prolazan, da je nekad ljudima bitnije vrijeme i neda im se trosit ga na pracenje najboljih ponuda niti na citanje o tome sto je bolje i zasto. Iskesiram 1500EUR ako hocu za iPhone i bok, ionak cu to zaradit za par dana. Naravno necu omalovazat onoga tko nema takve financijske mogucnosti zato sto kupuje nesto jeftinije a opet jednako tako funkcionalno za tu osobu - ali ocekujem i da takva osoba onda ne omalovazva mene koji imam mogucnosti.

Stari moj ovaj link koji si poslao je presmijesan - jel ti sudjelujes u tome? Cim mi netko napise ulaganje u crypto trziste znam na cemu smo a vidim da si ti aktivan u tome (disclaimer: i ja ulazem iz zabave u crypto ali je crypto 99% teski MLM, privatno poznajem osobu koja radi kao researcher u ETF foundationu direktno sa Buterinom - i ta osoba je rekla da nikad nikome ne bi preporucio da ulaze u crypto - blockchain je super tehnologija - ali je problem sto je najlakse za napravit "novac" pa onda to svi rade i brlate ljude). Uostalom ako zelis nesto sto je povijesno dokazano onda ulazi u indeksirane fondove sa niskim expense ratiom i procitaj si The Little Book of Common Sense investing.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 10:39 (Zhawk).
12 godina
offline
Re: iPhone preuzeo većinu američkog tržišta pametn
Zhawk kaže...

Stari moj ovaj link koji si poslao je presmijesan - jel ti sudjelujes u tome? Cim mi netko napise ulaganje u crypto trziste znam na cemu smo a vidim da si ti aktivan u tome (disclaimer: i ja ulazem iz zabave u crypto ali je crypto 99% teski MLM, privatno poznajem osobu koja radi kao researcher u ETF foundationu direktno sa Buterinom - i ta osoba je rekla da nikad nikome ne bi preporucio da ulaze u crypto - blockchain je super tehnologija - ali je problem sto je najlakse za napravit "novac" pa onda to svi rade i brlate ljude). Uostalom ako zelis nesto sto je povijesno dokazano onda ulazi u indeksirane fondove sa niskim expense ratiom i procitaj si The Little Book of Common Sense investing.

 Opet kažem, možeš me vrijedjat do sutra ti i tvoj klub nerazumnika ali to NE MIJENJA činjenicu da se ponašate kao pijani bilijarderi i da neznate sa novcem. Ako ti kazem da neznas sa novcem jel te ja omalovažavam? Apsolutno ne, ja ti samo kažem istinu, na tebi je hočeš prihvatit konstruktivnu kritiku ili ne i nastavit po svom ili ne, apsolutno tvoj izbor i kako sam rekao ako ste sretni sa proizvodima, budite sretni ali po meni su to nerazumne kupnje, da vas to ne dira nebi ste se javljali. Svaka akcija ima i REAKCIJU, bilo šta da napraviš u ovom svijetu ljudi će reagirat pozitivno ili negativno, neznam šta je tu čudno, netko će ti reć šta te ide netko neće i šutjet će.

 

Što se tiče kripta neznam kakve to veze ima što ti neznaš sa novcem i preplačuješ proizvod. Sad dal je neko nekom rekao da neulazi ili ulazi kripto svijet po sistemu source: dude, trust me je meni nebitno, ti čuvaj i raspolaži svojim parama ja ću svojim. Nisam znao da je link vezan za kripto , isprike, nisam čitao sve, nije mi namjera prezentira nekome kirpto svijet, boli me ona stvar.  Ali aktivan sam u tome i kupio LUNC coin za 100 eura dok je bio 0.00010 prije 3 tjedna, sad je 0.00040 i trenutno u plusu 300 eura. Tak da bio kripto teški MLM ili ne nije mi bitno. Ne ulažem neke velike novce.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 11:06 (Cryogenic).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice