Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milijuna

poruka: 10
|
čitano: 4.183
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milijuna ".
15 godina
offline
Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milijuna

"ja sam elongo muskembe iz nigerije, kraljević i prosjak, s ogromnim no nažalost trenutačno nedostupnim bogatstvom ...". kak netko može biti toliko glup (ma znam da može) i istodobno rovariti te kriptopimpeke a ne ispitati autentičnost "mamitelja" te prevaranta jednog običnog?  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 15:48 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milij
Bio je neki sajt, gdje je autor trola te sirote nigerijce.

Poslao bi im mejl da će uplatit pare ako nešto naprave za njega.

419eater.com
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milij
Kad raste udarna vijest na bug.hr...svi su generali i slave pobjedu... kad pada onda nema vijesti... generali se ne javljaju

Međutim kako ono ide.. Svi koji imaju kripto su u plusu... Kupiš prije par dana po 55000$...danas prodaš po 43000$ i u plusu si
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milijuna

To su stare fore kao i kripto.Na to nasjedaju večinom ljudi koji tek ulaze u kripto,drugim riječima nubovi.

Baš sam neki dan dobil na svoj Tron link wallet 1223 kusama tokena.I ono,sve izgleda super,jbt..neko mi je poslal pare!Odeš na info,tamo je naravno link na fejk internetsku stranicu,na kojoj možeš napravit swap (stranica izgleda isto ko recimo pancake swap,razlika je samo u jednom slovu,znači nije https//pancake swap,več piše https//pencake swap)

I kaj sada?da bi napravil swap,moraš linkat svoj wallet sa tom fejk stranicom.U trenutku kad si ti linkal wallet tamo,odu pare stari moj...

Poanta..sranje se može desit svakome,samo je potrebno malo nepažnje.

Naravno,ko prati malo kripto,zna da na Tron mreži ne postoji Kusama token. :)

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milij
Ajar kaže...

"ja sam elongo muskembe iz nigerije, kraljević i prosjak, s ogromnim no nažalost trenutačno nedostupnim bogatstvom ...". kak netko može biti toliko glup (ma znam da može) i istodobno rovariti te kriptopimpeke a ne ispitati autentičnost "mamitelja" te prevaranta jednog običnog?  

 lakomija je zahebana stvar.

11 godina
offline
Re: Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milij
Ajar kaže...

"ja sam elongo muskembe iz nigerije, kraljević i prosjak, s ogromnim no nažalost trenutačno nedostupnim bogatstvom ...". kak netko može biti toliko glup (ma znam da može) i istodobno rovariti te kriptopimpeke a ne ispitati autentičnost "mamitelja" te prevaranta jednog običnog?  

Di da ti pošaljem bitkojine?

 

 

pese

 

I koliko? Oće 20 bit dosta?

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 17:14 (markoBT).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milij
Pa nije bitcoin jedini kripto. Uostalom sto tebe kripto toliko zulja, imas jaja i krumpire. Drzi se stvari koje znas.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 18:34 (veliki pero).
11 godina
offline
Re: Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milij
ccc2002 kaže...
Bio je neki sajt, gdje je autor trola te sirote nigerijce.

Poslao bi im mejl da će uplatit pare ako nešto naprave za njega.

419eater.com

 Ovo?

https://www.ted.com/talks/james_veitch_this_is_what_happens_when_you_reply_to_spam_email

3 godine
neaktivan
offline
Re: Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milij
Ne, sajt je 419eater.com

Tip je trola nigerijce da se slikaju s nekakvim natpisima i još ponešto.

Ovo nisam pogledao što si linko.
15 godina
neaktivan
offline
Imitatori Elona Muska ukrali više od dva milijuna

Platforma idealna za perače novca, mafijaše, pedofile i ostale tipove političara, se koristi za prevare? Tko bi to očekivao?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice