iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

poruka: 18
|
čitano: 5.714
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen".
9 godina
offline
iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

Mislim da treba samo promijeniti nazive uređaja:

 

 

 
6 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
Thinker kaže...

Mislim da treba samo promijeniti nazive uređaja:

 

 

 Pa to i rade ;)

A sto se tice clanka idemo sve ispocetka. Iduci Ip ce biti nesto revolucionarno novo nevidjeno sa novim tehnologijama kad ono sipak... Nova boja u vrh glave.....

Ove godine se plaili na satelitsku telefoniju kad ono sipak. Niko je vise i ne spominje.....

2 godine
offline
iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

Neće biti 7"..

Onda ništa..

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

Ideš

Gale
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

hej, upućeni, a zašto napis o eplu ilustrirate slikom šaomija? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

Bit će opet "inovacija", fanovi ludi, ekran od ruba do ruba, bez notcha i samo mala rupica za kameru, pitam se kad će konkurencija uspjeti napraviti nešto takvo :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2021 17:45 (ivicask).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

Stavit će ekran na stražnju stranu a kameru na prednju.

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
17 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
samo se vi sprdajte... Apple i Hdz rulaju nadmoćno
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
HCMAA kaže...
samo se vi sprdajte... Apple i Hdz rulaju nadmoćno

 pa da znas nisi uopce u krivu 

 

Apple rula nadmocno

 

HDZ rula nadmocno

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
Timo kaže...
HCMAA kaže...
samo se vi sprdajte... Apple i Hdz rulaju nadmoćno

 pa da znas nisi uopce u krivu 

 

Apple rula nadmocno

 

HDZ rula nadmocno

 

 

 I to zasluženo, svi ih pljuju a oni dominiraju. Po prodaji u premium segmentu android nikad neće biti niti blizu Appleu, njihove mobitele ako netko i uzme u toj klasi većinom je to pretplata. Android jedino može dominirat do 300€ i ispod a za taj segment Apple nije bio niti će ikad biti zainteresiran. 

5 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
PlayMaker10 kaže...
Timo kaže...
HCMAA kaže...
samo se vi sprdajte... Apple i Hdz rulaju nadmoćno

 pa da znas nisi uopce u krivu 

 

Apple rula nadmocno

 

HDZ rula nadmocno

 

 

 I to zasluženo, svi ih pljuju a oni dominiraju. Po prodaji u premium segmentu android nikad neće biti niti blizu Appleu, njihove mobitele ako netko i uzme u toj klasi većinom je to pretplata. Android jedino može dominirat do 300€ i ispod a za taj segment Apple nije bio niti će ikad biti zainteresiran. 

 a vidimo  na forumu ovdje kako se iphone uzima ;) Svi za kesh ;) I svi siera blue jer hej ako nije ta boja niko nece znati da imas lejtest and grejtest ;)

6 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
PlayMaker10 kaže...
Timo kaže...
HCMAA kaže...
samo se vi sprdajte... Apple i Hdz rulaju nadmoćno

 pa da znas nisi uopce u krivu 

 

Apple rula nadmocno

 

HDZ rula nadmocno

 

 

 I to zasluženo, svi ih pljuju a oni dominiraju. Po prodaji u premium segmentu android nikad neće biti niti blizu Appleu, njihove mobitele ako netko i uzme u toj klasi većinom je to pretplata. Android jedino može dominirat do 300€ i ispod a za taj segment Apple nije bio niti će ikad biti zainteresiran. 

Oni dominiraju jer znaju prodati i napraviti proizvod za prosječnog čovjeka. Entuzijasti koji su educirana manjina im nisu primarni fokus.

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
love2ml86 kaže...

Oni dominiraju jer znaju prodati i napraviti proizvod za prosječnog čovjeka. Entuzijasti koji su educirana manjina im nisu primarni fokus.

Ne bih rekao "prosječnog čovjeka" jer brojni korisnici iPhonea se mogu svrstati u ispodprosječne i nadprosječne, prije bih rekao za ljude koji nisu opterećeni brojnim gimmickima već im je bitnije poznato i stabilno okruženje. "Educirana manjina"? Hmm, ne znam baš, ali neka ti bude, iako ne znam što bi ti to trebalo uopće značiti. Misliš da razinu educiranosti odražava sposobnost konfiguriranja detalja koji za 99,99% korisnika nisu nimalo bitni? Ima nekoliko skupina korisnika androida, jedni su oni koji su praktično uvjetovani, drugi su vjerski i ti imaju razloge zašto su on "educirana manjina" tipa jer na android telefonu mogu promijeniti boju sjene na ikonama i slične stvari. Mene ne smeta da se proglase educiranijim od mene, samo mi ide na živce kad se trude mene isto tako "educirati".

 

E da se vratim na temu, ako iPhone 14 bude ovakav kao na slici onda će si Apple skočiti u usta i zapravo se pošteno izblamirati jer od početka ignorira punch-hole dizajn, a apsurd postaje tim veći ukoliko bi u roku godine dana izdali ekran bez ikakvih ureza koji su neki analitičari već najavljivali. Ne mogu reći da mi je notch privlačan i baš lijep, no ni ove ostale alternative nije da su nešto posebno (jedino mi se onaj prorez na Galaxy Note dopao), ali po tome je iPhone prepoznatljiv i radije bih da ostanu "dosljedni" do trenutka kad će moći napraviti ekran bez ureza. E kad se taj ekran pojavi, onda tek očekujem prave probleme za njih jer će sigurno biti reklamacija i problema kao u priči tako da sam radije na notch varijantu.

 

Što se tiče plasiranja tih informacija, a siguran sam da ih netko iznutra ipak kontrolirano pušta van, ne shvaćam zašto to rade netom kad se izda novi model ili čak i prije. Najgora stvar je da su te informacije često krive, a njima navode ljude da preskoče generacije i tako sami sebi smanjuju prodaju.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
Posmatrač kaže...
PlayMaker10 kaže...
Timo kaže...
HCMAA kaže...
samo se vi sprdajte... Apple i Hdz rulaju nadmoćno

 pa da znas nisi uopce u krivu 

 

Apple rula nadmocno

 

HDZ rula nadmocno

 

 

 I to zasluženo, svi ih pljuju a oni dominiraju. Po prodaji u premium segmentu android nikad neće biti niti blizu Appleu, njihove mobitele ako netko i uzme u toj klasi većinom je to pretplata. Android jedino može dominirat do 300€ i ispod a za taj segment Apple nije bio niti će ikad biti zainteresiran. 

 a vidimo  na forumu ovdje kako se iphone uzima ;) Svi za kesh ;) I svi siera blue jer hej ako nije ta boja niko nece znati da imas lejtest and grejtest ;)

 Koji telefon da uzmem? Muka mi je od Samsunga i njihovog iskrivljenog ekrana, baterije koja ne traje dugo i uporavanja sistema nakon nekog vremena. Necu vise ni Xiaomi dosta mi je bugova, glitcheva i reklama u OSu.

Ostaje OnePlus (solidan cisti OS sa kamerom koje je malo iza konkurencije), iPhone te par kineza sa klimovim softwareom i podrskom. Mozda jedino Google Pixel 6 u buducnosti.

Cijenom su svi sad slicni, barem kod iPhone imam kakvu takvu podrsku sa ispoliranim OSom. Ima i iPhone svojim musica, ali je generalno iskustvo koristenja konzistentno.


6 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up
southy kaže...
love2ml86 kaže...

Oni dominiraju jer znaju prodati i napraviti proizvod za prosječnog čovjeka. Entuzijasti koji su educirana manjina im nisu primarni fokus.

Ne bih rekao "prosječnog čovjeka" jer brojni korisnici iPhonea se mogu svrstati u ispodprosječne i nadprosječne, prije bih rekao za ljude koji nisu opterećeni brojnim gimmickima već im je bitnije poznato i stabilno okruženje. "Educirana manjina"? Hmm, ne znam baš, ali neka ti bude, iako ne znam što bi ti to trebalo uopće značiti. Misliš da razinu educiranosti odražava sposobnost konfiguriranja detalja koji za 99,99% korisnika nisu nimalo bitni? Ima nekoliko skupina korisnika androida, jedni su oni koji su praktično uvjetovani, drugi su vjerski i ti imaju razloge zašto su on "educirana manjina" tipa jer na android telefonu mogu promijeniti boju sjene na ikonama i slične stvari. Mene ne smeta da se proglase educiranijim od mene, samo mi ide na živce kad se trude mene isto tako "educirati".

 

E da se vratim na temu, ako iPhone 14 bude ovakav kao na slici onda će si Apple skočiti u usta i zapravo se pošteno izblamirati jer od početka ignorira punch-hole dizajn, a apsurd postaje tim veći ukoliko bi u roku godine dana izdali ekran bez ikakvih ureza koji su neki analitičari već najavljivali. Ne mogu reći da mi je notch privlačan i baš lijep, no ni ove ostale alternative nije da su nešto posebno (jedino mi se onaj prorez na Galaxy Note dopao), ali po tome je iPhone prepoznatljiv i radije bih da ostanu "dosljedni" do trenutka kad će moći napraviti ekran bez ureza. E kad se taj ekran pojavi, onda tek očekujem prave probleme za njih jer će sigurno biti reklamacija i problema kao u priči tako da sam radije na notch varijantu.

 

Što se tiče plasiranja tih informacija, a siguran sam da ih netko iznutra ipak kontrolirano pušta van, ne shvaćam zašto to rade netom kad se izda novi model ili čak i prije. Najgora stvar je da su te informacije često krive, a njima navode ljude da preskoče generacije i tako sami sebi smanjuju prodaju.

Ovo je samo bilo trolanje trolera. Kada netko misli da je smiješan odmah mi proradi svrbež da budem smiješniji. 

5 godina
offline
iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu upućen

Dobro me nasmijalo dolje niže napisao je stavit će na stražnju stranu ekran a na prednju kameru, svaka čast, sad kad jedan dan osvane telefon Iphone 16 ....sa ekranom na stražnjoj strani a crno bijeli lcd na prednjoj stani, kad ono Apple kopirao Ruski Yotaphone, ništa novo modeli su im sve sličniji Iphone 5 i 4 ma više nemaju pojma kaj napraviti pa petljaju i muljaju ljude, ja mislim da od 2014 godine je sve stalo osim 5G mreže jer je 2012 godine Nokia 808 pureview rasturila sa kamerom od 41 Mega pixela i Carl Zeiss optikom, ksenon bljeskalicom postavila je nove standarde koje ovi niti sa tri kamere nakon 8 godina nemogu prestići, to su takve slike, nevjerojatno šta može tako mali uređaj, a da ne govorim još o hrpi korisnih funkcija koje ima taj uređaj. Dokaz je pojavi se na Njuškalu ili Ebay u i ode odmah. NekApplu bu, ima ona stara " Dok budale imaju novce i kramari trže ". 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up

Lako im je biti najbolji kad su uništili oni i google Nokiju. ima članak " Gdje bi danas bila Nokia da nije bilo Stevena Elopa " kao i da se tamo negdje 80 tih ja mislim da je bilo tad, nije Steve Jobs vratio u Apple tko zna moža od svega toga Iphone nebi danas bilo ništa. I kad pitam ljude koji godinama pretplačuju Applu te Iphone, i mnogima se i pokvario odmah u startu u servisima su imali neugodno iskustvo jer u servisima znaju biti jako neugodni i bezobrazni, pa dobro kaj je posebno u tom uređaju, nikad nisam dobio konkretan odgovor ili ono brz je ili svi ga imaju fashion....u biti hrpa glupih odgovora, čisto bacanje love. Ko voli nek izvoli !

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 7:43 (Pepić).
5 godina
offline
Re: iPhone 14 donijet će potpuni redizajn, kažu up

Zaporožec, bio je mrak auto kaj smo se naprdeli sa njim posvud i nikad problema radio je poudano ko Singerica, 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice