Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i monstru

poruka: 6
|
čitano: 4.469
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i monstru".
16 godina
neaktivan
offline
Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i monstru

.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2022 19:52 (torrente).
 
13 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i mon
torrente kaže...

.

 ovo je zločesto. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
3 godine
online
Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i monstru

Dakle u kuci sam u zadnjih 5g presao na sve uredaje A+++ skupa s led zaruljama da bi me sad novi Intelov procesor od 250w vratio 5g unazad?  e pa neš u moju kuću majketi

Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i mon
Boris grozni kaže...

Dakle u kuci sam u zadnjih 5g presao na sve uredaje A+++ skupa s led zaruljama da bi me sad novi Intelov procesor od 250w vratio 5g unazad?  e pa neš u moju kuću majketi

 jer je taj u tvojem potpisu, koji može povuć i više od 250w, pravi intelov a++++ model 

16 godina
offline
Re: Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i mon
torrente kaže...

.

Ne fala, Intel je više put dokazal da je dovoljno sposoban sam sebe popišat.

 

 

Boris grozni kaže...

Dakle u kuci sam u zadnjih 5g presao na sve uredaje A+++ skupa s led zaruljama da bi me sad novi Intelov procesor od 250w vratio 5g unazad?  e pa neš u moju kuću majketi

 Trebat če ipak nabit i9 na 6ghz(Pentium 4 sindrom), da bi eto mogli preuzet gejmersku krunu sa 300W potrošnje.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: Intel na CES-u 2022 – novi Alder Lakeovi i mon
torrente kaže...

.

Hihihihiiiii... suze mi teku aiiii  

Boris grozni kaže...

Dakle u kuci sam u zadnjih 5g presao na sve uredaje A+++ skupa s led zaruljama da bi me sad novi Intelov procesor od 250w vratio 5g unazad?  e pa neš u moju kuću majketi

Uzmeš DANFOS malu pumpicu i napraviš vodeno hlađenje. I direktno u kuću ubacuješ zimi u radijatore toplotnu energiju, a ljeti par ventila i da ti grije vanjski bazen



Win-Win kako god da okreneš :-D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice