Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

poruka: 35
|
čitano: 7.203
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij".
4 godine
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Abnormalne cijene. 

 
17 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
zelenapaprika kaže...

Abnormalne cijene. 

Slažem se, stvarno su ga pretjerali. Volim Huawei proizvode i nikada me nisu razočarali, ali ove cijene su van pameti. Mislio sam si ga iduće godine uzeti, ali ako ovakva cijena ostane nema teorije. Hvala, ali ne hvala.

14 godina
neaktivan
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Porsche design se čini isplativ, 1000 eura više za ništa se uvijek isplatilo dati.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
26 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Skoro pa dzabe... Kako otjerati kupce? Nabijes cijenu! Ne racunam na ajlavere,oni to vole. 🤣
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 19:17 (Brk).
 
2 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
I onda vele ajfon je skup 😂 i ne, nisam fanboy
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
kbenzema kaže...
I onda vele ajfon je skup 😂 i ne, nisam fanboy

 Upravo to. Zadnjih godinu-dvije Android flagship su se toliko raširili cijenom da čak za Jabuku možeš reći da dobar buy.

Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
explorer 4 kaže...

Porsche design se čini isplativ, 1000 eura više za ništa se uvijek isplatilo dati.

 

 

Osim ništa, dobiješ i lijepšu kartonsku kutiju s Porsche logom. Ako naručiš u slijedeća 24 sata dobiti ćeš i set od 24 nehrđajuđih noževa posve besplatno.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Poprilično skupo, bas me zanima kako će se te cijene ‘prevesti’ kod nas.
Uredjaj hardverski djeluje zanimljivo, no fale mi Google servisi da bi bilo upotrebljivo.
Btw, po izgledu od iza djeluje kao prve generacije iPoda 😂
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
ovaj pro+ bi bio idealan za mene ali veličina ekrana mi ne paše...ispod 12" ekrana za mobitel ne priznajem

evo prilike evoluciji da ljudima produži prste i poveća dlanove
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Ruzan, kao produljeni iPod nano "bez zaslona" (4. - 5. gen)......  iPhone je pored ovoga jos veoma isplativ

 

BTW da se razumijemo, ipod nano 3. gen je simpa i cool

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i

Bas sjedim na cugi s frendom i kazem gle okrenes ga i ipod hahahaha...

 

Mislim da su opcenito oni svi malo poceli pretjerivati s tim cijenama ovo vise fakat nije normalno.

Neke stvari su ipak previse neovisno o kupovnoj moci korisnika.

3 godine
neaktivan
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Android ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Moram priznati da ne razumijem politiku određivanja cijena u Huaweiu. Znam da imaju kvalitetne uređaje, ali očekivao sam da će zbog Trumpa i toga što više ne smiju koristiti Googleove servise malo smanjiti cijenu uređaja, a kod njih suprotno...

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

zanimljiv uređaj, al ne bih hvala nešto što će ameri bojkotirati pa se mi korisnici moramo zaebavat.. a ovo da kineski pretraživač neće špijunirat :D

inače ne znam zašto se svi bune na cijene high end uređaja ... za 3x manje love ima više nego pristojnih telefona sa kojima se može na net komodno. Netko treba gurati tehnologiju i to plaćati...

kirin 9000 je vidim veći površinom i od A14, premda speckama nije blizu, a i na staroj ARM specifikaciji je ... vj zbog 5G modema koji je u soc-u kod huaweia.

 

a da je lijep uređaj i nije baš...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Dead on arrival
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
grzzi kaže...


inače ne znam zašto se svi bune na cijene high end uređaja ... za 3x manje love ima više nego pristojnih telefona sa kojima se može na net komodno. Netko treba gurati tehnologiju i to plaćati...

Ljudi se bune jer ne asociraju Huawei s premium statusom. Iako je posve logično da, kada proizvođač dođe do određenog tržišnog udjela da počne dizati cijene svojih proizvoda. Sljedeći je Xiaomi koji je u procesu dizanja cijena. Još godina dvije i Xiaomi će biti u rangu najskupljih Samsunga, Iphonea i Huaweija (tu ne računam koncepte ili limited edition modele).

15 godina
online
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Xiaomi malo teze zbog Indije.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

jedva čekam Petricovu recenziju 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Xiaomi će zadržati i budžet telefone, ali svakako je sljedeći koji će podići cijene u nebesa. Uskoro će Samsung biti Best buy u android svijetu
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
lovac82 kaže...

Xiaomi malo teze zbog Indije.....

Zbog Indije oni i guraju toliko POCO i Redmi serije s obzirom da vode Mi seriju kao premium..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Onaj “stručnjak” na jutarnji.hr opet piše hvalospjeve o uredjaju i ne vidi nijedan problem kod njega, ni cijenu, ni ista drugo. Ispada da je uredjaj savršen. Bas me zanima koliko ga Huawei plaća da ih uzdiže na racun ostalih.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Da je situacija normalna sa Huaweiem ne bih rekao rijec,ako moze Apple i Samsung drzat cijenu moze i Huawei.....ALI situacija gdje im je zabranjeno koristit sustave koje moze koristit najeftiniji Android na trzistu sjece vrijednost njihovog top modela za vise od 50%

Najavljivalo se mozda izlaze iz mobile trzista kompletno jer nemaju izbora a kupcima nude uredjaje za 1000+ eura kojima ce podrska mozda zavrsit unutar iduce godine a vrijednost past visestruko.

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
MEGATAMA kaže...

Da je situacija normalna sa Huaweiem ne bih rekao rijec,ako moze Apple i Samsung drzat cijenu moze i Huawei.....ALI situacija gdje im je zabranjeno koristit sustave koje moze koristit najeftiniji Android na trzistu sjece vrijednost njihovog top modela za vise od 50%

Najavljivalo se mozda izlaze iz mobile trzista kompletno jer nemaju izbora a kupcima nude uredjaje za 1000+ eura kojima ce podrska mozda zavrsit unutar iduce godine a vrijednost past visestruko.

Odakle ti ovo za 50%? (tvoje mišljenje ili?) Podrška završiti unutar godine dana? (izvor te informacije?) Višestruko past vrijednost? (koštati će 350 eura cca nakon godine dana, novi?)  

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 0:05 (love2ml86).
14 godina
neaktivan
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Kad vidiš cijene ovih mobitela na Androidu iPhone stvarno počinje izgledat kao budget verzija smartphonea.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

if cijena za telefon < 250 EUR then
možda kupim
else
aidemi popushi i nabijaj si cijene mami doma;

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Ovaj mob nema smisla van Kine. Pretpostavljam da dolazi bez GMS?

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Mislim da je prva serija koja je izašla sa HarmonyOS
Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Za 6 mjeseci cijene padaju... klasika za android tabor
Svaka akcija ima svoju reakciju.
13 godina
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

preskupo, pored sebe imam Huawei mate 20 i google, ma i da je 500e bi bilo previše đabe ti i najbolji hardware kad ti fali softwerski dio...

gramatika bljak
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Tocno i moje razmisljanje.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice