Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

poruka: 105
|
čitano: 16.461
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS".
15 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

 da da dobar je kao kviz brojke i slova , upravo to dodaje slova potrošnju struje i olakšavanje novčanika 

 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Garancija godinu dana.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Zato jer je DE-liddan!!!

coffe,coffe,coffe.....
9 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Stvarno velika razlika u odnosu na 9900K, moj uz Sync all cores u BIOS-u radi s 4 jezgre na 5 GHz i 4 jezgre na 4.8 GHz. I troši manje struje od ovog "novog" pa se vjerojatno i manje grije.

 
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Daj sliku proca da uživamo u godlike gaming no1 procu bar tako.

 

Ovaj novi je porez na budale//gamere koji se ulove.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Bude on pronašal svoju publiku pogotovo ako su to probrani primjerci.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Ma naravno, svi trošimo svoje novce i svi smo budale za nešto. Ja isto padam na tu limited edition spiku.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Tunirani golf dizel.

 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

.. s krunicom na retrovizoru i teniskom lopticom na kuki...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Valentin17 kaže...

Bude on pronašal svoju publiku pogotovo ako su to probrani primjerci.

 

Je, istina, znam ljude koji su sposobni ulupat brdo novca samo da dobiju 15-20% bolje performanse od "običnih" korisnika. Ovdje je upitno da li će biti i toliki postotak razlike u odnosu na 9900K.

7 godina
protjeran
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Thinker kaže...
Valentin17 kaže...

Bude on pronašal svoju publiku pogotovo ako su to probrani primjerci.

 

Je, istina, znam ljude koji su sposobni ulupat brdo novca samo da dobiju 15-20% bolje performanse od "običnih" korisnika. Ovdje je upitno da li će biti i toliki postotak razlike u odnosu na 9900K.

 Pa ako kupujes novi procesor ovo nije toliko lose. Zasto bi kupovao losiju verziju. 

9 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
O_O_O kaže...

 Pa ako kupujes novi procesor ovo nije toliko lose. Zasto bi kupovao losiju verziju. 

 

Ovisi što ti treba, ne znam kolike će biti temperature 9900KS procesora ako će po defultu raditi na višoj voltaži. A sigurno hoće jer 9900K teško na defultu natjeraš da radi na 5.00 GHz sa svih 8 jezgri. Tako da nije samo razlika u cijeni procesora nego treba pridodati i razliku cijene hlađenja. Moj 9900K na default naponu pod Noctua NH-D15 zračnim hlađenjem ne prelazi 79°C što god da stavim kao stress test. A radi sa Sync all cores u BIOS-u i 4 jezgre idu na 5 GHz i 4 jezgre na 4.8 GHz. Idle temperatura je 32-34°C što mislim da će 9900KS teško postići. Tako da na razliku cijene treba uračunati i bučniji i topliji PC.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 12:14 (Thinker).
4 godine
protjeran
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Od kad je to 9900k postao za gamere? Pa nisu odjednom gameri prek noci postali bogatasi, znamo sta su uglavnom "gameri", maloljetni pristavci kojem mame peru gace i ne kupuju ovakve procesore, cast starijim gamerima no takvih je 1%.zz
 
5 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Ono kad daš 30.000kn za stroj koji u 4k trza ko stroboskop :))
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
IvanBrekalo kaže...
Od kad je to 9900k postao za gamere? Pa nisu odjednom gameri prek noci postali bogatasi, znamo sta su uglavnom "gameri", maloljetni pristavci kojem mame peru gace i ne kupuju ovakve procesore, cast starijim gamerima no takvih je 1%.zz

 

Eh, sad bi ti audio i video obradu, 3D rendering i ne znam ni sam kakve sve proračune vrtio na tome. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Kokobil50 kaže...
Ono kad daš 30.000kn za stroj koji u 4k trza ko stroboskop :))

 Odakle ti to? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Popljuvali ga na youtubeu svi mogici tech kanali 200 do 300mhz
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
IvanBrekalo kaže...
Od kad je to 9900k postao za gamere? Pa nisu odjednom gameri prek noci postali bogatasi, znamo sta su uglavnom "gameri", maloljetni pristavci kojem mame peru gace i ne kupuju ovakve procesore, cast starijim gamerima no takvih je 1%.zz

Pa je za 1% gejmera,za sve ostale normalne gejmere dakle 99% tu je Ryzen 5 3600 fučkaj ga.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
neaktivan
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Sad su već očajni...

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

127W lol... za 513$ plus trebaš (novu) matičnu koja to podržava. A sve "privremeno".

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Zechina kaže...

127W lol... za 513$ plus trebaš (novu) matičnu koja to podržava. A sve "privremeno".

 bit ce mrtvih

8 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
IvanBrekalo kaže...
Od kad je to 9900k postao za gamere? Pa nisu odjednom gameri prek noci postali bogatasi, znamo sta su uglavnom "gameri", maloljetni pristavci kojem mame peru gace i ne kupuju ovakve procesore, cast starijim gamerima no takvih je 1%.zz

 a za kaj je drugo ?

 

 

 

Za bilo kakvo rendanje il slicno ryzen pere pod s ovim procesorom, jedino u igrama taj 9900k sjaji

12 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
Santana kaže...
IvanBrekalo kaže...
Od kad je to 9900k postao za gamere? Pa nisu odjednom gameri prek noci postali bogatasi, znamo sta su uglavnom "gameri", maloljetni pristavci kojem mame peru gace i ne kupuju ovakve procesore, cast starijim gamerima no takvih je 1%.zz

 a za kaj je drugo ?

 

 

 

Za bilo kakvo rendanje il slicno ryzen pere pod s ovim procesorom, jedino u igrama taj 9900k sjaji

 Točno. Ako je se ikad neki procesor mogao nazvati gamerskim onda je to ovaj. Za istu cijenu (jer uz 9900K moraš kupiti hladnjak) dobiješ R9 3900X koji ga dere u svemu osim gamingu.

16 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
iAvenger kaže...

Sad su već očajni...

Blago rečeno.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
i9-9900KS(Konjske Snage) ili 7281.43kW
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Nije im prvi puta - kad god je AMD bio u prednosti, Intel se prodavao na "najjace za nase mulce!",

tipa P4 EE od 3.2GHz, najgori procesor ikad - em ga nisi imao cim hladiti, bez Zalmana 7500 ga nitko nije mogao imati stabilnim na tom taktu.

 

Neka, ima tko ce kupit, nek kupi. I onda za 3 godine te nadjes na Ebayu za 50-70€ i super.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Ne treba trošit riječi na ovaj "gaming" kako ga nazvaše ko da je gpu ahahaha. Tko na ovo pada blago mu se u njegovoj glavi taj nema dodira sa stvarnošću.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS

Ovaj Intelov potez me podsjetio na jednako nepotreban AMDov FX-9590. Slika sada vrijedi za Intel.

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
dery kaže...

Ne treba trošit riječi na ovaj "gaming" kako ga nazvaše ko da je gpu ahahaha. Tko na ovo pada blago mu se u njegovoj glavi taj nema dodira sa stvarnošću.

 Nije ovo baš tako jednostavna situacija ko što se čini. i9 9900K se odlično prodaje tj. ne mogu ih naštancati koliko ih prodaju. Ovaj 9900KS je isti taj 9900K samo cherry picked primjerak koji provjereno (stock setup) može gurati sve jezgre na 5.0GHz, a košta 25$ (160kn) više. Ljudi se šokiraju kad vide 127W TDP no obični i9900K ima isti toliki ili viši TDP kad se pokuša overclockati na stock vrijednosti 9900KS.

Da razmišljam o kupovini 9900K (a prodajni rezultati govore da mnogi razmišljaju) bez imalo dvojbi kupio bi ovaj 9900KS. Činjenica je da je ovo trenutno najbolji procesor za gaming. Tko želi najbolje za gaming a ima novca, taj će ga i kupiti. A takvih je u svijetu jako puno.

9 godina
offline
Re: Intel ima novi procesor za gamere - i9-9900KS
BlueMax kaže...
dery kaže...

Ne treba trošit riječi na ovaj "gaming" kako ga nazvaše ko da je gpu ahahaha. Tko na ovo pada blago mu se u njegovoj glavi taj nema dodira sa stvarnošću.

 Nije ovo baš tako jednostavna situacija ko što se čini. i9 9900K se odlično prodaje tj. ne mogu ih naštancati koliko ih prodaju. Ovaj 9900KS je isti taj 9900K samo cherry picked primjerak koji provjereno (stock setup) može gurati sve jezgre na 5.0GHz, a košta 25$ (160kn) više. Ljudi se šokiraju kad vide 127W TDP no obični i9900K ima isti toliki ili viši TDP kad se pokuša overclockati na stock vrijednosti 9900KS.

Da razmišljam o kupovini 9900K (a prodajni rezultati govore da mnogi razmišljaju) bez imalo dvojbi kupio bi ovaj 9900KS. Činjenica je da je ovo trenutno najbolji procesor za gaming. Tko želi najbolje za gaming a ima novca, taj će ga i kupiti. A takvih je u svijetu jako puno.

 

...i debelo bi fulao jer se i 9700K dobro drži u igrama a overclocka se kao i 9900K i na iste brzine kao i 9900KS. Onaj tko kupuje 9900K neće ga kupiti isključivo zvog igara već ide ciljano na taj procesor radi drugih prednosti u poslovnoj primjeni.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice