INA sanirala korisnicima vidljive posljedice kiber

poruka: 10
|
čitano: 2.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "INA sanirala korisnicima vidljive posljedice kiber".
16 godina
odjavljen
offline
INA sanirala korisnicima vidljive posljedice kiber

Provedba svih placanja je bila sigurna - i onda navedu za primjer gotovinsko placanje. Bilo ih je strah da su se hakeri sakrili iza pulta i da ce kupcima prilikom placanja istrgnuti novcanicu iz ruke?

Freak Show Inc.
 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
INA sanirala korisnicima vidljive posljedice kiber

"[whatever] ... napisali su iz odjela za korporativne komunikacije i marketing INA-e." e, da. još jedna vjerodostojna ekipa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
INA sanirala korisnicima vidljive posljedice kiber

https://kartica.ina.hr/

 

znaci, novo znacenje rijeci sanirati, po INI, u ovom slucaju je da ono sto je bilo enkriptirano od sad na dalje, kao i do sad, ne radi???

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: INA sanirala korisnicima vidljive posljedice k
@Friday
Pa pise sve fino:
Također, provedba svih plaćanja bila je sigurna, neovisno o tome radi li se o gotovinskom plaćanju, INA kartici ili bankovnoj kartici.

A sta bi ti da pise? Samo kartice?
Kako mislis da izdaju racune? Pisu racun na blok papirica kao sto je Sanader prodao Ina-u?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
odjavljen
offline
Re: INA sanirala korisnicima vidljive posljedice k
Pero Dinamit kaže...
@Friday
Pa pise sve fino:
Također, provedba svih plaćanja bila je sigurna, neovisno o tome radi li se o gotovinskom plaćanju, INA kartici ili bankovnoj kartici.

A sta bi ti da pise? Samo kartice?
Kako mislis da izdaju racune? Pisu racun na blok papirica kao sto je Sanader prodao Ina-u?

 

Mozes mi objasniti na koji to nacin placanje gotovinom u trgovini moze biti nesigurno? Cisto da shvatim na koji nacin njihova izjava ima smisla.

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: INA sanirala korisnicima vidljive posljedice k
Sigurno da si mogao dobiti fiskalizirani račun, a ne da je blagajnik ostavio tu lovu za sebe.

Ili sigurno da se blagajna moze otvoriti tek kad se racun otkuca pa ti mogu vratiti ostatak.

Ne znam kakav im je poslovni proces, ali vjerujem da sam negdje na tom tragu.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
INA sanirala korisnicima vidljive posljedice kiber

Mislite plavi tim. Od trenutnka stvaranja jedino je plavo istina, tim ne postoji. Pranje love od strane INE. Do trenutka kada su preuzeli svo poslovanje vezano za IT, kriptirani su bili diskovi u svim firmama INA grupe. Te tvrtke nisu imale u 20 g. poslovanja niti jedan takav incident, a zarađivale su više nego INA.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: INA sanirala korisnicima vidljive posljedice k
Pero Dinamit kaže...
Sigurno da si mogao dobiti fiskalizirani račun, a ne da je blagajnik ostavio tu lovu za sebe.

Ili sigurno da se blagajna moze otvoriti tek kad se racun otkuca pa ti mogu vratiti ostatak.

Ne znam kakav im je poslovni proces, ali vjerujem da sam negdje na tom tragu.

 

Za mene kao krajnjeg kupca nista od toga ne spada pod nesigurnost. Dao sam im lovu, dobio robu - jebe mi se jel nesto puklo kod fiskalizacije ili nije. Nema neposrednog utjecaja na mene. Zato kazem da je suludo da se krajnjim kupcima obracaju sa tim "argumentom"

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: INA sanirala korisnicima vidljive posljedice k
Ajar kaže...

"[whatever] ... napisali su iz odjela za korporativne komunikacije i marketing INA-e." e, da. još jedna vjerodostojna ekipa. 

 

Svašta pizda rodi i državna služba primi. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
12 godina
offline
Re: INA sanirala korisnicima vidljive posljedice k
Friday kaže...
Pero Dinamit kaže...
Sigurno da si mogao dobiti fiskalizirani račun, a ne da je blagajnik ostavio tu lovu za sebe.

Ili sigurno da se blagajna moze otvoriti tek kad se racun otkuca pa ti mogu vratiti ostatak.

Ne znam kakav im je poslovni proces, ali vjerujem da sam negdje na tom tragu.

 

Za mene kao krajnjeg kupca nista od toga ne spada pod nesigurnost. Dao sam im lovu, dobio robu - jebe mi se jel nesto puklo kod fiskalizacije ili nije. Nema neposrednog utjecaja na mene. Zato kazem da je suludo da se krajnjim kupcima obracaju sa tim "argumentom"

 Misle na to da kusur nema virusa, dezinficiran je.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice