Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale 8-i

poruka: 36
|
čitano: 10.208
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale 8-i".
15 godina
offline
Re: Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale
Za 4 ili 5 godina svičemo imati savitljivi mob vrijednosti 500 eura.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale 8-i

U slučaju "preklopnih" mobilnih gadgeta, nešto mi se sviđa kod Mate X, a nešto ne sviđa! 

Sviđa mi se onaj podebljani dio, koji služi i za ergonomično držanje tijekom rada u punoj veličini. 

Sviđa mi se i to što su kamere tamo pozicionirane, a debljinom od preko 10 mm, za fullsize senzor kao i optiku. 

 

Ne sviđa mi se preklapanje sa vanjske strane, između ostalog iznimno je podložno prljanje, ali i padovima, lomu. 

Ne sviđa mi se donekle i izvedba savijanja, obzirom nekako uopće nije elegantna, malo mi je sumnjiva kvalitetom. 

 

Moje skromno subjektivno razmišljanje, primaran dizajn Mate X, ali preklop unutra kao Galaxy F, obzirom GF ima iznimno zanimljiv sistem preklapanja, koji mi se čini da sam vidio ili kod NOKIA KOMUNIKATOR, ili nekog drugog preklopnog mobilnog gadgeta nekoliko godina ranije! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale
Qudek kaže...
desertfox6666 kaže...

Eto. 

Koliko je ovo bolje od Samsunga je potvrda da je Huawei postao lider na polju smartphone. 

Kineski Apple. 

Cijena je naravno, visoka šta je i za očekivati. 

Ali bi definitivno prije kupio X od Folda koji djeluje kao neki prototip, a ne kao gotov proizvod. 

BRAVO HUAWEI!!!

 Na koji točno način je bolje? Na način da djeluje poprilično jeftino unatoč cijeni?

 

Kod savijanja ekrana na Mateu cjeli gornji sloj djeluje izgužvano, a dizajn hinge mehanizma, preklopljenog dijela, cjelog prostora oko usb c porta i druge strane koja sadrži kamere puno više podjeća na Flex pai nego na ozbiljni proizvod.

     

EDIT: evo Royole za usporedbu:

  

Fold s druge strane ostavlja puno veći dojam luksuza...

   

 Bolji mu je koncept od Samsunga. Ekran je čist, bez kamera. Preklopi se skroz. Ali ova zgužvanost mu ne ide u prilog. A ove slike od Samusnga su renderi. Ne vjerujem da će i on biti nešto bolji. Ipak je takva tehnologija savitljivih ekrana, za sada. Jedino od savitljivih ekrana što sam do sada vidio da ima smisla je onaj LG-ov TV koji se namota u kutiju. A za ove preklopne mobitele bolje bi bilo to izvesti sa dva normalna čvrsta ekrana, i nekako izvesti da se prelaz ne primjeti. Nešto kao na onim MS-ovim patentima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 5:58 (Bilal).
15 godina
offline
Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale 8-i

bum pričekal sklapanje na tri dijela (k'o duplerica, a zapravo triplerica). ili 4? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale
Bilal kaže...
Qudek kaže...
desertfox6666 kaže...

 

 Bolji mu je koncept od Samsunga. Ekran je čist, bez kamera. Preklopi se skroz. Ali ova zgužvanost mu ne ide u prilog. A ove slike od Samusnga su renderi. Ne vjerujem da će i on biti nešto bolji. Ipak je takva tehnologija savitljivih ekrana, za sada. Jedino od savitljivih ekrana što sam do sada vidio da ima smisla je onaj LG-ov TV koji se namota u kutiju. A za ove preklopne mobitele bolje bi bilo to izvesti sa dva normalna čvrsta ekrana, i nekako izvesti da se prelaz ne primjeti. Nešto kao na onim MS-ovim patentima.

 "Ne vjerujem da će i on biti nešto bolji." Pa sudeći po dostupnim slikama i videima što se tiče kvalitete izrade je bolji...

 
 
 
 

It s just cornflakes...
16 godina
offline
Huawei Mate X ima savitljivi zaslon dijagonale 8-i

Meni je ovo fora, ali da cu dat 2 milje eura, necu. Pass

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice