iOS 13 – krpa na zakrpu

poruka: 13
|
čitano: 4.374
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 13 – krpa na zakrpu".
5 godina
offline
iOS 13 – krpa na zakrpu

Just works ;)

 
13 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 13 – krpa na zakrpu
Posmatrač kaže...

Just works ;)

Ti je zato da vi kolega nebi slučajno pali u iskušenje uzeti kakav  gadget garant' 248% !!!! 
Usprkos svemu, bolje je i XYZ nadogradnji kroz aktualnu verziju iOS-a nego uzet prošlogodišnji flagship još i killllllerrrrrr, pa dobiti suvu maunu 

ATJ Lučko
14 godina
offline
iOS 13 – krpa na zakrpu

Jbt manje problema ja imam sa custom romom na svom androidu nego $1000 "vrijedan" flagship.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
2 3 hvala 0
8 godina
offline
iOS 13 – krpa na zakrpu

Ajd, bar nadograđuju i popravljaju. Bolje to nego denial grešaka (a imali su i tu praksu).

 
7 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: iOS 13 – krpa na zakrpu
Zechina kaže...

Ajd, bar nadograđuju i popravljaju. Bolje to nego denial grešaka (a imali su i tu praksu).

 Nemoj zezati. Pa objavili su servisnu akcija na MBP koji jos nije bio u trgovinama....;) Ne sjecam se da je to iko uradio ;) Pa i samsung je sacekao par eksplozija prije toga ;)

 

Ali ipak je to pro oprema ;)

9 godina
neaktivan
offline
iOS 13 – krpa na zakrpu

Ova verzija 13 je opća katastrofa. iOS12 je radio savršeno na ipadu, otkad je na 13 samo neka rušenja, aplikacije ne izdrže u pozadini ako promijeniš više od dvije slučajno, Safari mi stalno refresha sam od sebe ako svaki drugi, treći dan ne restartam iPad. Jednom riječju, katastrofa. Htio sam vratiti na 12, ali naravno, Apple je prestao potpisivati softvare.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 17:59 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iOS 13 – krpa na zakrpu
I meni je ios13 katastrofa na ipadu.
Najjaci featurei ne rade. Kopiranje bilo cega prestaje u 50% slucajeva ako promjenim app, baterija cca 20-30% manje drži, itd.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iOS 13 – krpa na zakrpu
JozoBozo121 kaže...

Ova verzija 13 je opća katastrofa. iOS12 je radio savršeno na ipadu, otkad je na 13 samo neka rušenja, aplikacije ne izdrže u pozadini ako promijeniš više od dvije slučajno, Safari mi stalno refresha sam od sebe ako svaki drugi, treći dan ne restartam iPad. Jednom riječju, katastrofa. Htio sam vratiti na 12, ali naravno, Apple je prestao potpisivati softvare.

 Koji iPad, na iPad Pro 12.9 2nd gen, nisam imao nikakvih problema, ni rusenja ni nista. Plus sam na beta kanalu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 13 – krpa na zakrpu

Prošlogodišnji model.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
iOS 13 – krpa na zakrpu

Ja na iphone7 nisam primjetio nikakav bug.. Baterija mi traje i više od dva dana otkad sam se odrekao onog zla 21. stoljeća zvanog Fekbuk...

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 4:34 (BlackMoon).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iOS 13 – krpa na zakrpu
Također niti ja na xs.
Sve radi odlično,
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iOS 13 – krpa na zakrpu

Update preko iTunesa i apsolutno nikad problema, Samsung preko SmartSwitcha, skine cijeli OS i nema zime.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
iOS 13 – krpa na zakrpu

Nisam imao nikakvih problema do sad sa IOS13.

Nemaš Apple uređaje, nemaš problema.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice