iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodinu

poruka: 21
|
čitano: 5.591
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodinu".
12 godina
offline
iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodinu

Kinezima sad ništa nije jasno.

 
15 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
BlueMax kaže...

Kinezima sad ništa nije jasno.

Haha, bas sam htio napisati "a sto driblaju jadne Kineze..." :D.

13 godina
online
iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodinu

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 Oba. Zub je super feature, a ukidanje zuba još bolji.

10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 Težak je tebi život...

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin

Ja se mislim da prodam iPhone SE i da uzmem iPhone 7.

Ima da se nadje za 400e, znaci oko 200e da dodam. 

 

Volim dobar mobilni telefon, volim iPhone naravno, ali ne volim kada sam zategnut da mu se nesto ne desi, da kosta 1000e itd.

iPhone 7 neki silver bi legao fino i opusteno, stavim Tempered Glass, bez futrole, bez icega i caoo...

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
14 godina
offline
iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodinu

Xiaomi već živi u "nagodini"..

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
online
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
BlueMax kaže...
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 Oba. Zub je super feature, a ukidanje zuba još bolji.

Možda jednog dana, kada budem još malo više solventniji! 

U današnje doba, radije jednu pravu tarifu s brdom pogodnosti, a "sutra" tko zna kolega?! 

No, jedna je stvar uvijek aktualna; "što će donijeti iduće godine novi gadgeta" je vječne dilema, koju jednom ipak treba prekinuti. 

C4R3ON kaže...
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 Težak je tebi život...

Kolega, ja sam se za svoje izborio 1/1, kako status tako i prihode!

Ako nakon punih 4 godine, što zbrojeno iznosi točno 1461 dan, nisam zaslužio pribaviti si novi mobilni gadget, pa kada je pravo vrijeme ?! 

Ako je ovaj post bio samo pokušajmdobre provale sarkazma, nisam se našao uvrijeđenim, jer nikome ja ne određujem što će raditi sa svojim novcem, pa tako očekujem da niti meni nitko neće soliti pamet, kako netko drugi zna najbolje što je najbolje za mene!  

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 .... jer nikome ja ne određujem što će raditi sa svojim novcem, pa tako očekujem da niti meni nitko neće soliti pamet, kako netko drugi zna najbolje što je najbolje za mene! 

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 17:53 (Louis Pluto).
8 godina
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 

Hehehe, to se zove Osbornov efekt: kako srušiti prodaju danas najavljujući novi bolji proizvod "jednom":
https://en.wikipedia.org/wiki/Osborne_effect

13 godina
online
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
Louis Pluto kaže...
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 .... jer nikome ja ne određujem što će raditi sa svojim novcem, pa tako očekujem da niti meni nitko neće soliti pamet, kako netko drugi zna najbolje što je najbolje za mene! 

Kolega, da niste toliko kratili tekst, kontekst bi bio sasvim drukčiji! 

Izostavili ste "namjerno" jednu ranije citiranu nebulozu, pa prvo nju elaboriajte, ako ste u stanju, a onda pokušavajte mene poklopiti! 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
Louis Pluto kaže...
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 .... jer nikome ja ne određujem što će raditi sa svojim novcem, pa tako očekujem da niti meni nitko neće soliti pamet, kako netko drugi zna najbolje što je najbolje za mene! 

 svaki pravi samomrzeći hrvat zna šta je naj bolje da druge, kako možeš uopće sumnjati u to

tako da molim lijepo, novac koji si ti zaradio, potroši kako ti se kaže

7 godina
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
ATJLučko kaže...

Kolega, da niste toliko kratili tekst, kontekst bi bio sasvim drukčiji! 

Izostavili ste "namjerno" jednu ranije citiranu nebulozu, pa prvo nju elaboriajte, ako ste u stanju, a onda pokušavajte mene poklopiti! 

 neće meni nitko govoriti što ću kratiti, što elaborirati i koga poklopiti

 

ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 pričekaj još godinu bez zuba pa tek onda uzmi zube

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 18:31 (Louis Pluto).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 kupi oba dva

 

 barem ti nitko neće moći ništa progovoriti imaš za ove što mrze zub te koji govore da ga ne mrze ali mrze

8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
Jim Carrey kaže...
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmm, uzeti iPhone X Plus sa zubom ove godine, ili ipak pričekati još godinu bez zuba  ?!?! 

 kupi oba dva

 

 barem ti nitko neće moći ništa progovoriti imaš za ove što mrze zub te koji govore da ga ne mrze ali mrze

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin

greška je razmak obadva ispravno

 

stvarno ne vidim da netko ima potrebe zbog toga citirati

 

smiri duhove 

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
Meni je taj zub pojam dobrog i modernog dizajna,ako ne uspijem kupiti iphone x ,bar cu si priustiti neki novi Huawei sa necim slicnim
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
uragan kaže...
Meni je taj zub pojam dobrog i modernog dizajna,ako ne uspijem kupiti iphone x ,bar cu si priustiti neki novi Huawei sa necim slicnim

 Ne može.

Mora bit ajfon.

Kad ga na cugi izvadiš i staviš na stol, nećeš valjda strepit da netko ne skuži.

Bolje bit u minusu.

15 godina
online
iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodinu

imam već godinama usjek bez ajfona i zadovoljan sam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodinu

Ma mom Mate 10 pro usjek ide od ivice do ivice telefona i moram priznati da je to super stvar. Od sad samo uzimam telefone sa takvim usjecima. To je tako ultra moderno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone bez "notcha" mogao bi stići već nagodin
Zechina kaže...

 

Hehehe, to se zove Osbornov efekt: kako srušiti prodaju danas najavljujući novi bolji proizvod "jednom":
https://en.wikipedia.org/wiki/Osborne_effect

 To bi bilo tako da je ovo službena objava, ali nije, glasina je.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice