Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu u sv

poruka: 8
|
čitano: 5.122
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu u sv".
Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu u sv

A sigurno da su im i human resources manageri isto "najbolji na svijetu". Inače, kako im ide zapošljavanje u Rijeci, znate ono što su dali oglas da tražite 50 senior developera?? Pa kad se ljudi javili, oni praktički niti jednoga nisu zaposlili, a brdo nas (seniora) nije nikad niti povratni odgovor dobilo od HR departmenta. Znam ljude koje su ostavili na cjedilu 3 mjeseca bez da su im javili ikakav odgovor, ali prije toga im rekli "javiti ćemo se sigurno". Zaposlili juniore da im rade za juniorsku plaću, s benefitima "imaš plejstejšn i moš kafe pit kolko te volja". Najbolja tvrtka na svijetu, kako po čemu, po uvjetima rada sigurno da ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 19:08 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu
OK boomer!!

Šalu na stranu znam nekoliko juniora u infobipu i svi su sretni i imaju iznad prosječnu plaću za juniore.. Tako da ne slušajte boomera
 
0 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

A sigurno da su im i human resources manageri isto "najbolji na svijetu". Inače, kako im ide zapošljavanje u Rijeci, znate ono što su dali oglas da tražite 50 senior developera?? Pa kad se ljudi javili, oni praktički niti jednoga nisu zaposlili, a brdo nas (seniora) nije nikad niti povratni odgovor dobilo od HR departmenta. Znam ljude koje su ostavili na cjedilu 3 mjeseca bez da su im javili ikakav odgovor, ali prije toga im rekli "javiti ćemo se sigurno". Zaposlili juniore da im rade za juniorsku plaću, s benefitima "imaš plejstejšn i moš kafe pit kolko te volja". Najbolja tvrtka na svijetu, kako po čemu, po uvjetima rada sigurno da ne.

al je fascinantno kolko te IT firme mogu odugovlačit sa zapošljavanjem, primaju prijave do nekog roka, onda razgovor da se vidimo, pa ti daju zadatak da riješiš, pa razgovor sa nekim bitnim oko zadatka i onda ti kaže "javit ćemo se uskoro". I onda ili ne odgovore ili napišu srcedrapajuću poruku kako su odabrali nekog čiji su skilovi kompetentniji za njihovu firmu, ali ako želiš oni bi te zapisali u bazu za buduće poslove. I tako prošla 2 mjeseca otkako si se javio i eto za tjedan dana opet isti oglas i nikakvu poruku ne dobiješ što su te zapisali u bazu 

15 godina
offline
Re: Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu
ČESTITAM im :-)

A ovi komentari oko zapošljavanja - dobro došli u kapitalizam.
Profit je bitan
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu
ČESTITAM im :-)

A ovi komentari oko zapošljavanja - dobro došli u kapitalizam.
Profit je bitan
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu u sv

 

 

Ovo su lijepi uspjesi jedne IT kompanije.

 

Druga je stvar što ljudi komentiraju, bilo pro, bilo contra. Al' dok negdje ne radite ne možete znati kako je tamo.

I kako će vama biti tamo. Osobno iskustvo je iznad svega. 

Mada, uvijek volim čuti insajderske informacije. Bilo kakve. Pozitivne, negativne, neutralne.

 

Mislim da organizacija gdje radimo nije toliko bitna, bitno je radnik ima progres.

Danas IT-ci kod nas itekako mogu birati gdje žele raditi i na koji način.

 

Kao što organizacija bira svojeg člana, tako i radnik bira organizaciju.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu

Radim tamo sada godinu i pol i vrlo sam zadovoljan. Ljudi s kojima radim su vrlo otvoreni, pristupačni, a radna atmosfera ugodna. Sa nadređenima mogu popričati oko bilo kakvih problema i izlaze ljudima u susret. Sama firma isto brine o svojim zaposlenima.

Jedan primjer ovoga je da sam zbog projekta trebao ići u drugu zemlju zbog čega sam otkazao stan, međutim, put je odgođen zbog korone. Izašli su mi u susret i već 3 mjeseca sam u stanu koji je firma iznajmila dok čekam da se granice otvore, i to naravno besplatno.

Sam posao može biti naporan, ali je zanimljiv i dinamičan.

To naravno opet ovisi o poziciji, samo izlažem svoje iskustvo.

 

15 godina
offline
Re: Infobip proglašen najboljom tvrtkom u svijetu
Ja mogu sve kontra od kolege sa prvog posta rec u vezi zaposljavanja u Infobipu.

Brzo, jednostavno i vrlo su susretljivi bili u vezi svega.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice