Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za

poruka: 7
|
čitano: 2.651
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za ".
6 godina
offline
Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za

Bez da se itko na ljuti...ali sranje do sranja...meni je isto neko sranje palo na pamet...ali računam...tko bio financirao sranje... očito sam bio u krivu...ako je ovakva situacija i u ostatku svijeta...nije ni čudo što nema više revolucionarnih inovacija...7 milijardi ljudi...8 puta više nego kad se Tesla rodio...a nema novih Tesla

 

Jedino što valja je Orga FPV.One

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za

"tko bio financirao sranje." nije to problem kod nas, samo treba poznavat prave rođe, imaš danas zanimljiv tekst o jednom od natjecatelja na indeksu

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 12:59 (bosingwa).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za

iam zamisao o tome da ukinete ovaj vašar ispraznosti, bezidejnosti i sviranja qqruzu i ušparate nofce za nekaj korisno (tipa, pronađite nekoga tko se već probija s gotovim proizvodom/softverom al ga jebe birokracija i pomognite im). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se

Da, ali onda se Bugov urednik ne bi mogao praviti važan s kapom u zatvorenome prostoru i sponzorskom trakicom oko vrata. Ciljam na 32. sekundu videozapisa priloženoga u članku.

All work and no play makes Jack a dull boy.
16 godina
offline
Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za

lol digitalna agencija na listi??? 

 

Uz to sto je to izmisljavanje tople vode vlasnik onak ima doslovno 10 zaposlenih i njemu treba financiranje za las vegas?

 

Ja sam mislio da se tu radi o fakat zanimljiv idejama koje zbilja trebaju neki boost a ne da se doprinosi firmama xy godina staza i radnika.

 

Dajte krila ljudima poput Gajšaka i makerbuina i slicnima a nekakvim kvazi digitalnim agencijama i fitmama za proizvodnju softvera koje vec rade xy godina i rade samopromociju.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 22:45 (amd freak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za

Po natjecateljima vidi da će ovo biti opaka i napeta borba do samoga kraja.

Ulog je veliki. Pobjeda na Idea Knockout otvara prostor za osvajanje cijelog svijeta.

Samo naprijed! Ovo je jedna divna priča.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Idea Knockout 2018: Ovih 20 timova borit će se za

Ah vidim da imam sličnomišljenika o ovakvim temama dakle ne čini se samo meni da je car golać. 
Inače, da index o jednom od natjecaelja. Taj pajdo vjerojatno ide u Las vegas ovako ili sa županom 
https://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzov-izumitelj-nosio-zupana-na-ramenima-pa-dobio-hrpu-nase-love-za-selfie-stup/2024870.aspx

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice