Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima člana u

poruka: 7
|
čitano: 4.529
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima člana u".
16 godina
odjavljen
offline
Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima člana u

Sta ja znam, kao developeru najbolje mi je iskustvo kad mi kazu "dizemo ti placu za toliko i toliko"

Freak Show Inc.
 
25 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima čla
Friday kaže...

Sta ja znam, kao developeru najbolje mi je iskustvo kad mi kazu "dizemo ti placu za toliko i toliko"

 Tako je, ali jeftinije je zaposliti "člana uprave za dev iskustvo", ugraditi in house gym, free menzu i slične gluposti i onda masovno podplatiti juniore s malo iskustva i samopouzdanja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 17:12 (Dojitza).
3 godine
offline
Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima člana u

Prvo što sam pomislio da piše u naslovu je:

"Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima člana u HDZ-u"

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 13:49 (Boris grozni).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima člana u

kolko sam skuzio ova nova rola u infobipu nije stvorena radi njihovih programera vec radi programera korisnika.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima čla
Dojitza kaže...
Friday kaže...

Sta ja znam, kao developeru najbolje mi je iskustvo kad mi kazu "dizemo ti placu za toliko i toliko"

 Tako je, ali jeftinije je zaposliti "člana uprave za dev iskustvo", ugraditi in house gym, free menzu i slične gluposti i onda masovno podplatiti juniore s malo iskustva i samopouzdanja.

Free menza uopće nije glupost. To bi kod mene bio veliki plus. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima čla
Cordas kaže...

Free menza uopće nije glupost. To bi kod mene bio veliki plus. 

 

Plus bi bio da ti dignu placu za tih 30-50kn dnevno sto bi pojeo...

Potreban ti je samo adekvatan prostor gdje ces jesti. Uz kavu, cajeve i voce. To je sada valjda vec standardno u svim iole boljim firmama.

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Infobip je prva tvrtka na svijetu koja ima čla
Cordas kaže...
Dojitza kaže...
Friday kaže...

Sta ja znam, kao developeru najbolje mi je iskustvo kad mi kazu "dizemo ti placu za toliko i toliko"

 Tako je, ali jeftinije je zaposliti "člana uprave za dev iskustvo", ugraditi in house gym, free menzu i slične gluposti i onda masovno podplatiti juniore s malo iskustva i samopouzdanja.

Free menza uopće nije glupost. To bi kod mene bio veliki plus. 

Menza s nutritivnom svjeze pripremljenom hranom gdje platis to sto jedes i mjesecno/godisnje neoporezivim dodatkom za topli obrok koji ti sjeda na racun bi kod mene bio veliki plus. Ipak, u manjoj firmi zadovoljis se placenim toplim obrokom pa si narucujes sto god zelis.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice