Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do najb

poruka: 9
|
čitano: 6.662
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do najb".
16 godina
offline
Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do najb

uz tu cijenu, i dalje ne vidim razloga da se ne kupi gt3 pro model, i imas bateriju kako treba

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do najb

Kaže autor:

Također nema ugrađenu Wi-Fi karticu ni eSIM funkcionalnost, koja je za domaće korisnike ionako beskorisna

Kako to ? Od tri mobilna operatera dva nude eSIM, A1 i T-Com, već neko vrijeme. S tim da A1 ima opciju da se eSIM doda kao dodatna Multi-SIM kartica, tako da se na satu može imati isti broj kao i na mobu. 

 

pozz

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do
Z3k0 kaže...

Kaže autor:

Također nema ugrađenu Wi-Fi karticu ni eSIM funkcionalnost, koja je za domaće korisnike ionako beskorisna

Kako to ? Od tri mobilna operatera dva nude eSIM, A1 i T-Com, već neko vrijeme. S tim da A1 ima opciju da se eSIM doda kao dodatna Multi-SIM kartica, tako da se na satu može imati isti broj kao i na mobu. 

 

pozz

 Davor je izgleda kopirao sa srpskog Benchmark sajta, skoro isti tekst 

16 godina
moderator
offline
Re: Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do
Z3k0 kaže...

Kaže autor:

Također nema ugrađenu Wi-Fi karticu ni eSIM funkcionalnost, koja je za domaće korisnike ionako beskorisna

Kako to ? Od tri mobilna operatera dva nude eSIM, A1 i T-Com, već neko vrijeme. S tim da A1 ima opciju da se eSIM doda kao dodatna Multi-SIM kartica, tako da se na satu može imati isti broj kao i na mobu. 

 

Informacija od Huaweija: "Budući da eSIM usluga u Hrvatskoj nije prisutna kod svih operatera, još uvijek se rade tehničke prilagodbe te očekujemo da ćemo hrvatskim korisnicima u skoroj budućnosti moći ponuditi i eSIM funkcionalnost". 

 

Ako si uspješno upogonio eSIM na nekom Huaweijevom satu, molim te da javiš na kojem pa ću im se ponovo obratiti na ovu temu! 

 

Hrco kaže...

 Davor je izgleda kopirao sa srpskog Benchmark sajta, skoro isti tekst 

 

Par detalja ponovio sam iz svoje srpanjske recenzije Watcha 3 Pro, jer su neki aspekti njega i Watcha GT 3 identični. Onda su ipak oni prepisali od mene? A možda nije nitko ni od koga? 

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2021 21:11 (Davor).
6 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do
Davor kaže...

Može par pitanja:

1. ima li mjerenje udio masnoće u tijelu

2. ima li mjerenje krvnog tlaka

3. može li se odgovarati na poruke s tipkanjem na punoj tipkovnici (dakkle ne samo predefinirani odgovori)?

4. je li funkcionalnost ista u kombinaciji s Iphoneom u odnosu na kombinaciju s android uređajem? Ako nije u čemu su razlike?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2021 0:49 (love2ml86).
16 godina
moderator
offline
Re: Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do
love2ml86 kaže...

Može par pitanja:

1. ima li mjerenje udio masnoće u tijelu

2. ima li mjerenje krvnog tlaka

3. može li se odgovarati na poruke s tipkanjem na punoj tipkovnici (dakkle ne samo predefinirani odgovori)?

4. je li funkcionalnost ista u kombinaciji s Iphoneom u odnosu na kombinaciju s android uređajem? Ako nije u čemu su razlike?

  

Naravno da može 

 

1. Ne

2. Ne

3. Ne, samo predefinirani odgovori i samo za SMS poruke i odbijanje poziva. Za WhatsApp i slične aplikacije ne možeš poslati čak ni predefinirane odgovore. Hendlanje notifikacija je najslabiji dio HarmonyOS-a.

4. Jedina potencijalno bitna razlika jest što u kombinaciji s iPhoneom ne možeš koristiti aplikaciju za glazbu Huawei Music, koja je instalirana na sat. Također ne možeš iskoristiti sat kao remote okidač za fotić na mobitelu, premda to ne možeš ni na "običnim" Android uređajima - to radi samo u kombinaciji s Huaweijevim mobitelima.

 

Ovdje imaš detaljni pregled razlika između Android i iOS funkcionalnosti (napisan je za Watch 3 Pro, ali vrijedi sve isto za Watch GT 3, izuzev opaski za eSIM i Wi-Fi, koje GT 3 ne podržava): https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us15810296/

 

Nastavno na raspravu od ranije, oko eSIM funkcionalnosti Watcha 3 i Watcha 3 Pro - evo službenog linka s listom podržanih zemalja i davatelja mobilne usluge: https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us15810288/

 

Hrvatske kao takve nema na popisu, ali Z3k0, i dalje te molim da javiš ako si uspio natjerati eSIM da radi u Hrvatskoj na Huawei satu, jer ću onda dalje ići za time kroz službene kanale i updateati recenziju u skladu sa saznanjima. 

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2021 8:41 (Davor).
16 godina
moderator
offline
Re: Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do
dadoremix kaže...

uz tu cijenu, i dalje ne vidim razloga da se ne kupi gt3 pro model, i imas bateriju kako treba

 

GT 3 Pro ne postoji, pretpostavljam da misliš na Watch 3 Pro? U tom slučaju se slažem - i ja bih radije dodao još 300 kuna pa kupio njega, nego GT 3. Štoviše, to sam istaknuo u zaključku recenzije  Bit će GT 3 mnogo primamljivija opcija kad mu padne cijena, kad postane osjetno jeftiniji od Watcha 3/Watcha 3 Pro.

Never put Dolby on snake detectors.
10 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do
Kako ne postoji gt3 pro? Nego sto ja onda imam na ruci?
10 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 3 Elite (46 mm) - Na korak do
psiho84 kaže...
Kako ne postoji gt3 pro? Nego sto ja onda imam na ruci?

 Legendo popij tablete. 

Tema od prije godinu dana. 

Tvoj sat izisao u 04.2022. 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice