Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8 Gen

poruka: 23
|
čitano: 7.093
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8 Gen ".
6 godina
offline
Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8 Gen

Imao pola godine Huaweia ali bez Play stora mi je bilo previše kompromisa nažalost tako da sam ga se brzo riješio i vratio Androidu, šteta jer nije loš mobitel ali nisam imao živaca tražit polu riješenja za svaku drugu aplikaciju...

Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Ne možeš naknadno instalirati Play ili neki drugi ROM koji ima Google?
13 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Nope
16 godina
offline
Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8 Gen

Da, prava šteta što su im ameri stavili prst u pak...

 

Imam P20 Pro i iskreno ne znam što ću iduće kupiti jer ostali Androidi su 3 godine iza Huaweia što se tiče kvalitete kamere, a flagship mobitel kupujem isključivo zbog kamere, iako kako su krenuli s cijenama, izgleda da je jeftinije kupit DSLR nego mobitel za fotkanje.

 

Inače uvijek kupujem stariju generaciju, ali i cijene prošlogodišnjih uređaja su jednostavno previsoke... Ovaj P20 Pro sam platio 3000kn 2019te, a sad vidim da bez 1000 eura nemam što uopće gledati što se tiče flagship modela prošle generacije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 8:55 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8 Gen

Imam P40 pro koji takoder nema google play i fakat mi nista ne nedostaje.

Mozda nisam tolko zahtjevan korisnik :)

 

Def cu se i dalje drzat Huaweia.

Kome fali google play, ima Honor.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Batista kaže...

Imam P40 pro koji takoder nema google play i fakat mi nista ne nedostaje.

 

Google Pay, za početak...

Ne radi ni McDonalds app 

 

Što se tiče Honora... lutrija je kupiti bilo koji kineski uređaj, jer ih sve više i više završava na blacklisti... DJI od nedavno recimo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 9:52 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
lllnuclearlll kaže...
Batista kaže...

Imam P40 pro koji takoder nema google play i fakat mi nista ne nedostaje.

 

Google Pay, za početak...

Ne radi ni McDonalds app 

 

Što se tiče Honora... lutrija je kupiti bilo koji kineski uređaj, jer ih sve više i više završava na blacklisti... DJI od nedavno recimo...

 Ne koristim ni jedno ni drugo.

 McDonalds klopu ne konzumiram jer je bezokusna.

 Placam beskontaktno karticom i cashom.

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 11:47 (Batista).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Ebo me led Ak nisam vidio negdje članak tut kako instalirati Play.
16 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
silvio3105 kaže...
Ebo me led Ak nisam vidio negdje članak tut kako instalirati Play.

 svejedno ne rade servisi poput gPay, svejedno postoje kašnjenja s notifikacijama i 100 drugih problema... U svakom slučaju ne isplati se ako si navikao na Android okolinu i Google usluge.

13 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Batista kaže...

Imam P40 pro koji takoder nema google play i fakat mi nista ne nedostaje.

Mozda nisam tolko zahtjevan korisnik :)

 

Def cu se i dalje drzat Huaweia.

Kome fali google play, ima Honor.

 

Nažalost, ima tu i više problema...Google Maps i photos idu preko emulacije, kašnjenje notifikacija općenito pa i na Gmail app... kašnjenje notifikacija i na aplikacijama koje su skinute sa AppGallery...

Uređaji su odlični ali taj Google je baš problem za naše EU tržište barem. 

 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Nezz, meni to zvuči ko prednost što nema Google servisa.
Ništ ni ne koristim od Gugla
5 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
silvio3105 kaže...
Nezz, meni to zvuči ko prednost što nema Google servisa.
Ništ ni ne koristim od Gugla

 Koristiš, koristiš. Recimo sve bankarske aplikacije koriste google push servis, bez toga ne ide. Možeš ti instalirati aplikacu s neznam kog stora li neće dolaziti poruke od banke ako nemaš punokrvne google servise

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
App od banke mi ni ne radi u pozadini. Nema potrebe
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Nije istina, PBZ aplikacija radi normalno.
Aplikacijom Curve plaćam beskontaktno mobitelom na isti način kao da koristim Google Pay.
13 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
silvio3105 kaže...
Nezz, meni to zvuči ko prednost što nema Google servisa.
Ništ ni ne koristim od Gugla

 Tek kad to nemaš, skužiš kolko je ustvari sve njihovo ukorijenjeno u android. 

Većinu možeš riješiti preko Gspaces ali to je app u app-u pa imaš problema, kak je već netko rekao, s notifikacijama.

 

Koristim google one pretplatu i većina toga mi je na neki način povezana i vezana za google usluge. Plaćam sa mobom i satom. Ne sjećam se kad sam koristio fizičku karticu i to mi štima.

 

Mnogi ljudi, čak i postara ekipa, koja uopće nema spoznaja o us/cn gugl problemu, dolazi u butigu i traži da im premjestim sve kaj se da na telefone s google podrškom. Jednostavno frustrira da hrpu toga moraš obavljat kroz browser i tražit aplikacije preko petala, odnosno, apk pure/mirror stranica. 

2 godine
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Batista kaže...
McDonalds klopu ne konzumiram jer je bezokusna.

 

 

合氣道
16 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Po meni veliki je plus to da izbjegneš ovisnost o Google servisima jer je ogromna količina ljudi na zapadu postala ovisna o jednoj firmi što nikako nije dobro.

Imam P40 Pro već skoro dvije i po godine i mobitel je fantastičan do te mjere da ništa aktualno mi ne pada na pamet da uzmem i zamijeniti ću ga tek ako crkne.

Ovo je jedini mobitel sa kojim sam u potpunosti zadovoljan i kojeg nemam potrebe mijenjati.

Sve gore navedene probleme se lako riješi sa drugim aplikacijama jer ne moraš koristiti Google maps niti Gmail za istu funkcionalnost.

Bankarske aplikacije rade a što se tiče push servisa sve aplikacije koje koriste hms uredno dostavljaju notifikacije samo ih treba skinuti sa Huawei app galery.

Meni je odvojenost i neovisnost od Googla samo veliki plus: mobitel leti nakon 2.5g, baterija traje puno duže, ne obasipaju me notifikacije i ne izlaze mi "relevantni" oglasi čim nešto utipkam.

Sve ostalo radi kao na Googleu (cloud, backup, imenik itd).

 
2 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Mar kaže...


Bankarske aplikacije rade a što se tiče push servisa sve aplikacije koje koriste hms uredno dostavljaju notifikacije samo ih treba skinuti sa Huawei app galery.


 Dok sam koristio p40 i p40 pro Zaba nije slala push notifikacije iako je bila skinuta Huawei sotra.

16 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
Command Prompt kaže...
Batista kaže...

Imam P40 pro koji takoder nema google play i fakat mi nista ne nedostaje.

Mozda nisam tolko zahtjevan korisnik :)

 

Def cu se i dalje drzat Huaweia.

Kome fali google play, ima Honor.

 

Nažalost, ima tu i više problema...Google Maps i photos idu preko emulacije, kašnjenje notifikacija općenito pa i na Gmail app... kašnjenje notifikacija i na aplikacijama koje su skinute sa AppGallery...

Uređaji su odlični ali taj Google je baš problem za naše EU tržište barem. 

 

 Nebi se složio, imam P40 Pro sa složenim kompletnim google servisima, sve radi, dolaze notifikacije odmah i na apsolutne sve aplikacije koje koristim, gmail, maps, viber, teams, whatsapp, facebook, messenger, čak i bankarske (mzaba). Jest da je trebalo malo više prčkanja da se sredi al radi sve. I ne, nije nista emulirano tipa gspace ili slicno. I da, sve aplikacije se mogu update-ati preko play store

6 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
tako ja kupio auto sa kockastim kotacima, pa necu valjda ovisit o okruglima. A i nije tako strasno, sad puno vise secem na posao i koristim javni prijevoz. Nakon dve godine evo gume mi i dalje ko nove znaci auto je top. Treba srusit monopol okruglih kotaca
 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8

Imao sam P40 Pro preko dvije godine i volio bih da sve funkcioniralo kako kažeš,  ali eto meni nije radilo tako kao tebi. Facebook, Messenger, Whatsapp koriste svoj sistem za notifikacije i to je radilo OK...Viber mi je znao ponekad kasniti iako je skinut sa AppGallery dok za Gmail nisam ni dobivao notifikacije, jedino preko službene email app od moba, ali ona refresha mail svakih 15ak minuta pa nije to to. Sve aplikacije preko Gspacea nisu dobro radile s notifikacijama. Outlook skinut preko Petal searcha isto štekale notifikacije.  Aircash recimo platiš parking ne dobiješ notifikaciju o isteku... TikTok notifikacije mi nisu radile dok ne uđeš u aplikaciju. Glovo ne rade notifikacije isto dok ne uđeš, Wolt također, govorim za ove emulirane preko Gspacea, dok ako ih skineš preko Petala kao apk uopće ne radi mapa u njima jer se oslanjaju na GMaps.

Gpay što ne radi je isto veliki minus, ima tu Curve pay koji radi ali to je opet posebna priča. 

Jedna stvar je što je čovjek na miru kad ne dobije notifikacije od raznoraznih appova ali druga stvar je što ja želim kontrolirati od kojih da dobivam notifikacije a od kojih ne...sa HMS to nije moguće nažalost jer je sve nasumično i nepouzdano sa notifikacijama.

Uređaj je hardverski vrhunski i "hvala" Amerima što su nas sve zaj....

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 2:56 (Command Prompt).
6 godina
offline
Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8 Gen

Da su njihovi telefoni konkretno jeftiniji prebolio bi možda ovisnost o Googlu ali pošto su cjenovno više manje isti kao i svi drugi Android proizvođači ne vidim smisla radit bilo kakve kompromise samo zbog toga da ga "zabijem" googlu. Ali ej, vaše pare i vaše vrijeme, ja osobno ne vidim nikakvu dodatnu vrijednost Huaweia u usporedbi sa svim ostalim proizvođačima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huwei P60 Pro navodno stiže sa Snapdragonom 8
nikonja kaže...

Da su njihovi telefoni konkretno jeftiniji prebolio bi možda ovisnost o Googlu ali pošto su cjenovno više manje isti kao i svi drugi Android proizvođači ne vidim smisla radit bilo kakve kompromise samo zbog toga da ga "zabijem" googlu. Ali ej, vaše pare i vaše vrijeme, ja osobno ne vidim nikakvu dodatnu vrijednost Huaweia u usporedbi sa svim ostalim proizvođačima.

 Kamere su im bolje redovito... Svi ostali kasne 2 godine za njima što se tiče kamere.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice