iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije niti sp

poruka: 12
|
čitano: 5.267
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije niti sp".
9 godina
offline
iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije niti sp

Ako nece softverski rijesit problem s mehanickim stabilizatorom slike, tada ce ovo zasigurno olaksat serviserima :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
 
3 0 hvala 0
7 godina
online
iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije niti sp

A novac koji su "izgubili" na račun jeftinijih servisa će nadoknaditi povećanjem cijena aplikacija za korisnike iz Euro područja 

 

pan y agujas
 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije nit
fer-de-lance kaže...

A novac koji su "izgubili" na račun jeftinijih servisa će nadoknaditi povećanjem cijena aplikacija za korisnike iz Euro područja 

 

 no vis, vuk sit a ovce na broju hahahaha

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije niti sp

je, dečki, a prešutili su i da ekupi ovo, plaćeno više od 1600 ojara (oglas tu, na portalu), dostavlja besplatno! dakle, ni platna nema. 

 

pe se: 2016. sam nehotice (trebao je biti kćeri za rođendan a ona si, ofca, već sama kupila nešto pa je meni ostao kao "uspomena") kupio xiaomi redmi 3x za 1600 ali hrk. i s "brzim" punjačem. navedeni i dan danas radi kao prvoga dana, bateriju punim jednom tjedno, nikad se nije kvario i nije s njim bilo ikakvih problema, sotver/hardver. baš me zanima kako će me eplovi pacijenti (tipa atjlučko, koji si "utvara" ovoono) pokušati uvjeriti (osim palcem nadolje, što se ne računa) da je ovo 7,5345 puta bolje. poslije 6 godina uporabe, jasno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2022 17:11 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije nit
A zar bi itko od nas reklamirao feature na slabijem modelu te se onda morao opravdavati što ga nema na skupljem?

Ovako će to prezentirati nagodinu kada dođe na sve modele.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije nit
Akar:

Tebi ni ne treba telefon kad ti izdrži tjedan dana
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije nit
Apple vec godinama ulaze ogromne napore i financijska sredstva ne bi li otezali i onemogucili popravak od strane korisnika uredjaja ili nezavisnih servisa. To ne rade samo za iPhone vec za cijelu paletu proizvoda, a svake godine mehanizmi sprjecavanja popravka od strane nezavisnih servisera su sve kompleksniji.



Stoga je nuzno donosenje novog zakonskog okvira koji ce omoguciti korsnicima pravo na popravak i pravo na dostupnost rezervnih dijelova.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije niti sp

Popravak iPhone je 0/10 dokle god ima softwareski UUID zaključan za ekrane, kamere, baterije, lightining port i ostalo.
Znači da se ne da popraviti, da ga ja kao vlasnik ne mogu popraviti sam, čak niti ako kupim preskupe orginalne zamjenske dijelove (110 EUR nova baterija za iPhone 14 :D )

 

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 0:59 (gkelekov).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije niti sp

da budem iskren, iphone imam samo zato jer mrzim google a nisam dovoljno ne-lijen :D da se drkam sa romovima (glupi alarm od stana mi trazi gapps)

ALI - prvog trenutka kada izadje posteni linux telefon - ADIOS OBOJE - imao sam pine 64 - govno... jebiga...

 

a onda kad krenem sa njime bit će:

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije nit
Ajar kaže...

 

 

pe se: 2016. sam nehotice (trebao je biti kćeri za rođendan a ona si, ofca, već sama kupila neštopa je meni ostao kao "uspomena") kupio xiaomi redmi 3x za 1600 ali hrk. i s "brzim" punjačem. navedeni i dan danas radi kao prvoga dana, bateriju punim jednom tjedno, nikad se nije kvario i nije s njim bilo ikakvih problema, sotver/hardver. baš me zanima kako će me eplovi pacijenti (tipa atjlučko, koji si "utvara" 

 pazi ovog ?!

kupi kćeri za rođendan mob, a onda ga zemi sebi, pohlepni starac.

 

mogao je mob zamijeniti za nešto što kćera nema, pa joj dati poklon...

 

mislim 

 

inače, ovo je samo+ za najbolje od tehnologije i kvalitete što mobitel može pružiti, a to je godinama IPhone.

svi ti šljamomi i slični, samo su slinili dok je Iphone prodavao smartphone uređaje.

 

moje ženče ga je sebi kupilo prije dvi godine Iphone 11 i bio sam ljut što ga je puno platila.

i danas kad ga gledam, to je vrhunski neuništivi sofisticirani tenk-mobitel.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 10:48 (Zaporožac).
7 godina
protjeran
offline
Re: iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije nit
nkdz kaže...
Apple vec godinama ulaze ogromne napore i financijska sredstva ne bi li otezali i onemogucili popravak od strane korisnika uredjaja ili nezavisnih servisa. To ne rade samo za iPhone vec za cijelu paletu proizvoda, a svake godine mehanizmi sprjecavanja popravka od strane nezavisnih servisera su sve kompleksniji.



Stoga je nuzno donosenje novog zakonskog okvira koji ce omoguciti korsnicima pravo na popravak i pravo na dostupnost rezervnih dijelova.

 to je to
zelimo jos vise zakona i regulacija! 

14 godina
offline
Re: iFixit: najbolji dio iPhonea 14 Apple nije nit
Zaporožac kaže...
Ajar kaže...

 

 

...

 

... 

moje ženče ga je sebi kupilo prije dvi godine Iphone 11 i bio sam ljut što ga je puno platila.

i danas kad ga gledam, to je vrhunski neuništivi sofisticirani tenk-mobitel.

 Sarkazam?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice