Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

poruka: 41
|
čitano: 12.960
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Investicijska runda veća od svih do sada zajedno: ".
2 godine
neaktivan
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Wait...Let me get my popcorn. 

 
17 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
hejteri level == 10, arguments == 0. 😎 lik radi preko 12 sati dnevno, dok pljuvači vise po forumu i društvenim mrežama.
3 godine
odjavljen
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
A sto ti radis? Lizes pomalo. Trebao je Plenki Krimca na kunu da stavi.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Džabe mu sve to ako ne spava u pogonu 😆
15 godina
online
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
ludizao kaže...

Puna usta tehnologija, a ne sjećam se da sam ikada vidio proizvod (koji se prodaje)

Službeni stav Rimac grupe je da ne nude svoje proizvode na Hreliću

 
12 3 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Znaju li ovi putopisci na bugu ista napisati iz svojih gladnih usta, a da nije klikbejt. Samo objavljujete PR koji vam je proslijedio Rimac. 

Gdje su robotaxiji, i da li ce izaci prije Star Citizena? Trebao je od potpore EU Hrvatskoj da iskamci 200 miljuna eura na racun projekta. Da li je dobio pare i u kojoj je fazi projekt. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 11:04 (veliki pero).
 
12 3 hvala 1
5 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Koji naivci ovi našmrkani bankari. Jedan pogled na forum i bježali bi ko vrag od tamjana.
 
7 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
StonedAssassin kaže...
Koji naivci ovi našmrkani bankari. Jedan pogled na forum i bježali bi ko vrag od tamjana.

 Softbank je izgubio $8.2 miljarde akvizijom WeWorka, tako da ovo sto ubacju u Rimca je smjesno jer eto sve investicije velikih su uspjesne. 

9 godina
neaktivan
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Rimac(k) Bugatti zvuci bolje.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Zato sam koristio opis našmrkani. No čudni su putevi kapitala. Pogledaj twitter. Jedino što vrijedi tamo su polovni serveri i uredske stolice, ipak...
15 godina
online
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
ludizao kaže...
Ges kaže...
ludizao kaže...

Puna usta tehnologija, a ne sjećam se da sam ikada vidio proizvod (koji se prodaje)

Službeni stav Rimac grupe je da ne nude svoje proizvode na Hreliću

 

Hreliću? Ubio si "argumentom". Može link na homologiranu Neveru, spremnu za isporuku kupcima? 

Jesam jer očito ne znaš o čem pričaš: koncept modernog elektičnog auta ne mora biti homolgiran niti nuđen za prodaju ukoliko se tvrtka bavi prodajom tehnologija i rješenja koja su prikazana u tom konceptu, što je upravo slučaj sa Rimac automobilima

 
2 6 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Probleme koje vidim:
- Uzeo je pare za homologaciju za auto koji neće homologirati(po tvome postu)
- Govori da je rasprodano X(vjerojatno ni sami ne znaju koliko) komada auta koji nije za prodaju već za pokazivanje tehnologije(opet, po tvome postu)
- Koliko sam upratio(izvan ove teme), Rimac dosta toga koristi od drugih proizvođača

Ko tu koga?
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 12:16 (silvio3105).
15 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed

Vjerujem da pod ovim misle na rješenja koje prodaju i dan danas Koenigseggu, Astonu, Hyundaiu itd. Linkova ko u priči. Možeš pogledati video gdje Christian ti sam pokazuje bateriju i motor gdje lijepo piše Rimac. Aston ti pod partnere (baš kao i recimo i Brembo itd. stavlja i Rimac). To je najmanje upitno oko Rimčevog poslovanja.

Po meni baš taj Rimac Technology vrijedi "sve". Ovo ostalo je samo radi branda. Ako netko očekuje lovu, to bi trebalo dolaziti od tud, ne od prodaje Nevere i Chirona. 

Gledajući kako Musk posluje, Rimac bi trebao sad lupiti novi projekt i nastaviti dodavati. I tu ne mislim na Neveru Cabrio :D nego da ne velim kupiti Končar i raditi nove tramvaje budućnosti ili Đuru pa raditi električne tenkove :D 

In vino veritas
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Ne kužim smisao uključenog komentiranja na teme vezane uz Rimca kad svaka doživi istu sudbu? Samo žuć 

Moj PC  
2 3 hvala 1
12 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
gumifufna kaže...
hejteri level == 10, arguments == 0. 😎 lik radi preko 12 sati dnevno, dok pljuvači vise po forumu i društvenim mrežama.

 Evo jedan od mene...

 

Kad ćemo pročitat naslov tipa "Rimac grupa ostvarila dobit od xyz" ? Firma posluje već koliko ONO, DAJ OSTVARI DOBIT !

 

Jbte jel itko od tih balon milijardera posluje sa dobiti - to me zanima...

 

Samo investicije i još investicija od države, EU fondova (što je isto) i shady banaka.

 

Odgovori mi jer nisam hejter.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 14:40 (DarthMarkus).
13 godina
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Moj pogleda na Rimac korp je pozitivan sa strane onog što rade i čime se bave. Tko je bradonja mi je totalno nebitno.

Moj PC  
1 1 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
ludizao kaže...

Evo kako završavaju investicije u bradonjine laži: Projekt robotaxija možda ne bude gotov još pet godina 

 Projekt je toliko tajan, da nitko nije vidio ni taxije ni nacrt projekta. Za 5 godina ulazak u taj sektor ce biti jako tezak. O ovima sto bez kritike daju hvalospjeve nema smisla pricati, jer ocito bi takvi i rodjenu mater opljackali i onda glasali za HDZ. 

Ali ne znam cemu sluzi novinarstvo na bugu kad se sve svodi na kopi-pejst i analizu brokvi (eksera) na avionima.


I kako kompanija stara 13 godina moze biti startup. Kako?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 14:32 (veliki pero).
 
6 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Kapitalizam je odavno izgubio kompas i postao KOCKA...ulagači se kockaju s tuđim i svojim novcima po principu čorave kokoše..iza jedne uspješne priče stoji dab 10 ako ne i više promašaja.


Pa i Apple je bio u skoro banani...Bill je posudio pare Gatesu...koliko je samo novaca utučeno u hrvatsku brodogradnju(naših)...očekivali bi da su u stanju napraviti Space shuttle

Jednostavno...od rođenja ti pumpaju glavu o slavi...bogatstvu...o ulaganju....uložiš i pare rade za tebe

Ono dođeš na bug.hr... isključim ad blockere i dobijem ovo...ja znam da su to gluposti...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
12 2 hvala 1
14 godina
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Nek još dogovore ulazak GMa...

 

 

Pa neka otvore i neko slaganje baterija ovdje da ne ide sva nova tehnologija u kinu i okolo po EU i svijetu, to bi bio pun pogodak za njih, HR gospodarstvo i zaposlenike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 14:54 (bus).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
veliki pero kaže...
ludizao kaže...

Evo kako završavaju investicije u bradonjine laži: Projekt robotaxija možda ne bude gotov još pet godina 

 Projekt je toliko tajan, da nitko nije vidio ni taxije ni nacrt projekta. Za 5 godina ulazak u taj sektor ce biti jako tezak. O ovima sto bez kritike daju hvalospjeve nema smisla pricati, jer ocito bi takvi i rodjenu mater opljackali i onda glasali za HDZ. 

Ali ne znam cemu sluzi novinarstvo na bugu kad se sve svodi na kopi-pejst i analizu brokvi (eksera) na avionima.


I kako kompanija stara 13 godina moze biti startup. Kako?

Kad država ulaže, u projekte koji ne donose dobit to je veliki problem. 

 

A dok god ima investitora koji su spremni uložiti svoj privatni kapital, di ćeš bolje vijesti. Nije svaki posao uspješan, ali da se ne radi i razvija, ulaže i gubi nebi ni postigli nikakav napredak u bilo kojem segmentu.

 

Daj bog da imamo u HR menađment koji je sposoban napravit projekt bilo čega i predstaviti investitorima, privući kapital... to nam fali već 30 godina.

Imamo samo političare koji laprdaju bezveze gluposti.  Ili mi na forumu koji isto samo filozofiramo  

15 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
veliki pero kaže...
ludizao kaže...

Evo kako završavaju investicije u bradonjine laži: Projekt robotaxija možda ne bude gotov još pet godina 

 Projekt je toliko tajan, da nitko nije vidio ni taxije ni nacrt projekta. Za 5 godina ulazak u taj sektor ce biti jako tezak. O ovima sto bez kritike daju hvalospjeve nema smisla pricati, jer ocito bi takvi i rodjenu mater opljackali i onda glasali za HDZ. 

Ali ne znam cemu sluzi novinarstvo na bugu kad se sve svodi na kopi-pejst i analizu brokvi (eksera) na avionima.


I kako kompanija stara 13 godina moze biti startup. Kako?

 Prije otprilike dva tjedan je bilo o tome u jutarnjem, oni su vidjeli auto. Kraj projekta je 2024 ali ovaj moj kaže da je realnije završetak u 2025. Stvarno ne razumijem takvu žuć i jal. Te se još oko toga natezati na forumu. To je još vrh. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 15:06 (Gajotres).
16 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
dax-lax kaže...

Ne kužim smisao uključenog komentiranja na teme vezane uz Rimca kad svaka doživi istu sudbu? Samo žuć 

Pala čitanost, ekipa premalo klika na reklame, itd.

 

Sad samo čekam neki članak o ratu u Ukrajini.

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
8 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Hcmaa:
Upravo zbog toga je kapitalizam uspješan na duge staze. Sve glupe ideje i nekompetetni ljudi propadaju. Za razliku od naše brodogradnje koja “hrani” “50.000” ljudi, pa je strateška grana, a subvencije su bile dovoljne za isplatiti plaće duplo većem broju ljudi, dakle ne samo da nisu donosili korist već štetu cijeloj državi

I ove brojke su još puno gore jer su u 50 hiljada uračunali i malu decu od kooperanata, bake, djedove, pse i što sve ne
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Feudalac kaže...
Hcmaa:
Upravo zbog toga je kapitalizam uspješan na duge staze. Sve glupe ideje i nekompetetni ljudi propadaju.

 Svašta.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
ludizao kaže...

Smisao je u tome da se živcira pušioničare bradonjinih laži. Kako ne kužiš? Vjerojatno samo u Hrvatskoj ekipa može "hrvatski jal" smatrati argumentom, vjerojatno zato što bi i oni sami krali da im se pruži prilika. 

 Evo ekipa iz Goldman Sachsa, Soft banka, Porschea i VW-a grizu nokte nakon tvojih postova. Zašto mi se čini da se oko ovoga jedino živciraš ti i tebi slični?

Što je točno Mate Rimac ukrao i kako to da najveći svjetski investitori i proizvođači automobila to nagrađuju?

 
8 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
DarthMarkus kaže...
gumifufna kaže...
hejteri level == 10, arguments == 0. 😎 lik radi preko 12 sati dnevno, dok pljuvači vise po forumu i društvenim mrežama.

 Evo jedan od mene...

 

Kad ćemo pročitat naslov tipa "Rimac grupa ostvarila dobit od xyz" ? Firma posluje već koliko ONO, DAJ OSTVARI DOBIT !

 

Jbte jel itko od tih balon milijardera posluje sa dobiti - to me zanima...

 

Samo investicije i još investicija od države, EU fondova (što je isto) i shady banaka.

 

Odgovori mi jer nisam hejter.

 Nije Rimac izmislio današnju ekonomiju. Samo se vrhunski snalazi u njoj.

Sastavi dvije liste. Na jednu stavi Muskova neispunjena obećanja i godine rada u minusu, na drugu Rimčeva. Podvuci crte i ispod napiši vrijednost kompanija. Iz toga će ti biti jasno da je totalno nebitno što ostvaruješ, bitno je samo ono što govoriš.

Zašto bi netko proizvodio kad je to nebitno?

Ono što su nekad bila prazna obećanja dolaskom investitora postaje realnost jer onda oni to dalje guraju. Trebaš biti maštovit, pobrinuti se da ljudi čuju za tebe i dalje se sve odvija samo od sebe.

10 godina
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

ludizao na aparatima.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
BlueMax kaže...
DarthMarkus kaže...
gumifufna kaže...
hejteri level == 10, arguments == 0. 😎 lik radi preko 12 sati dnevno, dok pljuvači vise po forumu i društvenim mrežama.

 Evo jedan od mene...

 

Kad ćemo pročitat naslov tipa "Rimac grupa ostvarila dobit od xyz" ? Firma posluje već koliko ONO, DAJ OSTVARI DOBIT !

 

Jbte jel itko od tih balon milijardera posluje sa dobiti - to me zanima...

 

Samo investicije i još investicija od države, EU fondova (što je isto) i shady banaka.

 

Odgovori mi jer nisam hejter.

 Nije Rimac izmislio današnju ekonomiju. Samo se vrhunski snalazi u njoj.

Sastavi dvije liste. Na jednu stavi Muskova neispunjena obećanja i godine rada u minusu, na drugu Rimčeva. Podvuci crte i ispod napiši vrijednost kompanija. Iz toga će ti biti jasno da je totalno nebitno što ostvaruješ, bitno je samo ono što govoriš.

Zašto bi netko proizvodio kad je to nebitno?

Ono što su nekad bila prazna obećanja dolaskom investitora postaje realnost jer onda oni to dalje guraju. Trebaš biti maštovit, pobrinuti se da ljudi čuju za tebe i dalje se sve odvija samo od sebe.

 Dakle maštovit je 10 godina minimalno. Do kad još ? Do nove dokapitalizacije ? Novog fonda za obnovu od potresa ?

 

Dobro poznatog obiteljskog prijatelja Interpola ?

 

Samo mi reci da je to u ovoj pokradenoj državi poželjno i još ga opravdaj...

 

Ako je to način na kojem se danas gradi poduzetništvo onda stvarno u pm.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
9 godina
protjeran
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed

 Evo ekipa iz Goldman Sachsa, Soft banka...

 

Ta ekipa lešinara upravo zato i dolazi. Skužili su da je Matan slizan s vlasti i da će mirovinski fondovi krpati minuse. Nisu oni vesla sisali pa da će u noname Matana ulagati milijune bez veze.

 

- Zašto su oni Goldman Sach ili Soft lešinari , a drugi slični nisu? 

- Mate je slizan s vlasti? Jel imaš neke dokaze ili samo lupetaš bezveze?  Pa da je premjestio firmu u Njemačku recimo kao što bi uradila većina nas, bio bi po tebi još više "slizan s vlašču" jer bi oni mu dali još više poticaja s obzirom da se radi high-tech inovacijama.

- Matan je noname? Pa da je samo preuzeo Bugatti to je sportski ravno medalji u nogometu ili rukometu u promociji države.. 

I zašto ga zoveš Matan, jel nešto ukrao ili prevario do sada? Ili su tebi svi Hercegovci po defaultu "hercegovanci" kako ih vi doživljavate?

Moj PC  
2 5 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

ovaj tip iznad je stvarno na aparatima

diši brate

 
4 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice