Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

poruka: 16
|
čitano: 4.875
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove ".
7 godina
offline
Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

Stjepan je tszar  :

 Svaka čast na ideji 

Kruha i igala...
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

Otkada je korisnicima iPhone-a bitan podatak kao tamo neki SOT ?!?! 

Utvaram si da svi moraju na dopunsku nastavu kako učiniti dovoljno jaku bateriju i nezahtjevan OS i ostatak HW-a za juhom 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

Nisam ljubitelj Applea, ali mene osobno bi ovakav potez potaknuo da nikad nista ne kupim od Huaweia! 

To je i kod Samsunga takodjer totalno promasena strategija i tu zapravo pokazuju koliko su nemocni, totalna antireklama za njihov brand dok im se Apple smije.

Ja vjerujem da ni jedan jedini fan Apple uredjaja, nece zbog ovakvih stvari izabrati konkurenta. 

 

 
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
=XFX=PlayHard kaže...

Nisam ljubitelj Applea, ali mene osobno bi ovakav potez potaknuo da nikad nista ne kupim od Huaweia! 

To je i kod Samsunga takodjer totalno promasena strategija i tu zapravo pokazuju koliko su nemocni, totalna antireklama za njihov brand dok im se Apple smije.

Ja vjerujem da ni jedan jedini fan Apple uredjaja, nece zbog ovakvih stvari izabrati konkurenta. 

 

 Mislim da se apple smije i svojim mušterijama kad se sjete kakve cifre plaćaju 

E vidiš ja bih volio kad bi im apple uzvratio sličnim potezom (mislim na reklamu) jer ionako nemam u planu kupit iphone samsung ili huawei a bilo bi zanimljivo 

 

12 godina
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
ATJLučko kaže...

Otkada je korisnicima iPhone-a bitan podatak kao tamo neki SOT ?!?! 

Utvaram si da svi moraju na dopunsku nastavu kako učiniti dovoljno jaku bateriju i nezahtjevan OS i ostatak HW-a za juhom 

 Ne moraju. Moj P20 Pro dobiva preko 6h SoTa. Upaljeno je sve, uparen je sa SWom... plus konstantno koristenje Whapp, Messenger i Mail. Tako da, dopunska nastava je odradena, jos prije Applea... i to je sve moguce bez ''force stop'' aplikacije u pozadini koju Apple koristi.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

Šteta što im Apple uz uređaj ne proda i kakicu .. :) - jer .. vjerovatno bi je ponijeli doma i bili ponosni da su nešto i od Apple-a - dobili .. :) 

 
2 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
SimeKZ kaže...
ATJLučko kaže...

Otkada je korisnicima iPhone-a bitan podatak kao tamo neki SOT ?!?! 

Utvaram si da svi moraju na dopunsku nastavu kako učiniti dovoljno jaku bateriju i nezahtjevan OS i ostatak HW-a za juhom 

 Ne moraju. Moj P20 Pro dobiva preko 6h SoTa. Upaljeno je sve, uparen je sa SWom... plus konstantno koristenje Whapp, Messenger i Mail. Tako da, dopunska nastava je odradena, jos prije Applea... i to je sve moguce bez ''force stop'' aplikacije u pozadini koju Apple koristi.

Ma kolega moj dragi , imam prijatelja koji ima isto takav Huawei i njegova žena, pa sam jako dobro informiran o izdržljivosti bakterije! 

Poanta je u opterećenosti gro ekipe SOT-om, što je moje skromno subjektivno razmišljanje veći nonsens! 

Uzeo si smartphone i udri ga koristiti, peri ga do bola, pa bar je danas najmanji problem pronaći utičnicu za pripuniti juhom! 

Taj Huawei gadget je iznimno zanimljiv i primamljiv komad gadgeta u android svijetu, odličan izbor! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
Bilo bi im bolje i jeftinije da su svakom dali po jedan kg jabuka
Moj PC  
2 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
Haha dobra, dobra...
Trolanje na najjace.

Kako te može odvratiti od Huaweia ako ti ponudi džabe powerbank koji bi u Applea koštao bar 100$...?

Što se tiče uspjeha kampanje, vidjeti ćemo... Ali zaboravljate da se udio prodanih uređaja kod Applea smanjuje. A zarada se povećava. Što kaže da podižu cijene dok ljudi idu konkurenciji. Ili ljudi idu baš zbog cijena.

Uglavnom, tendencija je da se Apple sve više odvaja od realnog proizvoda i postaje čisti luksuz. Vjerojatno će zadržat profit, ali sve više i više gubiti udio u tržištu prodanih mobitela.
 
5 2 hvala 0
12 godina
offline
Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

Bilo bi im bolje da su te powerbankove podijelili korisnicima njihovih uredaja... Puno bolji marketing nego ovo, ovo je ruglo. 

 

Atj - onda sam te krivo shvatio. Ma jasno, pumpanje SOTa je besmislica. Ekipa gasi sve na mobitelu, koristi 2g i dalje da ne pricam. Presmiješno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

 Svaki pravi jabučar se grozi ovog čina i smatra za skrnavljenjem uparivanje svetog iPhone-a i Huawei PB-a.

Naravno da SOT nije bitan. Bitan je jedino znak koji možeš okrenuti da svi vidi, jer, što je iPhone bez jabuke ? Samo mobitel za sirotinju.

 

 

 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
HCMAA kaže...
Bilo bi im bolje i jeftinije da su svakom dali po jedan kg jabuka

 Ali vec zagrizene....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
=XFX=PlayHard kaže...

Nisam ljubitelj Applea, ali mene osobno bi ovakav potez potaknuo da nikad nista ne kupim od Huaweia! 

To je i kod Samsunga takodjer totalno promasena strategija i tu zapravo pokazuju koliko su nemocni, totalna antireklama za njihov brand dok im se Apple smije.

Ja vjerujem da ni jedan jedini fan Apple uredjaja, nece zbog ovakvih stvari izabrati konkurenta. 

 

 Ideja nije da Apple kupce prebacis na Huawei vec da iskoristis Apple launch kao jeftinu reklamu za svoje proizvode.

14 godina
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
Rain Man kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

Nisam ljubitelj Applea, ali mene osobno bi ovakav potez potaknuo da nikad nista ne kupim od Huaweia! 

To je i kod Samsunga takodjer totalno promasena strategija i tu zapravo pokazuju koliko su nemocni, totalna antireklama za njihov brand dok im se Apple smije.

Ja vjerujem da ni jedan jedini fan Apple uredjaja, nece zbog ovakvih stvari izabrati konkurenta. 

 

 Ideja nije da Apple kupce prebacis na Huawei vec da iskoristis Apple launch kao jeftinu reklamu za svoje proizvode.

Ne znam, iz ovog clanka sam ja shvatio da Huawei misli kako su Apple uredjaji s losom baterijom i da ce im trebati njihov powerbank. 

Nisam se osvrnuo samo na Huawei i ne znam sto su tocno htjeli postici s ovim, samo sam rekao da mi je jadno od bilo kojeg proizvodjaca pljuvanje po konkurentu ili reklamiranje na ovaj nacin. Pogotovo oni koji cekaju u redu, ako cekas u redu za Iphone, to vrlo vjerojatno znaci da si Iphone fanatik, Jabuka i samo Jabuka do kraja zivota, tako da ne znam kako su se mislili izreklamirati kod ekipe koja ne zeli cuti za nista drugo mimo Applea... moguce je to sto si ti naveo, da je to samo iskoristavanje samog launcha da se spomene i sam Huawei, ali je to po meni podosta losa reklama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 15:55 (=XFX=PlayHard).
15 godina
offline
Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbankove

ja bih im došao tamo i proširio glasinu da je prodaja premještena četiri ulice dalje, na neko manje upadljivo mjesto, i počinje za par minuta. njima ne treba powerbank. njih treba zajebavat do koske. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 16:13 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei kupcima novih iPhonea dijelio powerbank
Naravno, treba se na bilo koji način u mozgu potencijalnog kupca asocirati s imenom Apple.

S druge strane te sprdnje kod kupaca applea ništa ne znače, onni dođu s unaprijed stvorenom odlukom.
Što više se tuče po Appleu, to su korisnici više skloni braniti brand i svoju odluku tako da im je ovaj ljigavi potez “pomaganja” prilično dobar
Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice