Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA pokr

poruka: 6
|
čitano: 3.375
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA pokr".
15 godina
offline
Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA pokr

pomalo je nevjerojatno koji su to idioti: toliki uzleću, letuckaju, plutaju, zidaju, lansiraju, bla tamo gore i da se NASA ni sa kime ne može dogovoriti da im otfura zamjensko računalo tam i pošarafi (čak i donese krš natrag) ak ne mogu/ne žele sami?! nego oni mjesecima drkaju tam s on/off i glume vidru iz IT crowd. mislim, neš ti "vojne tajne" a i jebeš takvu "svemirsku suradnju" u kojoj svatko za se travu pase. čudo jedno da nitko još nije napisao aplikaciju za smartfon koja mijenja računala u kvaru na hubbleima. zbilja živimo u kretenskom svijetu, "bremenitom raznovrsnim poteškoćama" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2021 19:33 (Ajar).
Moj PC  
4 6 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA

Stvarno je istina da danas svatko ima pristup internetu 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA

Bome su te nazivcirali:-)

15 godina
offline
Re: Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA
Ajar:

Kontaktiraj NASU, pozovi se na jedan od tvojih 7 doktorata i siguran sam da će te pozvati da im riješiš problem. Takav genije ne smije ostati zagubljen u bespućima internetskih foruma.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2021 19:07 (Tvrdipanj).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA
Mogu oni "dogovoriti da im otfura zamjensko računalo tam i pošarafi"

Ali još se nezna u čemu je kvar.
Neće valjda u svemiru dijagnosticirati
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2021 9:00 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hubble ne radi već gotovo četiri tjedna, NASA pokr

handshake signal

 

Nego jel se i to sa teleskopima lički rukuju? 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice