iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

poruka: 26
|
čitano: 6.657
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl".
15 godina
offline
iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

revolucionarno 

be Cool
Moj PC  
15 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on

Imao sam always-on zaslon (vrijeme, datum i notifikacije) na nokiji n95 8gb, prije tocno 14 godina  bas kako kaze forumski kolega iznad, revolucija samo takva 

73 DE 9A3BGG
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

Wow, ovaj revolucionarni napredak će vjerojatno podići cijenu modela za barem 100$ 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

Nemojte zezati. Apple ce to da odradi kako treba....

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

a kako će onda cure koje umjesto always koriste libresse/carefree/bla? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Ajar kaže...

a kako će onda cure koje umjesto always koriste libresse/carefree/bla? 

 Bice i preklopni model sa krilcima.... ;)

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Jedva čekam pročitat kako je Apple izmislio always on display kao što je bilo s live fotkama.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Apple i je sve to izmislio i dao drugima da testiraju...nakon određenog broja godina...vrijeme je da tata mata od zanata pokaže tko je gazda...svaka ćas
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

imam mobitel sa aod godinama, na početku ga upalio jer su svi nahajpani na to, ugasio za 7 dana, relativno beskorisno, ne želim da mi stalno svijetli mobitel i da vidim svaku upitno potrebnu obavijest

 

bilo bi bolje da ubace nešto korisno u ios, poput t9 biranja, brojeva iznad tipkovnice, swipe geste kao na androidu, usb c itd, umjesto ovakvih gluposti

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Hacker002 kaže...

umjesto ovakvih gluposti

 Za tebe gluposti, a za mene najbitnija stvar na mobitelu... ne kupujem telefon koji nema amoled i AOD već godinama.

Vidim sve obavijesti iz daleka bez diranja telefona i paljenja zaslona pa automatski znam jel bitno ili nije - i vidim koliko je sati, što je posebno korisno po noći kad telefon stoji pored kreveta na stalku.

 

Tako da ne kužim to trkeljanje kako je nešto glupost jer ti to ne koristiš.

iPhone tu definitivno kasni no nebitno, njihova klijentela ionako nije zahtjevna i zapravo im telefon više služi kao dumb phone.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 16:29 (thermo).
3 godine
neaktivan
offline
iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

Meni je isto prije AOD bio vrlo vazan prilikom kupovine mobitela ali sada kada imam pametni sat zaboli me ona stvar za AOD. Uglavnom Apple zakasnio si debelo da bi to vecini ljudi bilo vise vazno.

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Zero Waste kaže...

Meni je isto prije AOD bio vrlo vazan prilikom kupovine mobitela ali sada kada imam pametni sat zaboli me ona stvar za AOD. Uglavnom Apple zakasnio si debelo da bi to vecini ljudi bilo vise vazno.

 Vazno je onima za koje postoji samo iphone. Samo cekaj da vidis odusevljenjea ovdje na forumu novom tehnologijom.... Nesto najbolje ikad izmisljeno u 2012... PArdon 2022....

To  su isti oni koji kazu da je iphone investicia kupuju ga radi superiornog dizajna koji onda uvale u masku od 1 USD sa alixpresa i sl....

12 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Appleov AOD sigurno neće biti besmislen i trzav ko na Androidima.
Apple je, kao uvijek, čekao da usavrši tehnologiju prije nego je implementira a ne ko na Androidu da su korisnici beta testeri. Jedino što ne razumijem je kako će to funkcionirati kad stavim mobitel na stol jer ga uvijek stavljam ekranom prema dolje. Kad ga stavim ekranom prema gore onda se iPhone lako zamijeni za neki 100$ Android a to nema nikakvog smisla. Da bar naprave veći notch mogao bi ekran držati stalno upaljen i onda bi se vidilo da imam iPhone, no onda već imam AOD?! Ili ne? Oćel na tom AOD svijetliti jabuka? Od kad su na Macbooku ukinuli svijetleću jabuku postali su isti ko ovi sirotinjski laptopi.
 
5 2 hvala 1
5 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
BlueMax kaže...
Appleov AOD sigurno neće biti besmislen i trzav ko na Androidima.
Apple je, kao uvijek, čekao da usavrši tehnologiju prije nego je implementira a ne ko na Androidu da su korisnici beta testeri. Jedino što ne razumijem je kako će to funkcionirati kad stavim mobitel na stol jer ga uvijek stavljam ekranom prema dolje. Kad ga stavim ekranom prema gore onda se iPhone lako zamijeni za neki 100$ Android a to nema nikakvog smisla. Da bar naprave veći notch mogao bi ekran držati stalno upaljen i onda bi se vidilo da imam iPhone, no onda već imam AOD?! Ili ne? Oćel na tom AOD svijetliti jabuka? Od kad su na Macbooku ukinuli svijetleću jabuku postali su isti ko ovi sirotinjski laptopi.

 Ala ti s***s kvake. Trzav AOD???? Na kojem telefonu to trza AOD? Kako to uopste izgleda???

VEc ste poceli pripremu terena za klanjanje inovativnon Apple i da sebi opravdate "investiciju" od 1500 EUR jer ima AOD koji ne trza...Ceka da se usavrsi AOD od 2010 godine? Koje je dno ponizavanja?????

12 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Posmatrač kaže...

 Ala ti s***s kvake. Trzav AOD???? Na kojem telefonu to trza AOD? Kako to uopste izgleda???

VEc ste poceli pripremu terena za klanjanje inovativnon Apple i da sebi opravdate "investiciju" od 1500 EUR jer ima AOD koji ne trza...Ceka da se usavrsi AOD od 2010 godine? Koje je dno ponizavanja?????

 Usporedba AOD na nekom tamo Androidu i AOD na iPhoneu je ko da uspoređuješ kuku za vuču na peglici i Toyoti Hilux? Koji je smisao kuke na peglici?

A ko je tebi kriv što nemaš 1500€? Ja sam lijepo uzeo nenamjenski kredit i ispada me 24€ mjesečno na sedam godina što je 6kn dnevno!!! Za 6kn dnevno (manje od kave) imam mobitel koji radi a ti se misli oće li tvoj raditi točno u onom trenutku kad ti zatreba. Kupio sam sve Appleove proizvode i sve skupa me dođe ispod 50 kn.

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on

Ček, ti si digao kredit da bi kupio mobitel? A jbt, hahahaha

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
A ja mislio da nešto "statično" ne može trzat.
Asti zanata za napravit AOD
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Mlitavi kaže...

Ček, ti si digao kredit da bi kupio mobitel? A jbt, hahahaha

Iskreno se nadam da trola :D

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
12 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Vi ocito ne kuzite sarkazam...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Mlitavi kaže...

Ček, ti si digao kredit da bi kupio mobitel? A jbt, hahahaha

 Ne samo mobitel. Kupio sam iPad, Macbook, AirPods i Home pod. I nije to neki kredit, prije bi ga nazvao kreditčić. Samo 50kn dnevno me izađe a zarađujem barem dvostruko od toga. Do sad nisam imao većih problema s plaćanjem. 

Uz to sam dobio i tri mjeseca besplatno Apple TV i Apple Music. Znači skoro svak može kupiti neophodne Apple proizvode, samo treba znati kako.

12 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
BlueMax kaže...
Mlitavi kaže...

Ček, ti si digao kredit da bi kupio mobitel? A jbt, hahahaha

 Ne samo mobitel. Kupio sam iPad, Macbook, AirPods i Home pod. I nije to neki kredit, prije bi ga nazvao kreditčić. Samo 50kn dnevno me izađe a zarađujem barem dvostruko od toga. Do sad nisam imao većih problema s plaćanjem. 

Uz to sam dobio i tri mjeseca besplatno Apple TV i Apple Music. Znači skoro svak može kupiti neophodne Apple proizvode, samo treba znati kako.

Šta je kolega....ja sam to sve kupio ali bez kredita....

 

Malo ljubomorni...

12 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
R36 kaže...

 

Malo ljubomorni...

 Zašto bi bio ljubomoran? Ko da je kredit nekakav problem? Pa imam ih četiri.

Jedini problem su ljudi koji nemaju povjerenja. Jednom mi je malo plaćanje zapelo i ovršilo mi bivšeg prijatelja. Lijepo sam mu objasnio da sam zadnja dva kredita uzeo za bitcoine i da ću mu vratiti dvostruko, ali on ili je glup ili ne znam što, pa je tražio onoliko koliko su mu uzeli ali odmah.

Zato je sad bivši prijatelj i neće dobiti ništa. Jebote, ko da sam na drogu ili nekakve gluposti pare potrošio a ne uložio u osnovne potrebe i budućnost.

 

13 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
Ček ti plaću imaš 100 Kn po danu i kupuješ mobitel za 1500€? Svaka čast...
12 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
David87 kaže...
Ček ti plaću imaš 100 Kn po danu i kupuješ mobitel za 1500€? Svaka čast...

 To je plaća na poslu. Sad sam se javio za dodatni online posao gdje mi garantiraju 15 000kn mjesečno bez ikakvih ulaganja osim početnih 1000kn da srede neku papirologiju. Baš tu na Bug-u sam vidio oglas. Od prve plaće kupijem iMac-a.

9 godina
offline
Re: iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on
BlueMax kaže...
Appleov AOD sigurno neće biti besmislen i trzav ko na Androidima.

 Hajahahahah ovo je vrh

12 godina
offline
iPhone 14 Pro modeli mogli bi imati always-on zasl

Ja sam se preko Kolinde zaposlio za plaću od 8000 eura mjesečno tako da para nije problem.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice