Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum predstavl

poruka: 9
|
čitano: 3.876
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum predstavl".
14 godina
offline
Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum predstavl

Kako nas je SAD zakinuo za odlične uređaje, mamicu im njihovu psihopatsku. Bez podrške za Google otežava relativno "normalno" korištenje uređaja. Iskreno me zanima njihov Harmony OS i kompatibilnost sa svim ostalim.

Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum predstavl

Nista im to sve ne vrijedi,u monopolistickom svijetu Androida i iOSa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum predstavl

DOA

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum predstavl

Ne zanima me samo zato jer, barem prema GSM Arena, bude veći od prethodnika. Pa k vragu i to povećavanje svega, ak ću htjeti veći ekran/telefon, ima PRO i PRO+. 

 

Kaj je tak teško složit telefon veličine Galaxy S7? (savršene veličine...) 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum preds
MasterOfDisaster kaže...

Kako nas je SAD zakinuo za odlične uređaje, mamicu im njihovu psihopatsku. Bez podrške za Google otežava relativno "normalno" korištenje uređaja. Iskreno me zanima njihov Harmony OS i kompatibilnost sa svim ostalim.

 

Ako sada u Appgaleryu imaš ono što ti treba imati ćeš i na Harmony OSu. Harmony je u biti Android bez podrške za Play Store.

16 godina
offline
Re: Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum preds
Gallu kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Kako nas je SAD zakinuo za odlične uređaje, mamicu im njihovu psihopatsku. Bez podrške za Google otežava relativno "normalno" korištenje uređaja. Iskreno me zanima njihov Harmony OS i kompatibilnost sa svim ostalim.

 

Ako sada u Appgaleryu imaš ono što ti treba imati ćeš i na Harmony OSu. Harmony je u biti Android bez podrške za Play Store.

 Je li omogućen pristup Googleovim servisima? GMail, YouTube? Znam da je bilo nekakvih pomaka po tom pitanju, ali su bile neke fore preko VPN-a ako se ne varam. 

3 godine
offline
Re: Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum preds
U svakom slučaju - možeš otići na bilo koji browser i pristupati gmailu i youtubeu preko weba.
12 godina
offline
Re: Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum preds
Imaš huawei Email aplikaciju u kojoj upišeš svoj email i lozinku i imaš Gmail ili bilo koji drugi mail. Ako ti se ne da koristiti youtube iz preglednika, u AppGallery imaš aplikaciju Vanced video koja za razliku od youtube može raditi i kad ugasiš ekran (to može i youtube ali se masno plaća) i imaš tipku za direktno skidanje videa ili audia, doduše u .m3a formatu kojeg ako podržava moj auto star 10 godina onda ga podržava i svaki mobitel. Umjesto Gkarata koristim here maps koje su preciznije i ima cesta koje na gmapsu nema, provjereno... Tako da nije sve crno bijelo, ako nema gugla nije svijet stao
16 godina
offline
Re: Huawei P50 konačno stiže, poznat i datum preds
mladenm3 kaže...
Imaš huawei Email aplikaciju u kojoj upišeš svoj email i lozinku i imaš Gmail ili bilo koji drugi mail. Ako ti se ne da koristiti youtube iz preglednika, u AppGallery imaš aplikaciju Vanced video koja za razliku od youtube može raditi i kad ugasiš ekran (to može i youtube ali se masno plaća) i imaš tipku za direktno skidanje videa ili audia, doduše u .m3a formatu kojeg ako podržava moj auto star 10 godina onda ga podržava i svaki mobitel. Umjesto Gkarata koristim here maps koje su preciznije i ima cesta koje na gmapsu nema, provjereno... Tako da nije sve crno bijelo, ako nema gugla nije svijet stao

Ma ne, sve jasno sada. Ja sam dobio dojam od nekud da je Google blokirao requeste prema svojim serverima sa bilo kakvog Huawei uređaja (novijeg od P40 ili koji je već zadnji bio prije bana). Ako nije tako, super.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice