Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

poruka: 132
|
čitano: 28.088
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl".
16 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Aaaa...

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Zamjenik tužitelja "Luka Vitasović" ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Da je bar jedan od njih smacao pimpu tudoj zeni, ajd...

Al ovo na sto danas svijet spadne, danas jesi, sutra nisi...

Truth in engineering.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

zato i imamo prijatelje. ta koga bismo inače ubili, kad smo glupi?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 1
16 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Give it to us, Deagol dear, it's our birthday :)

Gledam te!
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Ovo je još jedan dokaz da treba što više oružja i da oružje spašava živote, jer da je Dickson imao pištolj, ili još bolje M2, mogao bi se obraniti. Tako nekako ide logika manijaka koji vole oružje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
13 2 hvala 0
15 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Amerika nije rad i znoj
postoje Hollywood i Frankie boy
Disneyland, baseball i Rock’n’roll
Vrijeme ocaja vrijeme nade
jedni ruse a drugi grade
prolaze ratovi padaju vlade
Pitove ruke vise nisu mlade…

Od Aljaske do Mexica to je ona druga slika
Pit, i to je Amerika

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
Visak kaže...

Ovo je još jedan dokaz da treba što više oružja i da oružje spašava živote, jer da je Dickson imao pištolj, ili još bolje M2, mogao bi se obraniti. Tako nekako ide logika manijaka koji vole oružje.

 Ja sam "manijak" koji voli oružje i nikog nisam ubio. Kao i 99,9% kolega "manijaka"....

16 godina
neaktivan
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

zato imatelji oružja uglavnom pasivno propucaju sebe ili random nekog u prostoriji.

još od jna pa do danas konstantno svjedočim da prazna puška ubija.

pogledaj samo ovih likova kojima gen nije evoluirao i još ih drži onaj pećinski nagon...danas se okupljaju u lovačkim društvima.

čak imaju žute prsluke iz auto-seta sigurnosti na cestama...i opet lovac Đuro saspe duplu nulu iz lovačke u kolegu Perišu sa žutim prslukom.

kako to, kako to?  Periša šušnuo u grmlju dok je otresao veseljka nakon mokrenja, a Đuki se učinilo da je divlje krme od 140kg.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
20 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
Posmatrač kaže...

 Ja sam "manijak" koji voli oružje i nikog nisam ubio. Kao i 99,9% kolega "manijaka"....

 Znači tek kad svaki imaoc oružja nekoga ubije (ili ti reci koliki postotak treba biti) ćemo zaključiti da je privatno držanje oružja glupa ideja?

 

Oružje prečesto ubija kad je u ljudskim rukama i najbolji način za spriječiti nesreću je ne dozvoliti rukama da mu imaju pristup. Opet, kao i kod kripta, imamo veliku štetu, a zanemarivu korist.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
Posmatrač kaže...

 Ja sam "manijak" koji voli oružje i nikog nisam ubio. Kao i 99,9% kolega "manijaka"....

 otkud izvuče tih 99,9% i o kojoj zemlji pričamo, obzirom da je ovdje tema usa?

obzirom da je u usa broj upucanih dosegao preko 50.000 godišnje, nekako mi tih 99,9% miroljubivih 'manijaka' zvuči kao podatak iz dupeta izvučen

 

EDIT - link

 

RDIT 2

za sve 'ljubitelje oružja', da ne koristimo uvredljivi izraz manijaci, najprije proučite fakte o povezanosti količine oružja u državi i broja nasilnih smrti i ozljeda prije nego počnete sa sranjima tipa 'ne ubija oružje...'

slika dolje pokazuje ameriku i britaniju, dvije zemlje poprilično usporedive po svemu osim po broju pucaljki u domaćinstvima, obratite pozornost na broj smrti od oružja, ozljede kojih ima daleko više da ne spominjemo (link)

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 13:12 (picajzla0707).
11 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Koji loot je bio u pitanju?....

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
online
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Eto, to se događa kada djeca u srednjim tridesetima još uvijek žive kod roditelja

 
5 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

Da se razumijemo, ja volim oružje. Općenito volim tehniku, pa i oružje, koje je zbog obilnog financiranja često vrhunska tehnika. Volio bih se i voziti i pucati iz aviona ili tenka, a uživao sam u pucanju iz raznog pješačkog oružja. Ali neću zbog toga tvrditi kako je pametno da svi slobodno posjeduju oružje jer su tri moždane stanice dovoljne za zaključiti kako to nije točno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
Visak kaže...

Ovo je još jedan dokaz da treba što više oružja i da oružje spašava živote, jer da je Dickson imao pištolj, ili još bolje M2, mogao bi se obraniti. Tako nekako ide logika manijaka koji vole oružje.

 Meni se čini da su tu ipak krive "igrice" koje izazivaju nasilje. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
14 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
torrente kaže...

zato imatelji oružja uglavnom pasivno propucaju sebe ili random nekog u prostoriji.

još od jna pa do danas konstantno svjedočim da prazna puška ubija.

pogledaj samo ovih likova kojima gen nije evoluirao i još ih drži onaj pećinski nagon...danas se okupljaju u lovačkim društvima.

čak imaju žute prsluke iz auto-seta sigurnosti na cestama...i opet lovac Đuro saspe duplu nulu iz lovačke u kolegu Perišu sa žutim prslukom.

kako to, kako to?  Periša šušnuo u grmlju dok je otresao veseljka nakon mokrenja, a Đuki se učinilo da je divlje krme od 140kg.

 U krivom si lovackom (krivolovackom) drustvu

 

Kad se svinje love iz pogona (jos k tome sacmom??) onda nema pisanja, pogotovo ako si nekome koju vecer prije uveseljavao polovicu (polovnjacu).

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
16 godina
online
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
ivan dragi kaže...
torrente kaže...

zato imatelji oružja uglavnom pasivno propucaju sebe ili random nekog u prostoriji.

još od jna pa do danas konstantno svjedočim da prazna puška ubija.

pogledaj samo ovih likova kojima gen nije evoluirao i još ih drži onaj pećinski nagon...danas se okupljaju u lovačkim društvima.

čak imaju žute prsluke iz auto-seta sigurnosti na cestama...i opet lovac Đuro saspe duplu nulu iz lovačke u kolegu Perišu sa žutim prslukom.

kako to, kako to?  Periša šušnuo u grmlju dok je otresao veseljka nakon mokrenja, a Đuki se učinilo da je divlje krme od 140kg.

 U krivom si lovackom (krivolovackom) drustvu

 

Kad se svinje love iz pogona (jos k tome sacmom??) onda nema pisanja, pogotovo ako si nekome koju vecer prije uveseljavao polovicu (polovnjacu).

 

Iz nekog mi razloga Ilija Čvorović pada na pamet

14 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D

"U Srbiji kažu kad hoćeš nekog da se rešiš pozoveš ga u lov. U Americi ga pozoveš na snimanje filma... "

6 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

@torrente tipican komentar pripadnika metropole. Da ulozis svojih 4000 kuna, bez poticaja u krumpir i kukuruz, kako bi imao domacu hranu sa sto manje kemije u sebi, ne bez, nego sto manje i onda ti krme od 140 kila pojede i unisti to, drugacije bi vikao. Krmaca sa malima ide u redu kukuruze i rusi stabljiku na pod. Svinja malo pojede, ne sve, rusi dalje. Elektricni pastir? Kod muske svinje od 140+kila (bicko) koza i dlake su tako debele da on sam potrga zicu i ude u polje. Kolicina srna na cesti u mom kraju je abnormalna!! Ne toliko u ljeti koliko prema kasnoj jeseni kada raste mlada trava uz prometnice nakon kosnje. Lovci ne rade svoj posao!! Kvote su premale!! Tog se nakotilo abnormalno. Tople jeseni, tople zime, hrane u izobilju. Mora postojat plemenita osoba poput lovca koji ce regulirat populaciju divljaci jer predatora nema! 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

I ja tako volim držati pištolj pored miša, ljepši je zvuk klika.

morrisoN
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
@cvaja997
Koja jeftina apologetija. Bambi je ponosan na tebe.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 16:03 (maleni.99).
14 godina
offline
Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u Diabl

torrente 

 

e vidiš, primjerenije je smucati se po šumi i ubiti životinju nego sjesti u debelo "avto" i otfurati se u trgovački centar, pokloniti se Mammonu i kupiti lijepo zapakiran komadić meseka u plastici...

 

uostalom, kako je rekao Tolstoj - dokle god će ljudi slati životinje u klaonice, djeca će im masovno ginuti na bojištima...

 

a to nije, kako gotovani misle, bilo protiv jedenja mesa (iako je Tolstoj potkraj života bio vegetarijanac), nego protiv rak-rane modernog ljudskog društva - konzumerizma...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
maleni.99 kaže...
@cvaja997
Koja jeftina apologetija. Bambi je ponosan na tebe.

 Ako imaš problema sa ubijanjem životinja, žao mi je, ali krivi forum za tvoju propagandu dečko. I moj post je debeli off topic. Tvoj je razinu dublje.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
picajzla0707 kaže...
Posmatrač kaže...

 Ja sam "manijak" koji voli oružje i nikog nisam ubio. Kao i 99,9% kolega "manijaka"....

 otkud izvuče tih 99,9% i o kojoj zemlji pričamo, obzirom da je ovdje tema usa?

obzirom da je u usa broj upucanih dosegao preko 50.000 godišnje, nekako mi tih 99,9% miroljubivih 'manijaka' zvuči kao podatak iz dupeta izvučen

 

EDIT - link

 

RDIT 2

za sve 'ljubitelje oružja', da ne koristimo uvredljivi izraz manijaci, najprije proučite fakte o povezanosti količine oružja u državi i broja nasilnih smrti i ozljeda prije nego počnete sa sranjima tipa 'ne ubija oružje...'

slika dolje pokazuje ameriku i britaniju, dvije zemlje poprilično usporedive po svemu osim po broju pucaljki u domaćinstvima, obratite pozornost na broj smrti od oružja, ozljede kojih ima daleko više da ne spominjemo (link)

picajzla0707  kad bih bio karakterno sukladan tvom nadimku rekao bih ti da posložiš tablicu po broju oružja na 100 stanovnika i pogledaš recimo Island...

 

4x manje oružja (30 vs 120) a 174x manje smrti vatrenim oružjem  (0.07 vs 12.21) ?!?!?

 

možda nije do količine dostupnog oružja nego do opće društvene patologije ?

 

 

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D

Mi imamo sad masovne probleme sa divljim svinjama i steram vas lovce znas kam. Svaku zimu hranite tu divljac, a ne lovite jer valjda vise ne mozete prodavati po metropoli kak ste nekad prije?

 

Vise stete su mi napravili lovci dok su vukli divlje svinje po kukuruzu nego same svinje, imaju put, ali njima je lakse presjec kroz moju kuruzu i mogu se. Dva lovacka drustva u jednom selu nisu u stanju smanjiti populaciju divljih svinja i srna, ali ih sad po zimi uredno hrane. Tko tu koga?

 

Uredno se streljalo i drzalo pod kontrolom. Moj ludi ujak i njegova ekipa je 90-tih s automatom i loncima (krivo)lovila, svako malo u zagreb teglil divljac, ali su se zakacili s (krivo)lovcima, pocele prijetnje medjusobno pa je policija razoruzala citavo selo. Onda su "lovci" jedini ostali s puskama, dosli na svoje i nastavili prodavati po Zagrebu. Ne znam gdje je zapelo s time, mozda od ulaska u EU?

 

I nema godine da nekom ne opali kod ciscenja, slucajno ili izresetaju prometne znakove, tak da kaj se mene tice, torrente je u pravu.

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 18:33 (Ante).
6 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D

Ante slažem se. Lovci imaju premale kvote. Treba više streljat. A kada je tvoj ujak 90-ih lovio, bila je oštrija klima. Sada se populacija umnožava i puno više preživljava nego 90.-ih.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
5 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
Visak kaže...
Posmatrač kaže...

 Ja sam "manijak" koji voli oružje i nikog nisam ubio. Kao i 99,9% kolega "manijaka"....

 Znači tek kad svaki imaoc oružja nekoga ubije (ili ti reci koliki postotak treba biti) ćemo zaključiti da je privatno držanje oružja glupa ideja?

 

Oružje prečesto ubija kad je u ljudskim rukama i najbolji način za spriječiti nesreću je ne dozvoliti rukama da mu imaju pristup. Opet, kao i kod kripta, imamo veliku štetu, a zanemarivu korist.

 Gdje sam ja rekao da svako treba imati? A ovo o postotku mozes primijeniti na more stvari. Oruzje nikog nije ubilo. Ubio je covjek a oruzje je alat kao i noz i cekic i kamen....

14 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D

Naravno, ni oružje nije pravo po rođenju, kao uostalo i auto...

 

 

a bome, svakakvi papani voze aute...

Ju je je? Je ju je!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D
Uvesti psihotestove za gejmere
Nesto
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igrač ubio prijatelja zbog svađe oko loota u D

vele da oni koji vole gorke / žufke / ljute okuse ćešće iskazuju psihopatske, anti-socijalne i sadističke sklonosti...

 

možda je samo Spellman papao Carolina Reapera, pa kad mu se sfinkter rascvjetao, malo emotivno reagirao i uz pjesmu "pištolj Walther i 9-ka duga, dva su moja najmilija druga" odveo dijalektiku kooperativnog igranja na novu razinu ?

Ju je je? Je ju je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice