Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

poruka: 9
|
čitano: 13.685
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog".
13 godina
offline
Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

Pass.....

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

čeka se Diablo 4... a ovo me ne zanima te pay to win igre su navlakuše

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

Na meni definitivno neće zgrnuti lovu. S kompjuterima sam još od vremena Amige, Apple 2 i ostalih legendi, ali do sada nisam potrrošio ni lipu na igrice, mada su me arkadni automati koštali dobre love - Moon ranger, Phoenix, Donkey Kong... samo neke koje su mi praznile džepove. Onda kada sam se dohvatio svog osobnog kompjutera nisam nikada plaćao za igre, pa ne plaćam ni danas. Znam da nije baš najpoštenije, ali tako je. Jedina iznimka je bila moja kćer kojoj sam legalno kupio Simse 1 i 2, ostalo sam nabavio drugačije. Osim toga, bilo je i dosta kvazi - besplatnih igara. Wot i WOW igram i dan danas a da nisam kupio ništa od tenkova i brodova, sve je zarađeno u igri, ali zato je to i trajalo malo duže.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 22:37 (učo).
Moj PC  
5 11 hvala 0
13 godina
offline
Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

Stvarno smo evoluirali kao društvo, sve se može kupiti, čak i uspjeh u video igricama 

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Igrač Diablo Immortala završio igru bez potroš
učo kaže...

Na meni definitivno neće zgrnuti lovu. S kompjuterima sam još od vremena Amige, Apple 2 i ostalih legendi, ali do sada nisam potrrošio ni lipu na igrice, mada su me arkadni automati koštali dobre love - Moon ranger, Phoenix, Donkey Kong... samo neke koje su mi praznile džepove. Onda kada sam se dohvatio svog osobnog kompjutera nisam nikada plaćao za igre, pa ne plaćam ni danas. Znam da nije baš najpoštenije, ali tako je. Jedina iznimka je bila moja kćer kojoj sam legalno kupio Simse 1 i 2, ostalo sam nabavio drugačije. Osim toga, bilo je i dosta kvazi - besplatnih igara. Wot i WOW igram i dan danas a da nisam kupio ništa od tenkova i brodova, sve je zarađeno u igri, ali zato je to i trajalo malo duže.

 Nemoj se onda ljutit kad ti djeca varanu na satu i jedni drugima kradu stvari.princip je isti

16 godina
offline
Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

Naglašava kako je igra dizajnirana da gura najveće potrošače na svim ljestvicama

 

Zvuči kao scientologija.

 

Normalno mi je kupiti igru. Ok je i da igra ima mjesečnu pretplatu. Nije ok da je novac sredstvo za napredovanje. Ne znam zašto bi netko sudjelovao u tome.

 
5 0 hvala 0
15 godina
online
Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

Ne znam zašto netko ima potrebu biti među najboljima u nekoj MMO igri.

Normalno da je za to potrebno ili hrpa love ili hrpa utrošenog vremena ili oboje. A vrijeme je novac.

 

Većina ljudi igraju da im malo prođe vrijeme u zabavi, kad im dosadi prijeđu na nešto drugo.

Kog boli briga jel postao Immortal ili je obična njubara na serveru ako se zabavlja dok igra. Zato se i zove "igra".

 

Osim toga i ti koji su postali Immortals mogu spušit rank tako da moraju i dalje ulagati u sebe i biti najbolji.

Nije mi jasno da netko pati na to, ali ok, ima nas svakakvih.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2022 12:38 (Bitanga).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Igrač Diablo Immortala završio igru bez potrošenog

"Wudijo, igrač Diablo Immortala, je zaradio titulu Besmrtnika bez potrošenog novčića, no njegova ekipa iz klana bez koje to ne bi mogao je ipak povremeno koristila mikrotranskacije"

 

Znači ništa novoga,igra je i dalje Full Anti-consumer.

Sva sreća pa.....da svi imamo mobitele.

*# @Frk #*/
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Igrač Diablo Immortala završio igru bez potroš
meh, kak je idsoftware uspio zaraditi brdo para bez pretplate ili mikrotransakcija na doom1/2/3, quake1/2/3, napravili su dobru igru...
U svakom slučaju, igra se diablo 2, većina novih blizzard igri su trash
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice