IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

poruka: 10
|
čitano: 3.539
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s".
8 godina
offline
IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

Evo ideje (za džabe) pa neka je ostvari tko god hoće. Dron se može upotrijebiti i za hlađenje, umjesto ventilatora, tako da se postavi dva-tri metra iznad glave. Funkcionira jako dobro (iskušao sam), samo se treba osigurati da te dron slijedi dok hodaš i da ti ne padne na glavu ako mu slučajno zakaže motor. Evo posla za tehički vudrene. 

 
4 0 hvala 0
7 godina
online
IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

A najjače je kak nekoga kava razbudi...

Mene samo ugrije pa mi se još više spava 😴

 

 

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu k
Ja mislim da je to stvar psihe, probaj razmišljat da te razbuđuje dok piješ, ja kad pijem treću/četvrtu u danu razmišljam kako bi me moglo srce opalit zbog toliko kofeina i odmah osjetim neku bol kod srca, valjda mišić hahah...

Inače pijem tursku u šalici od 0.4l, 0.25 turske, 0.1l mlijeka i 0g šećera, minimalno tri dnevno + kave u gradu
16 godina
neaktivan
offline
IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

Već vidim dronove kako obilaze grupe ljudi u roju, što zbilja pospanih, što umornih (čitaj niskotlačnih) konzumenata prirodnih biljaka.

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 11:05 (HBomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

Dok ne riješe problem zujanja, neće nikad ti dronovi zaživjeti. Zamislite da pričate s nekim, a oko vas leti i zuji dvadesetak dronova. Mislim da nikom ne bi bilo do kave u takvoj situaciji.

 
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

 Ideja da dron prati ljudi i procjenjuje kome treba kava je nebulozna i sramotna za ljudski rod. Ograničene resurse planeta ne treba trošiti na takve nebuloze.

 
7 0 hvala 0
7 godina
online
Re: IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu k
playjob kaže...
Ja mislim da je to stvar psihe, probaj razmišljat da te razbuđuje dok piješ, ja kad pijem treću/četvrtu u danu razmišljam kako bi me moglo srce opalit zbog toliko kofeina i odmah osjetim neku bol kod srca, valjda mišić hahah...

Inače pijem tursku u šalici od 0.4l, 0.25 turske, 0.1l mlijeka i 0g šećera, minimalno tri dnevno + kave u gradu

 Ma, probao sam tak razmišljat, ali ništa.

Slaba mi moć autosugestije...

A da se sam uvjerim da imam tumor fakat bi ga imao.

Sam sam sebi najgori neprijatelj.

 

A kaj se kave tiče, ja isto tursku bez šećera preferiram, jedino mlijeko ni slučajno (instant proljev samo od mlijeka u kavi, inače mogu hektolitar mlijeka popit).

A na poslu kombiniram espresso i instantice s minimalno šećera jer kave iz aparata su inače nikakve (baš onih aparata kaj su na kovanice inače), a volim i drmnut irishe u svim kombinacijama ali samo kad dođu oni s puno ruma ☺️

Rum baš super paše (i bez kave 😁).

 

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Re: IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu k
Bilo bi bolje da dron ima zračni pištolj u kojeg se stavljaju strelice u kojima su ampule sa odgovarajućim sredstvima...kofein...i ostale kemije zakonom dopuštene:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

usput se kafa i oladi od silnog puhanja ahahaha uzass

bolje bi bilo da ju skuha in situ))

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 5:42 (qwwerty11).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IBM patentirao drona koji vam dostavlja kavu kad s

đizus, na što je spao nekadašnji informatički predvodnik.  kaj tam nitko nema pametnijeg posla (gledati kako se boja suši, gađati koš za smeće papirićima, oblikovati životinje od spajalica, drkati u wc-u ...)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice