Into the Night - apokaliptična triler serija

poruka: 19
|
čitano: 8.611
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Into the Night - apokaliptična triler serija".
14 godina
offline
Into the Night - apokaliptična triler serija

Gluma produkcija sve bez veze propustiti

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Into the Night - apokaliptična triler serija

Ocijena 2/10

SAMSUNG NOTE 10+
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 7:21 (pasko).
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Jel super serija ko i Devs ?
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Glupa serija puna rupa.
Znaci sunce krsi sve pred sobom, znaci sunceva baklja ili nesto slicno tog intenziteta bi totalno skrsilo satelite, cijelu elektricnu mrezu, sve elektronicke uredaje, ali nekim cudom sve radi, cak i najosjetljiviji elektronicki uredaji. Koja glupost
 
2 5 hvala 1
14 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Devs "super" ajme
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Pixel kaže...
Glupa serija puna rupa.
Znaci sunce krsi sve pred sobom, znaci sunceva baklja ili nesto slicno tog intenziteta bi totalno skrsilo satelite, cijelu elektricnu mrezu, sve elektronicke uredaje, ali nekim cudom sve radi, cak i najosjetljiviji elektronicki uredaji. Koja glupost

 

Znaci uopce nisi pogledao sve epizode ali znas sto se događa? Kompletna recenica ti je pogresna i lazna. Nemas tri blage o cemu govoris a pravis se pametan. Bedak

12 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Tristan kaže...
Pixel kaže...
Glupa serija puna rupa.
Znaci sunce krsi sve pred sobom, znaci sunceva baklja ili nesto slicno tog intenziteta bi totalno skrsilo satelite, cijelu elektricnu mrezu, sve elektronicke uredaje, ali nekim cudom sve radi, cak i najosjetljiviji elektronicki uredaji. Koja glupost

Znaci uopce nisi pogledao sve epizode ali znas sto se događa? Kompletna recenica ti je pogresna i lazna. Nemas tri blage o cemu govoris a pravis se pametan. Bedak

 

Naravno da nije pogledao i naravno da se kao i svaki prosječni bedak na internetu informira samo iz naslova i slika. Da je nešto bitno u tom sitnijem tekstu ispod naslova, bio bi veći.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
protjeran
offline
Into the Night - apokaliptična triler serija

Meni je serija odlicna i preporucam je svima! Malo se maknuti od "holywoodske" produkcije i uzivati u ovako necemu. Obavezno pogledajte, jedino sto mi se ne svidja sto je prekratko :S ali vjerojatno cemo u drugoj sezoni dobiti malo poduza objasnjenja za neke stvari!

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Into the Night - apokaliptična triler serija

tko nema Netflix serija je dostupna na francuskom jeziku  na IPT HEVc 1080 MEGUSTA, tilovi na Titlovi.com odgovaraju NF.WEB-DL.DD5.1.x264-NTG

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
3 0 hvala 3
7 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Pogledao sam je u jednom danu i meni je cisto OK serija. Nije tipicna serija ciju smo radnju vec prije vidjeli. I svidja mi se sto se razliciti jezici pricaju, ne pricaju svi engleski kao u americkim serijama.

I jedna stvar koju sam skuzio u prvoj epizodi oko 6. minute, iza aviona u kojem se odvija radnja je avion od Croatia airlinesa. Vidi mu se prepoznatljivi rep.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
pasko kaže...
Devs "super" ajme

 Ne kužiš ti sarkazam jel ?

15 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Tristan kaže...
Pixel kaže...
Glupa serija puna rupa.
Znaci sunce krsi sve pred sobom, znaci sunceva baklja ili nesto slicno tog intenziteta bi totalno skrsilo satelite, cijelu elektricnu mrezu, sve elektronicke uredaje, ali nekim cudom sve radi, cak i najosjetljiviji elektronicki uredaji. Koja glupost

 

Znaci uopce nisi pogledao sve epizode ali znas sto se događa? Kompletna recenica ti je pogresna i lazna. Nemas tri blage o cemu govoris a pravis se pametan. Bedak

 Znaci kao i svaki biser ti zans sto sam ja pogledao ? 
Seriju sam odgledao cim je izasla, cijelu sezonu, na temelju cega si zakljucio da nisam pogledao ?

Svojima doma govori da su bedaci, a ne meni.  
Ako se ti ne kuzis u tematiku pa ne vidis gluposti u seriji nemoj druge zvati bedak, pogledaj sebe prvo. Meni je to struka i znam sto pricam.

Ideja je dobra, ali realizacija katastrofa, ako ista ne volim to je kad te autori serije smatraju glupim i ne potrude se niti malo da sve to ina nekog smisla.

15 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Q-Tip kaže...
Tristan kaže...
Pixel kaže...
Glupa serija puna rupa.
Znaci sunce krsi sve pred sobom, znaci sunceva baklja ili nesto slicno tog intenziteta bi totalno skrsilo satelite, cijelu elektricnu mrezu, sve elektronicke uredaje, ali nekim cudom sve radi, cak i najosjetljiviji elektronicki uredaji. Koja glupost

Znaci uopce nisi pogledao sve epizode ali znas sto se događa? Kompletna recenica ti je pogresna i lazna. Nemas tri blage o cemu govoris a pravis se pametan. Bedak

 

Naravno da nije pogledao i naravno da se kao i svaki prosječni bedak na internetu informira samo iz naslova i slika. Da je nešto bitno u tom sitnijem tekstu ispod naslova, bio bi veći.

Evo jos jednog genijalca koji sve o svima zna, a zapravo bas kako si rekao, pravi prosjecan bedak koji komentira, a pojma nema o kome i sto.
Pogledao seriju cim je izasla, puna je rupa i glupa i ?

Jesi je ti pogledao ? Tebi ocito to sve ima savrseno smisla ? 

8 godina
online
Into the Night - apokaliptična triler serija

Pogledao početak prve epizode. Otmičar uđe u avion koji je još spojen na onaj hodnik kojim putnici ulaze. Otmičar uđe sam u kabinu ispred svih putnika sa automatskom puškom. Putnici i stjuardesa znaju da se avion otima i svi pristojno sjede u svojim sjedalima dok je otmičar u pilotskoj kabini i ni na koji način blokiran izlaz iz aviona je doslovno nekoliko koraka od njih. Dalje nisam morao gledati.

Twitch-Mr_DUXCRO
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
DuxCro kaže...

Pogledao početak prve epizode. Otmičar uđe u avion koji je još spojen na onaj hodnik kojim putnici ulaze. Otmičar uđe sam u kabinu ispred svih putnika sa automatskom puškom. Putnici i stjuardesa znaju da se avion otima i svi pristojno sjede u svojim sjedalima dok je otmičar u pilotskoj kabini i ni na koji način blokiran izlaz iz aviona je doslovno nekoliko koraka od njih. Dalje nisam morao gledati.

 Pogledaj dalje, serija obiluje biserima, ali ljudima se to ocito svidja pa te izvrijedaju kad kazes da je serija suplja ko svicarski sir 

Osim sunca koje na neki nacin selektivno unistava samo odredjene stvari, pa do scene gdje pilot  prakticki bez svijesti zavrsi na operacijskom stolu gdje ga operira nestrucna osoba koja od jednom sve zna, a pilot ubrzo nakon toka cudom se oporavlja odmah nakon operacije i sjeda u kabinu.

Pa recimo osoba koja nikad nije vozila avion uspije spustiti putnicki avion i to u situaciji gdje nema pomoci kontrolnog tornja jer su svi mrtvi, pista blokirana, motori u avionu otkazuju , ah da, googlali su kako se spusta taj avion pa nema problema. Kome treba skola za pilote 

Ali nema veze daj lupite koji td, serija bas drzi vodu

Zaista ne ocekujem da sve bude realno, ali kad je tema barem donekle moguca u stvarnosti, pa mogli su se onda barem minimalno potruditi da ne bude toliko idiotarija. Ali to je Netflix, stancaju hrpu serija osrednje do lose kvalitete, cesto se pobavljaju kopiraju ili rade kopije setija drugih kuca, ali tu i tamo im se zalome i dobre serije. 

14 godina
offline
Into the Night - apokaliptična triler serija

Zainteresiralo me. Međutim, uopće nisam impresioniran. Prve četiri epizode čak su bile i zanimljive, poslije nekako sve mi palo. Dao bih ocjenu 6.5 da mogu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Into the Night - apokaliptična triler serija

yep, serija je puna rupa i nelogicnosti. tko se tu uskofrci na tu cinjenicu - u blagom je deficitu.

 

sori ako mozda idu spojleri, reko bi bajaga, zazmuri:

 

- pocetak je idiotluk, kako mali perica zamislja zaventem - duge cijevi nakon kontrole? gdje to, majke ti? otimanje automata onim nabrijanom orangutanu - u RL su nadresirani da te ubiju ku zeca bez puno razmisljanja? i specijalac nema nista od nauruzanja osim automatske puske? i duge cijevi nikad ne idu solo, bas zbog toga, uvijek ih vidis najmanje 2-3. za oduzeti oruzje takvima trebas brus lija, cak norisa, stivena sigala, dzeki chena, bad spensera i zan klod van dama (da prevodi na belgijski).

 

da ostanemo u korpusu avio forica: avion se sam isparkirava sa bridza - na rikverc? inace, s terminala ti treba pola sata "avionom" do poletne piste zaustavi ga svaki traktor. prvo prinudno silazenje je bilo na lufticu a kasnije? lojtre su se magicno same stvorile, a dovukao ih je tko?

najvolim kad se onda nelogicnosti rjesavaju naracijom ili principom deux ex machina "znate kolko nam je prosli put trebalo da nadjemo lojtre" isl. pa onda elektricna energija - koja dolazi - iz uticnice - sama? to  je inace strogo kontrolirani proces i da porikavaju ljudi, elektrane bi osle vrit. isto vrijedi i za internet u avionu :-) i za snimke na vijestima - tko bi slikao one izvrnute ljude i ko bi to emitirao? dumsdej bunker - s strujom u ogradi - protiv koga? karakondzula? lololo.

progutas neko kamenje i umres od toga? loool. ulazis u konferencijske prostorije kakti najmocnijeg saveza na svijetu i nalazis snimke na nadzorne kamere u ostavici ispod sale ko u kakvoj indijskoj radnjici koja prodaje pivo i grickalice. lololo. genijalac koji vremenom skuzi da je voce promijenilo DNA. lolololo.

 

ali to je samo klasicna filmska nelogicnost, na koju rado zazmurim ako je potka dobra. ali ono sto je u podlozi je milina - a to je uguzavanje OTAN-u u dupe, glorifikacija majti saveza koji je toliko moralan da pajsad - sudi trojcu koji je cinio ratne zlocine u afganistanu. muahahahahah. irci su pocinili ratne zlocine - muhahahahahaahaha. sudi im se za to u - IRSKOJ - muahahahahahahah. da ne pricamo opet da nije jasno kako su to oni prezivjeli i da glume tratincice i da nisu preuzeli vlast u avionu, ko neki hrvatski "heroji" u slavnoj povijesti teroristickog otimanja aviona. ergo, nekome je jako stalo do NATA, na suptilni Tonjibljer nacin :-) ljigavo do vauveja.

 

sljedeci rovac je uvaljen od strane belgijskog strikatelja fabule - ko ne poznaje belgijske prilike, jako tesko ce skuzit tu podlost. naime, glavni "primitivac" u prici koji je olicenje netrpeljivosti prema strancima je - flamanac, koji zivi s mamom i naivno vjeruje u ruske brajds s interneta i uz to je papak do bola. kako trte flamance! i jos u abspannu navedu jezike francuski, engleski, qurac palac i ne napisu nizozemski nego flamanski. a valonski namjerno nisu napisali. lololo. samo da se zna, u belgiji nisu samo flamanci ksenofobni, ne i valonci su tu jednako umjesni.

 

a tko su junaci? to su super-muslimani! drago mi je da prvi put muslimani nisu prikazani kao apsolutni negativci. i tu ima uzasnih propusta i to kulturoloskih. super junak je - turcin, a kaurinima ga prokazuje jedan marokanac zarad nekakve "pravde i istine". smijesno - takav scenarij se ne bi dogodio ni u holivudu. svi muslimani su braca, nikakvo drukanje ni pod razno. btw. marokanac poprilicno nevazan u fabuli i poprilicno priglup u svom ponasanju, *jos jedan* stereotip. i os nes, fabula dodje i u bugarsku (gdje je serija snimana). "a gdje je bugarska?", "zemlja koja granici sa turskom" lololo. to ko da rvate pitaju gdje je hrvacka? zemlja koja granici sa srbijom. lolololo

 

inace, prica abruptno prestaje, i ostaje sezonski cliffhanger u 6. epizodi. ako se bude snimao nastavak, ocekujem jednog od navojeca da igra mehu iz skender vakufa, pa da naidje i rita ora, te da se sakriju u indoenziji recimo. köstlich!

 

sve u svemu malo glupavo i nidje veze s logikom, ali ako bih morao izdvojiti sto mi se svidja - kakofonija svih jezika nasih naroda i narodnosti, onako kako u briselu i jest. nema koji jezik ne postoji - i svi glumci izvrsno pricaju nefrancuske jezike (koji je btw. ufuran kao "novi EU offic. jezik", nakon brexita), sto je falim te netflixce, napredak u odnosu u holivud u svjetlosnim godinama. bas zato je valonski posebno tvrd.

srecom pa je serija kratka, taman da je odbindzas s pola snage i 10% mozga.

 

hvala na besplatnoj reklami netflixu!

 

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Into the Night - apokaliptična triler serija
Pixel kaže...
Glupa serija puna rupa.
Znaci sunce krsi sve pred sobom, znaci sunceva baklja ili nesto slicno tog intenziteta bi totalno skrsilo satelite, cijelu elektricnu mrezu, sve elektronicke uredaje, ali nekim cudom sve radi, cak i najosjetljiviji elektronicki uredaji. Koja glupost

 Što se tiče serije, ideja je dobra no loša je režija, produkcija.

S ovim boldanim dijelom se ne slažem jer ćemo u nastavku vjerojatno vidjeti da je sunčeva svjetlost u ovom slučaju kao C-19 (nešto je malo i natuknuto u seriji o čemu bi se moglo raditi)

Zašto bi odmah morala biti nekakva magnetna oluja ili što slično ?

Ovo su vjerojatno mutirane UV zrake ...

 

Ako ćemo već o tim svim nelogičnostima po tome nikada ne bih trebao niti preporučio gledati ikome star trekove i slične sci-fi filmove, serijale, jer su svi "nelogični" ne drže se zakona fizike itd...

 

Mislim, cijela ova rasprava oko jedne prosječne serije je bez veze a nametnuta nam je iz ne znam kojih razloga ?! 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
offline
Into the Night - apokaliptična triler serija

Koncept serije je fora.

Logika serije je slaba.

Gluma i dijalog serije su jako losi.

Sinkronizacija je katastrofa.

Fantasticno za gledati ako ti se gleda nesto blesavo na sto se mozes hvatati za glavu i trgati od smijeha na gluposti.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice