Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam jezgr

poruka: 51
|
čitano: 11.712
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam jezgr".
11 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
XXX kaže...

Koliko ja kužim jamstvo od pet godina uz obavezni godišnji servis je upravo za kupce koji i ciljaju gotove konfiguracije. To jamstvo podrazumjeva jamstvo na kompletan komp, nekaj te zeza i nosiš kantu njima. Kupac koji kupuje gotov komp i tako nezna detektirati neispravnu komponetu i nostit samo nju na reklamaciju. Također nezna očistiti komp od prašine redovito niti se usudi bilo kaj dirati.

 

Takav komp nije ni zamišljen za prosječnog entuzijasta a sa druge strane sasatvljen je sasvim pristojno, osim kućišta ali zadovoljava i ono. Korisnik si još kupi neki freesync monitor i puna šaka brade za nekoga tko nije u tim vodama.

 

Dat za taj "gaming pc" 10 300kn baš moraš bit budala.

Gle šta si možeš složit za te pare.

 

1 x Intel CPU Desktop Core i7-8700K (3.7GHz, 12MB,LGA1151) box
1 x Fortron Windale 6, hlad. za procesor, s1151/AM4
1 x MSI Z370A PRO, s.1151
2 x Patriot Elite DDR4, 2666Mhz, 8GB, CL16
1 x Inno3D GeForce GTX1060 TwinX2 6GB
1 x Crucial SSD 500GB MX500 SATA
1 x Toshiba P300 1TB, 64MB, 7200rpm
1 x Corsair Enthusiast Series TX550 Watt Modular Power Supply 80 Plus Gold Certified, EU Version
1 x Fractal Define S, crno, bez napajanja

 

Ukupno: 10.375,00 kn

 

I gle čuda ako ciljaš na gotovu konfiguraciju dobiješ ju gotovu i složenu ez da dodatno bilo što platiš.

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j

Pročitaj još jednom kaj sam napisao, pa onda još jednom.

 

Ovo kaj si ti sastavio može daleko optimalnije, za te pare ja bi išao na jaču grafu i nšto slabiji proc. Također ima daleko jeftinije kućište i napajenj koje savim zadovojava. Da sam ja sastvaljao dobio bi puno više FPS-a za te novce

14 godina
protjeran
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
XXX kaže...

Pročitaj još jednom kaj sam napisao, pa onda još jednom.

 

Ovo kaj si ti sastavio može daleko optimalnije, za te pare ja bi išao na jaču grafu i nšto slabiji proc. Također ima daleko jeftinije kućište i napajenj koje savim zadovojava. Da sam ja sastvaljao dobio bi puno više FPS-a za te novce

Jebote koliko vas jos nije naucilo da "optimalnije" i "najoptimalnije" ne postoji, niste klinci, to bi trebali znat...

11 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
XXX kaže...

Pročitaj još jednom kaj sam napisao, pa onda još jednom.

 

Ovo kaj si ti sastavio može daleko optimalnije, za te pare ja bi išao na jaču grafu i nšto slabiji proc. Također ima daleko jeftinije kućište i napajenj koje savim zadovojava. Da sam ja sastvaljao dobio bi puno više FPS-a za te novce

 

Nisam reko da ne može bolje, ali je u odnosu na ovo sa ryzenom svemirski brod i čisto usporedbe radi sam složio sa i7 8700k.

Može se stavit i5 8600k, može se ići i 250gb ssd (zbog igara i naslova na gamer sam stavio 500gb), može nešto lošije kućište i onda bi stala gtx 1070 kartica.

Ovo gore za 10 300kn se ne može ničim opravdat, teški fail od gaming konfe.

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
ansha kaže...
XXX kaže...

Pročitaj još jednom kaj sam napisao, pa onda još jednom.

 

Ovo kaj si ti sastavio može daleko optimalnije, za te pare ja bi išao na jaču grafu i nšto slabiji proc. Također ima daleko jeftinije kućište i napajenj koje savim zadovojava. Da sam ja sastvaljao dobio bi puno više FPS-a za te novce

Jebote koliko vas jos nije naucilo da "optimalnije" i "najoptimalnije" ne postoji, niste klinci, to bi trebali znat...

 Normalno da postiji; oprimalno, optimalnije, najoptimalnije

16 godina
odjavljen
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
Silent horror1992 kaže...
XXX kaže...

Pročitaj još jednom kaj sam napisao, pa onda još jednom.

 

Ovo kaj si ti sastavio može daleko optimalnije, za te pare ja bi išao na jaču grafu i nšto slabiji proc. Također ima daleko jeftinije kućište i napajenj koje savim zadovojava. Da sam ja sastvaljao dobio bi puno više FPS-a za te novce

 

Nisam reko da ne može bolje, ali je u odnosu na ovo sa ryzenom svemirski brod i čisto usporedbe radi sam složio sa i7 8700k.

Može se stavit i5 8600k, može se ići i 250gb ssd (zbog igara i naslova na gamer sam stavio 500gb), može nešto lošije kućište i onda bi stala gtx 1070 kartica.

Ovo gore za 10 300kn se ne može ničim opravdat, teški fail od gaming konfe.

 

 Koji dio nisi skužio da ovo nije knfa za prosječnog entuzijasta? Ti kao da nikada u zadnjih trideset godina nisi vidio složeni komp nekog dućana pa se sad ćudiš ko pura dreku. Takvi kompovi se prodaju oduvijek i rijetko kada su najoptimalniji 

11 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
XXX kaže...

 Normalno da postiji; oprimalno, optimalnije, najoptimalnije

 

Zašto nisi onda napisao za tu ryzen konfu da je totalno neoptimalna nego ju pravdaš glupavim razlozima o tom 2/5 god. jamstvu i o ljudima koji se ne kuže i ne znaju čistit prašinu iz kućišta i stoga im je ovo dobar deal LOL ??????

16 godina
odjavljen
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
Silent horror1992 kaže...
XXX kaže...

 Normalno da postiji; oprimalno, optimalnije, najoptimalnije

 

Zašto nisi onda napisao za tu ryzen konfu da je totalno neoptimalna nego ju pravdaš glupavim razlozima o tom 2/5 god. jamstvu i o ljudima koji se ne kuže i ne znaju čistit prašinu iz kućišta i stoga im je ovo dobar deal LOL ??????

 Zašto bi pisao očito? Uostaom da si pročitao moj post sa razumjevanjem sve bi ti bilo jasno. Objašnjavo sam jamstvo, i ono je točno ono kaj sam i napisao. To kaj tebi i nekima nije to jasno je drugi problem

11 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
XXX kaže...

 Zašto bi pisao očito? Uostaom da si pročitao moj post sa razumjevanjem sve bi ti bilo jasno. Objašnjavo sam jamstvo, i ono je točno ono kaj sam i napisao. To kaj tebi i nekima nije to jasno je drugi problem

 

Pa kužim šta hoćeš reći.

Taj pc je namijenjen za levate koji će izvalit preko 10 000kn za nešto za što se ne isplati izvalit preko 10 000kn. 

Ali...

Pročitaj članak pa će ti bit jasno zašto su se ljudi uzjebali da dokažu kako je ovo fail konfa za te pare.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 9:58 (Silent horror1992).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
Silent horror1992 kaže...
XXX kaže...

 Zašto bi pisao očito? Uostaom da si pročitao moj post sa razumjevanjem sve bi ti bilo jasno. Objašnjavo sam jamstvo, i ono je točno ono kaj sam i napisao. To kaj tebi i nekima nije to jasno je drugi problem

 

Pa kužim šta hoćeš reći.

Taj pc je namijenjen za levate koji će izvalit preko 10 000kn za nešto za što se ne isplati izvalit preko 10 000kn. 

Ali...

Pročitaj članak pa će ti bit jasno zašto su se ljudi uzjebali da dokažu kako je ovo fail konfa za te pare.

 Ljudi su se uzjebali jer im je dosadno

 

Kaj se levata tiče to mje jedna od najdebilnijih i katstrofa nadutih stavova. Levata imaš u svim životnim aspektima i trgovci ih koriste u ama baš svakoj djelatnosti. Čisto sumnjam da nisi i sam levat u nekom aspektu.

 

Npr. levat si ak živiš u HR a mogao bi bolje prosperirati negdje drugdje i sl.

 

npr. i ti sebi taj komp koma složio jer koristiš 1X8 gb rama, a ja još prije godinu dana pisao da G4560 sa dva stika rama prodiše u open world igrama ovako kako ti imaš je teško upotrebljiv.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 10:05 (XXX).
11 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
XXX kaže...

 

npr. i ti sebi taj komp koma složio jer koristiš 1X8 gb rama, a ja još prije godinu dana pisao da G4560 sa dva stika rama prodiše u open world igrama ovako kako ti imaš je teško upotrebljiv.

 

Za surfanje netom, čitanje foruma i skidanje torrenata je sasvim ok.

Da igram igre ne bi sigurno bilo tako jer znam šta pentaču znači dc.

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
Silent horror1992 kaže...
XXX kaže...

 

npr. i ti sebi taj komp koma složio jer koristiš 1X8 gb rama, a ja još prije godinu dana pisao da G4560 sa dva stika rama prodiše u open world igrama ovako kako ti imaš je teško upotrebljiv.

 

Za surfanje netom, čitanje foruma i skidanje torrenata je sasvim ok.

Da igram igre ne bi sigurno bilo tako jer znam šta pentaču znači dc.

 

Za te stvari bi ti bilo jednako dobro i 4 gb rama.

11 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
XXX kaže... 

Za te stvari bi ti bilo jednako dobro i 4 gb rama.

 

Nije bilo isplativo kupit 4gb pored 8gb.

Šta je po tebi optimalnije 4gb nego 8gb pa sam tu napravio grešku ?  

16 godina
odjavljen
offline
Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam jezgr

Ja bi sigurno uzeo 2X4 gb pogotovo uz integriranu grafu. Da se i na njoj nekaj zaigrati a radi bolje uz DC. Ali ja ne dijelim drugima savjete kako složiti PC

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam jezgr

Pouka za BUG urednike, nikad ne radite recenziju koja ima AMD CPU i GPU jer onda ste ga nahebali...

Dakle samo Intel i Nvidia, ništa drugo, jednostavno je.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 10:56 (toxic).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
toxic kaže...

Pouka za BUG urednike, nikad ne radite recenziju koja ima AMD CPU i GPU jer onda ste ga nahebali...

Dakle samo Intel i Nvidia, ništa drugo, jednostavno je.

 

Sad ga stvarno kenjas, nije uopce problem u izboru amd cpu-a i grafike nego u drugim stvarima, kao sta je vec receno.

 

Za ove novce se sastavi 2600X sa 1070Ti i boljim kucistem i napajanjem, ta kombinacija je min. 50% brza u igrama...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
Silent horror1992 kaže...

 

Dat za taj "gaming pc" 10 300kn baš moraš bit budala.

Gle šta si možeš složit za te pare.

 

1 x Intel CPU Desktop Core i7-8700K (3.7GHz, 12MB,LGA1151) box
1 x Fortron Windale 6, hlad. za procesor, s1151/AM4
1 x MSI Z370A PRO, s.1151
2 x Patriot Elite DDR4, 2666Mhz, 8GB, CL16
1 x Inno3D GeForce GTX1060 TwinX2 6GB
1 x Crucial SSD 500GB MX500 SATA
1 x Toshiba P300 1TB, 64MB, 7200rpm
1 x Corsair Enthusiast Series TX550 Watt Modular Power Supply 80 Plus Gold Certified, EU Version
1 x Fractal Define S, crno, bez napajanja

 

Ukupno: 10.375,00 kn

 

 

 

   
 

12 godina
protjeran
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
Urnebesno je kad "lame" kaze covjek koji je upario ryzena i high rr monitor xD
12 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
  • Slazem se. Mislim da bi same poslovnice, ne samo instar, koje prodaju slozene konfe od 10k, trebale imati nekoga tko se malo jeli više razumije...tj. stručnijeg u tom polju. Bez uvrede.
everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam jezgr

sklepaju od robe na lageru...pa ako prođe.....

 

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Instar Gamer Diablo 2700X Pro - Igrač s osam j
Ajar kaže...

od čitave ove sklepotine možda bih uzeo samo grafičku. kućište bi bilo fractal, napajanje corsair ali HX ili bolje, ploča gigabyte, memorija mushkin (ali je više, nažalost, nema u prodaji) ili g-skill neki, procesor ipak vjerojatno intel, radi hlađenja (nemam nikakvih iskustava s amd-ima, sori. rizik je prevelik) i hladnjaq noctua. ssd samsung evo basic 500 GB a hdd-i toshiba 1TB x 2 ili kombinacija Toshiba wd black. i još par ventilatora iz ladice (fractalovih). ali, eto. i ovo će naći kupca ili kupicu. vidjeh prije koji tjedan mamu i dva prištava sednjoškolca (bradrz) kako u instaru kupuju nekakve setove (slušalice, miš, dugmetara) za igranje: šarene, svijetleće ... jeza živa. a stara samo pljuje lovu. ako to prolazi, i ovo će. 

 

Ovo me sad šokiralo. Baš jeza živa. 

 

Zar netko kupuje u tom Instaru?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice