Imate li kućnog ljubimca?

poruka: 7
|
čitano: 5.028
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Imate li kućnog ljubimca?".
10 godina
offline
Imate li kućnog ljubimca?

 

 

Imamo, imamo. Psa. Al' to nije životinja to je čovjek.

Drugo,  mislim da ni jedna druga životinja kao kućni prijatelj, ne žiki da niste njegova vrsta, sem pesa.

 

Dobro, majmun ako ga imate mado žiki više, nego pas. Isto kao i domaći pajcek.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
9 0 hvala 0
Imate li kućnog ljubimca?

 

Nakon 13 godina nažalost tužna srca morao sam kliknuti na "nemam" ... Hvala neizmjerno joj na predivnim trenutcima i godinama provedenima s njom.

Život je postao tužniji i jadniji, tko nikad psa nije imao ne zna niti za takvu bol a niti sreću.

 

 

 

Moj PC  
21 0 hvala 0
7 godina
online
Imate li kućnog ljubimca?

Trebalo je malo drugačije postavit anketu: za one s psima - koliko okolokućnih lajala s naguznim mahalom imate, za vlasnike mačaka - koliko vas sotoninih podanika posjeduje, robujete im i služite kao danonoćna posluga i otirač za očistit papke? 

A ostali - nebitni ste.

 

 

Kruha i igala...
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Imate li kućnog ljubimca?

Evo mojih :) Mašenka mačka vulgaris 10 godina stara, a ova velika beba je bullmastiff Gandalf 3 i po godine star

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 17:36 (sminigo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Imate li kućnog ljubimca?

Tri zla(ž.rod), od toga dve mačke(slika dole), a jedna je homo-sapiens(žena).

 

Nažalost, najviše slika imam od malene(sad joj je 8mj), ova druga je albino norveška šumska stara 6god odprilike, poklon od forumskog kolege koji je pobjego u swedenstan.

 

 

Edit: ovaj s profilne slike mačak je pokojan već dulje vrijeme, imao je srčanu manu, uspio je biti samnom 10god s dvije jače operacije. Jedno jutro se samo više nije probudio.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 16:25 (ramzocro-HCR).
 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Imate li kućnog ljubimca?

imam vreticu... eto pa googlajte

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 17:20 (miki_the_pirat).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Imate li kućnog ljubimca?

Ja imam kuju,koju su htijeli ubiti jer ima ozbiljnu uzgojnu manu,mačka sa ozbiljnim psihičkim problemima,koji misli da je pas i hrpetinu ukrasnih ptica.

Eh da,Elvis se od njih svih razlikuje,jer misli da je pas ili mačka-nisam siguran!

Kod mene sve nešta falično,no ne dam ih nikome

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
6 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice