Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila

poruka: 9
|
čitano: 6.965
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila".
Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila

da, podržavam!

 

Samo što, brzo bi se ta meni pokvarila.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2022 13:01 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila

Ovo mi vec lagano smrdi kao jos jedan projekt da se napuhana vrijednost Tesle odrzi takvom ili poveca. 
Necu odmah skociti i reci da nece nista biti od toga, ali kako je Musk poznat po postivanju rokova koje najavi (Semi koji se spominje u tekstu je trebao biti u prodaji 2019., znaci COVID NIJE razlog zasto nije) ono sto s velikom sigurnoscu mogu reci je da tesko da ce prototip tada zazivjeti. Mozda ce tada opet covjek u kostimu plesati po pozornici. 

 
3 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Humanoidni roboti bit će veći biznis od automo
Hoce li moci da usisava sa obicnim usisivacem? Moja draga ne voli onaj sto hoda sam na tockicima i usisava.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila

Kuha, pere, pegla i služi k'o grijače tijelo, mi lajk diz!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila

jos mi samo roboti fale da glasaju za hdz

be Cool
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila

zna se zašto je nekada VHS format ušao u svaku kuću.

stoga, jedini uspijeh robota leži u što finijem silikonu sa profinjenim pumpama na ključnim otvorima.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Humanoidni roboti bit će veći biznis od automo
tokyu kaže...

Ovo mi vec lagano smrdi kao jos jedan projekt da se napuhana vrijednost Tesle odrzi takvom ili poveca. 
Necu odmah skociti i reci da nece nista biti od toga, ali kako je Musk poznat po postivanju rokova koje najavi (Semi koji se spominje u tekstu je trebao biti u prodaji 2019., znaci COVID NIJE razlog zasto nije) ono sto s velikom sigurnoscu mogu reci je da tesko da ce prototip tada zazivjeti. Mozda ce tada opet covjek u kostimu plesati po pozornici. 

 Garant će u slijedećih godinu dana objaviti da će Semi postat autonoman i da će se zvat Optimus Prime!

 

Dakako, prije će nas porobit stvarni Deceptikoni, sad kad ih nađemo teleskopom Webbom, nego što Elon ispuni rok kojeg si je sam postavio.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Humanoidni roboti bit će veći biznis od automo
tokyu kaže...

Ovo mi vec lagano smrdi kao jos jedan projekt da se napuhana vrijednost Tesle odrzi takvom ili poveca. 
Necu odmah skociti i reci da nece nista biti od toga, ali kako je Musk poznat po postivanju rokova koje najavi (Semi koji se spominje u tekstu je trebao biti u prodaji 2019., znaci COVID NIJE razlog zasto nije) ono sto s velikom sigurnoscu mogu reci je da tesko da ce prototip tada zazivjeti. Mozda ce tada opet covjek u kostimu plesati po pozornici. 

 Nije li Semi odgodjen zbog baterija?

15 godina
offline
Humanoidni roboti bit će veći biznis od automobila

očito je za uspješan (američko imperijalistički) biznis neophodan manjak dasaka u glavi (hrvatska tu ne može mnogo učiniti, jer izvozi samo trupce; nismo u stanju niti u daske ih prije ispilti). robot mora biti striktno funcionalnog izgleda/oblika; sve ostalo su samo marketiški dim i ogledala. i štetno za psihu sisavaca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice