iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

poruka: 35
|
čitano: 6.245
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom".
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

Bude li ovaj ravni okvir sigurno ga uzimam, 5s je imao najbolji dizajn ikad. 

 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
PlayMaker10 kaže...

Bude li ovaj ravni okvir sigurno ga uzimam, 5s je imao najbolji dizajn ikad. 

 Slažem se, što se tiče boje, crni iPhone 5 je nešto najbolje što je Apple napravio u području iPhonea.

Inače što se tiče notcha apsolutno mi je svejedno koliki je, svaki notch je ružan i dok ga se ne riješe u potpunosti može komotno ostati ovako veći.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

Stigao apple u 2018.g. 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Moj PC  
2 4 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

Da kolega?! 
Po čemu ste sve to tako munjevitom brzinom ustvrdili ?! 
Vi imate  12 Pro Max privatno već?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Posmatrač kaže...
EZY-E kaže...

Stigao apple u 2018.g. 

 jedva ;)

BTW kako znaju jacinu zvucnika na osnovu rendera?

 Sljedeće će biti waterdrop notch.

Nema žurbe.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
EZY-E kaže...
Posmatrač kaže...
EZY-E kaže...

Stigao apple u 2018.g. 

 jedva ;)

BTW kako znaju jacinu zvucnika na osnovu rendera?

 Sljedeće će biti waterdrop notch.

Nema žurbe.

 A pop up camera tamo negdje 2025 godine....

15 godina
online
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

A tek kada predstave always on display...a imam feeling da će to biti jedan od killer featurea iphone12-ke

Stoja
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

To mi baš nekad padne na pamet, kolko su iphonevi zapravo zastarjelog dizajna, androidi već dugo dolaze sa zaslonom bez rubova, zaslonom koje se preljeva sa strane, savitljivim zaslonom, oni još podvaljuju odgrizeni zaslon, baš nuđenje mrvica ljudima jer su ok sa mrvicama i navikli na mrvice.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Moj PC  
4 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
samo se vi smijte. Kad Iphone 20 za 8 godina bude imao imao novi dizajn, revolucionarni (never seen before on any Iphone) bazeless screen i bateriju od nevjerojatnih 4000mah i s novim patentiranim nikad videnim featureom - screen touch id-em.
Ako bude manji notch ove godine ocekujte takav iphone naredne 4 godine tek tada se ide na punch hole kameru
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
online
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

Zbilja žalosno, iphone prije u doba četvorke koliko toliko skakao od drugih  i imali su feature u rangu sa konkurencijom ili neke stvari bolje. Ovo sada je već postalo smiješno. Pogotovo kad najavljuju mobitel sa brzim punjenjem, i ne dobiješ brzi punjač...a kupiš 3x jeftiniji xiaomi sa kojim dobiješ brzi punjač i još dobiješ i maskicu.

 

Problem je jedino što android proizvođači prate apple, i žele doći do toga što oni rade (jer realno, svi bi oni htjeli napraviti dizajn uređaja i gurati ga par godina i davati nove stvari na kapaljku) i tu najviše se vidi samsung, za njim huawei a sada i OnePlus koji je do prije koju godinu bio flagship killer, a sada isto prodavaju uređaje za 1000€.

 

Došli smo do neke faze gdje ipak uređaji traju, i razlike između par godina flahshipa nisu tolike da opravdavaju cijene, a uređaji u konačnici odrađuju svoj posao više nego odlično.

Stoja
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Stoja kaže...

Zbilja žalosno, iphone prije u doba četvorke koliko toliko skakao od drugih  i imali su feature u rangu sa konkurencijom ili neke stvari bolje. Ovo sada je već postalo smiješno. Pogotovo kad najavljuju mobitel sa brzim punjenjem, i ne dobiješ brzi punjač...a kupiš 3x jeftiniji xiaomi sa kojim dobiješ brzi punjač i još dobiješ i maskicu.

 

Problem je jedino što android proizvođači prate apple, i žele doći do toga što oni rade (jer realno, svi bi oni htjeli napraviti dizajn uređaja i gurati ga par godina i davati nove stvari na kapaljku) i tu najviše se vidi samsung, za njim huawei a sada i OnePlus koji je do prije koju godinu bio flagship killer, a sada isto prodavaju uređaje za 1000€.

 

Došli smo do neke faze gdje ipak uređaji traju, i razlike između par godina flahshipa nisu tolike da opravdavaju cijene, a uređaji u konačnici odrađuju svoj posao više nego odlično.

 Hajde hajde. Uporedi samsungov flagship sa apple flagshipom i appleov djeluje kao da je iz 2018 godina u najboljem slucaju....

Pogledaj samo ekran. Veca reza 120HZ HDR+. Duplo vise rama prosiriva memorija dual sim USB 3.2, USB on the go, veca baterija, brze punjenje, Power bank/Reverse wireless charging 9W brzi punjac u kutiji itd itd....

 

Dobijes trenutno najbolje na trzistu sto mozes dobiti......Koje je opravdanje za iphone da kosta isto???????????

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
sirka666 kaže...
PlayMaker10 kaže...

Bude li ovaj ravni okvir sigurno ga uzimam, 5s je imao najbolji dizajn ikad. 

 Slažem se, što se tiče boje, crni iPhone 5 je nešto najbolje što je Apple napravio u području iPhonea.

 To su derivati dizajna iPhonea 4. E to je po meni najbolji dizajn nekog konzumerskog proizvoda.

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
mrbeholder kaže...
sirka666 kaže...
PlayMaker10 kaže...

Bude li ovaj ravni okvir sigurno ga uzimam, 5s je imao najbolji dizajn ikad. 

 Slažem se, što se tiče boje, crni iPhone 5 je nešto najbolje što je Apple napravio u području iPhonea.

 To su derivati dizajna iPhonea 4. E to je po meni najbolji dizajn nekog konzumerskog proizvoda.

 Neka to vrate i imamo top dizajn, odmah sa Samsunga idem na to, jo ako izbace 5S veličinu sa full ekranom nitko sretniji od mene. Dosta mi je ovih tableta. Iako imam i 11 Pro, nikad nisam prežalio taj dizajn.

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Posmatrač kaže...
Stoja kaže...

Zbilja žalosno, iphone prije u doba četvorke koliko toliko skakao od drugih  i imali su feature u rangu sa konkurencijom ili neke stvari bolje. Ovo sada je već postalo smiješno. Pogotovo kad najavljuju mobitel sa brzim punjenjem, i ne dobiješ brzi punjač...a kupiš 3x jeftiniji xiaomi sa kojim dobiješ brzi punjač i još dobiješ i maskicu.

 

Problem je jedino što android proizvođači prate apple, i žele doći do toga što oni rade (jer realno, svi bi oni htjeli napraviti dizajn uređaja i gurati ga par godina i davati nove stvari na kapaljku) i tu najviše se vidi samsung, za njim huawei a sada i OnePlus koji je do prije koju godinu bio flagship killer, a sada isto prodavaju uređaje za 1000€.

 

Došli smo do neke faze gdje ipak uređaji traju, i razlike između par godina flahshipa nisu tolike da opravdavaju cijene, a uređaji u konačnici odrađuju svoj posao više nego odlično.

 Hajde hajde. Uporedi samsungov flagship sa apple flagshipom i appleov djeluje kao da je iz 2018 godina u najboljem slucaju....

Pogledaj samo ekran. Veca reza 120HZ HDR+. Duplo vise rama prosiriva memorija dual sim USB 3.2, USB on the go, veca baterija, brze punjenje, Power bank/Reverse wireless charging 9W brzi punjac u kutiji itd itd....

 

Dobijes trenutno najbolje na trzistu sto mozes dobiti......Koje je opravdanje za iphone da kosta isto???????????

 

 Opravdanje je da su jači brend, oni stave cijene ljudi će kupit šta ti tu nije jasno, iPhone koriste najveće zvijezde ovog svijeta njima dovoljno, svi proizvođači se uspoređuju s Appleom na prezentacijama, Samsung sa Appleom, OnePlus sa Appleom. Ja inače koristim S10+, općenito sam Samsungov korisnik, oni da moraju stavit jače stavili bi, i ovako oni prodaju more flagshipa, Samsung proda 1/10 najjačih modela u odnosu na Apple. Da li Samsung vrijedi sa Exynos smećem 1500€? Niti je brži, baterija lošija nego na starijim modelima, a o kameri neću pričat, najprecjenjenina stvar na Ultra modelu. iPhone možeš kasnije prodat po puno boljim cijenama nego bilo koji Android, a u startu koštaju isto.

 

Svi mobiteli su danas ultra precjenjeni, dok budale kupuju oni će stavljat cijene.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 14:55 (PlayMaker10).
14 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Notch uopće nije primjetan kad se o omogući da se stavi crna boja u notification bar i postavi da je fiksno. Da imaju to uzeo bi davnih dana iPhone. Baš siluju s tim notchom. Pogotovo na OLED ekranima
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Revolucionarno!

Doduše, malo mi vuče na X-SE (2020) već viđeni par godina stari dizajn. Ali tko sam ja (hejter?) da tu nešto jabučarima serem.

Kao i uvijek, Jabuka i opet postavlja nove standarde: noč, još izbočenija kamera, prožvakani dizajn...
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Posmatrač kaže...

 Hajde hajde. Uporedi samsungov flagship sa apple flagshipom i appleov djeluje kao da je iz 2018 godina u najboljem slucaju....

Pogledaj samo ekran. Veca reza 120HZ HDR+. Duplo vise rama prosiriva memorija dual sim USB 3.2, USB on the go, veca baterija, brze punjenje, Power bank/Reverse wireless charging 9W brzi punjac u kutiji itd itd....

 

Dobijes trenutno najbolje na trzistu sto mozes dobiti......Koje je opravdanje za iphone da kosta isto???????????

 

 I od toga što si nabrojao, razlika sa prošlogodišnjim S10+ je...jači ekran, to je definitivni plus, ovo ostalo više manje isto. Tako da se vidi kako i samsung na kapaljku diže što je i drugi kolega ovdje spomenuo. 

 

I sam imam s10+ ali iskreno, da ga nisam dobio (nagradna igra) ne bi sigurno dao 1000€ za njega. Do tada sam imao xiaomi redmi note 5 koji za 200€ više nego odlično služio. Ali što kažu, poklonjenom konju ne gledaš u zube

Ne kažem da je uređaj loš, dapače, veselo ga godinu dana koristim i maximalno izvlačim. Čak sam razmišljao nabaviti onaj DeX station kako bi od njega imao mini pc koji bi mogao koristiti, ali pošto sam složio pravi PC sada nema potrebe 

 

Sumarum, apple naveliko kasni sa puno featura, i kada dođu prave se kao da nikad nije postojalo (tehnički za njih nije jer nisu imali to prije, pa tako i njihovim korisncima je isto nešto kompletno novo

 

Btw, reverse wireless charging! Izgleda kao glupost, ali sada kad imam ove male bežične slušalice koje podržavaju bežično punjenje, odlična fora da ih nadopunim bilo gdje ako se dogodi da ostanu bez struje

Stoja
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
PlayMaker10 kaže...
....

 

Dobijes trenutno najbolje na trzistu sto mozes dobiti......Koje je opravdanje za iphone da kosta isto???????????

 

 Opravdanje je da su jači brend, oni stave cijene ljudi će kupit šta ti tu nije jasno, iPhone koriste najveće zvijezde ovog svijeta njima dovoljno, svi proizvođači se uspoređuju s Appleom na prezentacijama, Samsung sa Appleom, OnePlus sa Appleom. Ja inače koristim S10+, općenito sam Samsungov korisnik, oni da moraju stavit jače stavili bi, i ovako oni prodaju more flagshipa, Samsung proda 1/10 najjačih modela u odnosu na Apple. Da li Samsung vrijedi sa Exynos smećem 1500€? Niti je brži, baterija lošija nego na starijim modelima, a o kameri neću pričat, najprecjenjenina stvar na Ultra modelu. iPhone možeš kasnije prodat po puno boljim cijenama nego bilo koji Android, a u startu koštaju isto.

 

Svi mobiteli su danas ultra precjenjeni, dok budale kupuju oni će stavljat cijene.

 Ne znam na osnovu cega ste zakljucili da JA opravdavam tu cijenu. Upravo suprotno. Preko 500 EUR nikad necu platiti telefon jer ne moram.....

Ja sam samo rekao da samsung daje top tehnologiju za tu cijenu za razliku od apple.... Oba su debelo precijenjeni......

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Ako ja moram birat na mobitelu od 1500€ 1080p 120hz ili QHD 60Hz, baterija ispod prosjeka, kamera koja ima užasan fokus (uvjerio se) onda baš i nije čudo tehnologije. S20 je najbezvezniji i najružniji uređaj koji su ikad izbacili, barem ovaj za EU tržište. Smartphoneima se cijena povečava a razlike nikakve.
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
PlayMaker10 kaže...
Ako ja moram birat na mobitelu od 1500€ 1080p 120hz ili QHD 60Hz, baterija ispod prosjeka, kamera koja ima užasan fokus (uvjerio se) onda baš i nije čudo tehnologije. S20 je najbezvezniji i najružniji uređaj koji su ikad izbacili, barem ovaj za EU tržište. Smartphoneima se cijena povečava a razlike nikakve.

 Zato ja kupim flagship od prije dvije godine za male pare....

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Posmatrač kaže...
PlayMaker10 kaže...
Ako ja moram birat na mobitelu od 1500€ 1080p 120hz ili QHD 60Hz, baterija ispod prosjeka, kamera koja ima užasan fokus (uvjerio se) onda baš i nije čudo tehnologije. S20 je najbezvezniji i najružniji uređaj koji su ikad izbacili, barem ovaj za EU tržište. Smartphoneima se cijena povečava a razlike nikakve.

 Zato ja kupim flagship od prije dvije godine za male pare....

 Kupiš Android i nema podrške. Sve ima svoje. Apple te odere u startu ali imaš podršku i daleko bolje servise odrađene, Android jefinije platiš ali podrška a da ne govorim servisi su daleko lošije odrađeni. Mora bit nešto samo pitanje šta.

15 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
sirka666 kaže...
PlayMaker10 kaže...

Bude li ovaj ravni okvir sigurno ga uzimam, 5s je imao najbolji dizajn ikad. 

 Slažem se, što se tiče boje, crni iPhone 5 je nešto najbolje što je Apple napravio u području iPhonea.

* * *

Definitivno se i ja slažem sa ovim dizajnom. Samo problem kod crnog 5 modela jeste da se boja ljuštila i da su neki u zapakovanoj kutiji dobili telefon koji ima malo oljuštene boje što Apple nije priznavao kao defektan uređaj pa se isti nije mogao reklamirati. I kao rezultat toga 5s model nije dolazio u toj top crnoj boji.

A ako naredni iPhoni budu dolazili u ovom 4-5s dizajnu opet će Apple "izmisliti toplu vodu" i konačno poslati ove zaobljene kamenove ili jaja u vječita lovišta.

A za nas Androidaše opet će biti dobra situacija jer Android slijedi dizajn Applea. Win-Win situacija.

4 godine
protjeran
offline
iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notchom

Imam p30p i 11p max. I da mi je iP toliko superiorniji naspram huaweia pa i nije.

Dok ih koristim jedino cime mi iP odmice od huaweia je ekran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Novi iPhone uvijek je 2 do 3 generacije tehnološki ispred konkurencije.
bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
bor4c kaže...
Novi iPhone uvijek je 2 do 3 generacije tehnološki ispred konkurencije.

 Ako pod konkurencijom smatras iphone SE onda da. A ako pod konkurencijom smatrat flagshipe drugih proizvodjaca onda je tehnoloski debelo ispod konkurecije....

A sad nas prosvijetli o toj tehnoloskoj prednosti? Ni u cemu prvi ni u cemu inovativan.....

14 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
bor4c kaže...
Novi iPhone uvijek je 2 do 3 generacije tehnološki ispred konkurencije.

 Samo u procesoru i brzini istoga, u ostalim aspektima su manje-više tu negdje sa konkurencijom odnosno sa trenutnom generacijom sa kojom izađe iPhone.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Posmatrač kaže...
PlayMaker10 kaže...
Posmatrač kaže...
PlayMaker10 kaže...
Ako ja moram birat na mobitelu od 1500€ 1080p 120hz ili QHD 60Hz, baterija ispod prosjeka, kamera koja ima užasan fokus (uvjerio se) onda baš i nije čudo tehnologije. S20 je najbezvezniji i najružniji uređaj koji su ikad izbacili, barem ovaj za EU tržište. Smartphoneima se cijena povečava a razlike nikakve.

 Zato ja kupim flagship od prije dvije godine za male pare....

 Kupiš Android i nema podrške. Sve ima svoje. Apple te odere u startu ali imaš podršku i daleko bolje servise odrađene, Android jefinije platiš ali podrška a da ne govorim servisi su daleko lošije odrađeni. Mora bit nešto samo pitanje šta.

 Kakve podrske? Jos uvijek dobijam security patch na note 8 izasao u septembru 2017 godine. Necu dobiti android 10.... Bas me briga za tim.... A sto se tice applea ionako imam sve funkcije koje iphone nece dobiti ni za 2 godine..... A sto se tice deranja na to ne pristajem pa makar ga moj otac napravio....

Koji servisi su DALEKO bolje odradjeni??????????? Znam da neces odgovoriti na ovo jer si pretpostavljam (nadam se da grijesim) kao i svaki propadnik stada nafilovan marketinskim BS za koje ni sam ne znas sta znaci. 

I ti pricas o tim famoznim nadogradnjama. Ajd me prosvijeti sta gubim sa njima?????? Mobitel radi fantasticno kao i prvi dan.....

Evo sad pogledah. Securiti patch od 1.4.2020  godine instalira 17.04.2020 godine....

Mislim da nema smisla dalje raspravljat, s razlogom Apple proda 10 puta više flagshipa od Samsunga. Ne nije samo zato jer je znak, nego koga god znam da ima iPhone ništa drugo ga niti ne zanima. Što se tiče marketinga, Apple se najmanje reklamira, Samsung reklame mi iksaču na svim stranicama, kao i Huawei, Apple gotovo da niakd niti ne vidim, njih reklamiraju druge tvrtke tako što se uspoređuju s njima, tako da oni praktički niti ne trebaju ulagat u marketing.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 14:44 (PlayMaker10).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
PlayMaker10 kaže...
Posmatrač kaže...
....

 Kakve podrske? Jos uvijek dobijam security patch na note 8 izasao u septembru 2017 godine. Necu dobiti android 10.... Bas me briga za tim.... A sto se tice applea ionako imam sve funkcije koje iphone nece dobiti ni za 2 godine..... A sto se tice deranja na to ne pristajem pa makar ga moj otac napravio....

Koji servisi su DALEKO bolje odradjeni??????????? Znam da neces odgovoriti na ovo jer si pretpostavljam (nadam se da grijesim) kao i svaki propadnik stada nafilovan marketinskim BS za koje ni sam ne znas sta znaci. 

I ti pricas o tim famoznim nadogradnjama. Ajd me prosvijeti sta gubim sa njima?????? Mobitel radi fantasticno kao i prvi dan.....

Evo sad pogledah. Securiti patch od 1.4.2020  godine instalira 17.04.2020 godine....

Mislim da nema smisla dalje raspravljat, s razlogom Apple proda 10 puta više flagshipa od Samsunga. Ne nije samo zato jer je znak, nego koga god znam da ima iPhone ništa drugo ga niti ne zanima. Što se tiče marketinga, Apple se najmanje reklamira, Samsung reklame mi iksaču na svim stranicama, kao i Huawei, Apple gotovo da niakd niti ne vidim, njih reklamiraju druge tvrtke tako što se uspoređuju s njima, tako da oni praktički niti ne trebaju ulagat u marketing.

 Zasto sam znao da neces odgovoriti....

Zasto je tako tesko obrazloziti ono sto tvrdis?????

 

Kakve veze ti kao kupac imas sa tim koliko se prodaje ili je to razlog kupnje? Svi ga kupuju pa cu i ja? Zar to nije odlika krda? 

 

Ali eto jos jedan koji je zadojen marketing  BS a ne moze obrazloziti....Ali hej tim kaze da je to super a i drugi kupuju pa zasto bih ja razmisljao...

U ovakvim trenucima s sjetim one price o ovcama koje su skocile sa litice jer je ovan to uradio....

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4665511.stm

13 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
Posmatrač kaže...

 

Kakve veze ti kao kupac imas sa tim koliko se prodaje ili je to razlog kupnje? Svi ga kupuju pa cu i ja? Zar to nije odlika krda? 

 

Ali eto jos jedan koji je zadojen marketing  BS a ne moze obrazloziti....Ali hej tim kaze da je to super a i drugi kupuju pa zasto bih ja razmisljao...

U ovakvim trenucima s sjetim one price o ovcama koje su skocile sa litice jer je ovan to uradio....

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4665511.stm

 Pa i ti imaš tu odliku krda. Niste u životu probali iPhone a pišete gluposti na temelju onoga što pročitate na internetu ili brojki na papiru. Jako rijetki su oni koji su koristili iPhone i njime nisu bili zadovoljni u svakom polju. Najviše seru oni koji ga nikad nisu koristili.

 

Al eto, ti si najpametniji jer koristiš Galaxy Note 8 (koji uopće nije bio skup telefon, ma kakvi), a iPhone useri su ovce i budale, a Samsung ti želi sve najbolje u životu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 16:05 (antimadridista).
5 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro Max na renderima s manjim notcho
antimadridista kaže...
....

 Pa i ti imaš tu odliku krda. Niste u životu probali iPhone a pišete gluposti na temelju onoga što pročitate na internetu ili brojki na papiru. Jako rijetki su oni koji su koristili iPhone i njime nisu bili zadovoljni u svakom polju. Najviše seru oni koji ga nikad nisu koristili.

 Kako ti znas sta sam ja probao ili nisam?????????????????????

Jos jedan tipicni argument. A izostavili ste ono da imam para kupio bih ga a sad kukam jer sam siromasan a zelim ga tako jako ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice