HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, elegancija

poruka: 10
|
čitano: 5.073
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, elegancija ".
9 godina
offline
HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, elegancija

Gledam ponudu po našim trgovinama i već mi se (poznati nogometaš) Kaká od ANSI layouta koji se sada pojavljuje i na tipkovnicama koje su standardno dolazile u ISO layoutu i s HR simbolima, primjerice Logitech. Nemam ništa protiv toga da se povećava ponuda ali u ovom slučaju se svodi na to da ANSI istiskuje ISO s tržišta.

Ova tipkovnica izgleda cool, vidjet ćemo kako će tržište odreagirati na ovu novotariju.

 
7 0 hvala 2
4 godine
offline
HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, elegancija

"Popularna" cijena od samo 119 EUR-a.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 10:04 (zelenapaprika).
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, eleganc
Okej za meh. tipkovnicu.
Šteta što nije full size, nema kucanja bez num pada.
9 godina
offline
Re: HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, eleganc
Dex.pwn kaže...
Okej za meh. tipkovnicu.
Šteta što nije full size, nema kucanja bez num pada.

 

" Relativno kompaktna za tipkovnicu pune veličine..."

12 godina
odjavljen
offline
Re: HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, eleganc
Puna veličina bez num pada.... Kakva je onda s num padom??
16 godina
online
Re: HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, eleganc
Dex.pwn kaže...
Puna veličina bez num pada.... Kakva je onda s num padom??

 Daj još jednom pregledaj slike. Naslovnica je neka ilustracija, ovo je tipkovnica https://www.bug.hr/img/hyperx-alloy-origins-novi-prekidaci-elegancija-i-kvaliteta_ovlQig.png

12 godina
odjavljen
offline
Re: HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, eleganc
Thanks. Nisam ni listao baš. Kom su mi draže

Ovo uzimam za posao. Šef ima da me voli 😅
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 22:04 (Dex.pwn).
4 godine
protjeran
offline
HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, elegancija

Cekaj, jeli vi ovo radite recenziju tipkovnice staru godinu dana??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, eleganc
Thinker kaže...

Gledam ponudu po našim trgovinama i već mi se (poznati nogometaš) Kaká od ANSI layouta koji se sada pojavljuje i na tipkovnicama koje su standardno dolazile u ISO layoutu i s HR simbolima, primjerice Logitech. Nemam ništa protiv toga da se povećava ponuda ali u ovom slučaju se svodi na to da ANSI istiskuje ISO s tržišta.

Ova tipkovnica izgleda cool, vidjet ćemo kako će tržište odreagirati na ovu novotariju.

Budi "oprezan" s tim, pogotovo kad se radi o Logitechu. Često ne rade druge kutije za ISO layout, pa kod nas po dućanima možeš pronaći modele koji su u kutijama na kojima eksplicitno piše da je tipkovnica ANSI, a zapravo se radi o uređaju sa ISO layoutom. Evo, jedna takva upravo stoji na mom stolu. :)

Ako tražiš ISO, baci oko u kutiju čak i kad piše da je ANSI.

9 godina
offline
Re: HyperX Alloy Origins - Novi prekidači, eleganc
Danny_HR kaže...

Budi "oprezan" s tim, pogotovo kad se radi o Logitechu. Često ne rade druge kutije za ISO layout, pa kod nas po dućanima možeš pronaći modele koji su u kutijama na kojima eksplicitno piše da je tipkovnica ANSI, a zapravo se radi o uređaju sa ISO layoutom. Evo, jedna takva upravo stoji na mom stolu. :)

Ako tražiš ISO, baci oko u kutiju čak i kad piše da je ANSI.

 

Znam za tu foru, zato sam čak i zvao Links par puta baš da provjerim koji je layout u pitanju, dobio sam odgovor da je ANSI layout s jednorednim Enterom. Sam ANSI layout nije strašan ali se nikako ne mogu priviknuti na mali Enter. A onda nađem na forumima da hrpa drugih korisnika ima isti problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice