Invazija robotskih skladištara

poruka: 8
|
čitano: 3.392
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Invazija robotskih skladištara".
16 godina
offline
Invazija robotskih skladištara

Super mi je Gidenov video - 80% inspiring PR, 20% converted Roomba:D

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Invazija robotskih skladištara
funat kaže...

Super mi je Gidenov video - 80% inspiring PR, 20% converted Roomba:D

Ako se sjetimo da je jedna od glavnih funkcija PR-a pokriti i nadoknaditi nedostatke proizvoda/usluge, onda je ovo samorazumljivo. Dakle, čista suprotnost od Boston Dynamicsa koji bez ikakvog teksta i objašnjenja samo pokaže što može.

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 19:21 (4ndY).
15 godina
offline
Invazija robotskih skladištara

mnijem da je bitno samo jedno: roboti (još) ne kradu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 13:37 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Invazija robotskih skladištara

od svih predskazanja i spekulacija o kraju svijeta ... Talmudskih,Biblijskih,Kuranskih,mnostva Star Trek timelinea i time travelinga ...  Terminator je najrealniji 

waaagh
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Invazija robotskih skladištara
Ajar kaže...

mnijem da je bitno samo jedno: roboti (još) ne kradu. 

 pričekaj dok naši političari ne krenu pisat regulacije i zakone za primjenu robota, onda će počet i krast...

12 godina
offline
Re: Invazija robotskih skladištara
Ako mu ne stisneš opciju u biosu,onda NE KRADU.😂
*# @Frk #*/
13 godina
offline
Invazija robotskih skladištara

Kao prvo ova dva robota uopće nisu iste namjene. Boston Dynamicsov robot služi za istovar, utovar, pretovar robe s paleta / na paletu a Gideonov za premještanje tih paleta. Dakle međusobno se nadopunjuju.

Iskreno kod ovih robota koji služe za razmještaj paleta mi se ne sviđa što ih obično prave tako da trebaš imati posebne ragale za te palete, odnosno ne može ih spustiti samo na pod kao s ručnim paletarom.

Osim toga palete su predviđene da leže na tri linije, a ne na dvije kao što leže na ovim regalima. Istina u visoko regalnim skladištima također su samo dvije linije, ali su one okomite na paletu i tako teret leži na 6 točaka... 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Invazija robotskih skladištara

Ova divovska robotizirana pura izgleda još uvijek prilično trapasto... a ovom prerađenom Roomba nečem, ne isplati se trošiti riječi, no svejedno je lijepo vidjeti da i to područje mic - po - mic napreduje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice