iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

poruka: 35
|
čitano: 6.256
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom".
7 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
antimadridista kaže...
Posmatrač kaže...

 

Kakve veze ti kao kupac imas sa tim koliko se prodaje ili je to razlog kupnje? Svi ga kupuju pa cu i ja? Zar to nije odlika krda? 

 

Ali eto jos jedan koji je zadojen marketing  BS a ne moze obrazloziti....Ali hej tim kaze da je to super a i drugi kupuju pa zasto bih ja razmisljao...

U ovakvim trenucima s sjetim one price o ovcama koje su skocile sa litice jer je ovan to uradio....

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4665511.stm

 Pa i ti imaš tu odliku krda. Niste u životu probali iPhone a pišete gluposti na temelju onoga što pročitate na internetu ili brojki na papiru. Jako rijetki su oni koji su koristili iPhone i njime nisu bili zadovoljni u svakom polju. Najviše seru oni koji ga nikad nisu koristili.

 

Al eto, ti si najpametniji jer koristiš Galaxy Note 8 (koji uopće nije bio skup telefon, ma kakvi), a iPhone useri su ovce i budale, a Samsung ti želi sve najbolje u životu.

 Istina, osobno sam imao iphone, pa android(požalio), vratio se na iPhone 7, i već ga imam 3 i pol godine, jako sam zadovoljan, jedina loša stvar je baterija.

Sve ostalo radi savršeno i nebi ga dao ni za jedan andorid.

Ove svađe su besmislene, kupite ono što možete i želite i pustite druge na miru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 17:29 (MadDogMattis).
16 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Samsung priznaje svoje greske, povuce mob sa trzista i svima refundira lovu.
Apple ti kaze da krivo drzis mob, da ga ne smijes nositi u dzepu, da ti je mob usporen radi tvoje dobrobiti, da si podignes bumper za besplatno ako ti je mob dosao oguljen, da su tehnologije koje konkurencija vec ima revolucinonarne, truly amazing, simply works, who wants a stylus?...
Svakako samsung nije svetica ali usporedjivati firmu kao sto je samsung sa applom je suludo.
Kao da usporedis Nikolu Teslu sa Rimcem.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
ukay1000 kaže...
Samsung priznaje svoje greske, povuce mob sa trzista i svima refundira lovu.
Apple ti kaze da krivo drzis mob, da ga ne smijes nositi u dzepu, da ti je mob usporen radi tvoje dobrobiti, da si podignes bumper za besplatno ako ti je mob dosao oguljen, da su tehnologije koje konkurencija vec ima revolucinonarne, truly amazing, simply works, who wants a stylus?...
Svakako samsung nije svetica ali usporedjivati firmu kao sto je samsung sa applom je suludo.
Kao da usporedis Nikolu Teslu sa Rimcem.

U samom kontekstu kolega, budite toliko ljubazni pa malo pojasnite, tko je tu Tesla a tko Rimac, čisto zbog daljnje jasnije i konkretnije komunikacije ovdje u temi ?! 
Hvala unaprijed! 

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...
Posmatrač kaže...

 

Kakve veze ti kao kupac imas sa tim koliko se prodaje ili je to razlog kupnje? Svi ga kupuju pa cu i ja? Zar to nije odlika krda? 

 

Ali eto jos jedan koji je zadojen marketing  BS a ne moze obrazloziti....Ali hej tim kaze da je to super a i drugi kupuju pa zasto bih ja razmisljao...

U ovakvim trenucima s sjetim one price o ovcama koje su skocile sa litice jer je ovan to uradio....

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4665511.stm

 Pa i ti imaš tu odliku krda. Niste u životu probali iPhone a pišete gluposti na temelju onoga što pročitate na internetu ili brojki na papiru. Jako rijetki su oni koji su koristili iPhone i njime nisu bili zadovoljni u svakom polju. Najviše seru oni koji ga nikad nisu koristili.

 

Al eto, ti si najpametniji jer koristiš Galaxy Note 8 (koji uopće nije bio skup telefon, ma kakvi), a iPhone useri su ovce i budale, a Samsung ti želi sve najbolje u životu.

 Istina, osobno sam imao iphone, pa android(požalio), vratio se na iPhone 7, i već ga imam 3 i pol godine, jako sam zadovoljan, jedina loša stvar je baterija.

Sve ostalo radi savršeno i nebi ga dao ni za jedan andorid.

Ove svađe su besmislene, kupite ono što možete i želite i pustite druge na miru.

 Gdje sam ja rekao bilo kome sta da kupi? Ja kritikujem uredjaj a ako to shvati kao licni napad ima vece probleme nego sto sam ja ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 19:28 (Posmatrač).
14 godina
offline
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

Još nisam pročitao argument kako je android štekav još uvijek i užasno loše optimiziran lol.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice