Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu

poruka: 6
|
čitano: 4.256
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu".
5 godina
offline
Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu

Al ga je krenuo vrtit svojim masnim cevapima niđe drugdje neg po kamerama. Ima masti za roštilj namazat

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu
Tko zna hoće riješiti problem da im raw ima problema kod obrade u mobilnom lightroom...to mi je jezičak na vagi...mada Samsung za sljedeću godinu dolazi s 200mpx...za one koji mi odgovore da Mpx nisu bitni....ovisi...o situaciji i koja vrsta fotografije(landscape...macro)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 19:45 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu
Većina mobilnih uređaja ima taj problem jer koriste neke čudne filtere.
P.s. mpixi nisu bitni.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 21:05 (Gallu).
5 godina
offline
Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu

Daleko je to od normalnog dizajna, mobiteli su sve veći, nezgrapni, i nikako ne leže u ruci katastrofa, a izgledaju ko letve dizajn nula, kada se sjetimo telefona prije 10 godina, bili su mali, praktićni i fenomenalnog dizajna. Kaj se kamera tiće rađe si kupim fotić sa optikom jer ti telefoni sa više kamera, pa se slika obrađuje u sistemu to je ništa. Meni su osobno stari modeli mobitela bili praktični, stali su u svaki đep, a fora su izgledali i nisu bili skupi. 

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu

Pa koja budala osim profesionalaca još nosi fotić s optikom u današnje vrijeme?

Ne smeta mi veliki mob, bitan mi je velik i valitetan ekran jer mi je on sve, i novine i TV...

3 godine
offline
Re: Huawei P50 Pro osvanuo na videozapisu
Ja. I to filmski :)
Film mi ima neki prirodno nostalgičan izgled koji nikakvi digitalci ne mogu kopirati. A i sam šum koji proizvodi mi je nekako organski... Ne ljubičaste mrlje i fleke.
Iako ima zadataka koji ni film a ni mobitel ni mogu napraviti, a za njih ne moraš biti profesionalac tipa macro, astrofotografija i slično.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 15:58 (Gallu).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice